









Dilsense leerlingen gaan aan de slag met verhaaltjes van auteur Maria T. Muto
De leerlingen van de Stedelijke Basisscholen 1&2 Dilsen beleefden zopas een muzische dag met kinderboekenschrijfster en illustrator Maria T. Muto. Ze zetten de verhalen om toneeltjes en muziek.
De leerlingen werkten met twee kinderboeken van Maria T. Muto. Het eerste tot en met het derde leerjaar ging aan de slag met het kinderboek Marie naar de Noordpool. De leerlingen van het vierde tot en met het zesde leerjaar werkten met het boek Marie en Vlad de vampierjongen. De kinderen werkten dit uit in zowel beeld, media, drama, muziek en beweging. Het verhaal over de vampierjongen gaat over vriendschap, Marie naar de Noordpool gaat over kerst en liefde.
Maria T. Muto afkomstig uit Genk is een kinderboekschrijfster, maar tekent ook zelf alle illustraties in haar boeken. Op vraag van juf Nancy Claessens vond ze het leuk om samen met de kinderen een fijne muzische dag uit te werken. Op het einde van de dag voerden de leerlingen nog een mooie dans uit voor Maria T. Muto.
Hoofdpunten
Vrienden verrassen doodzieke Marc Nijskens op knotsgek afscheidsfeest: “Positief de kist in”
LIVE. Kan je niet aanwezig zijn? Feest toch mee met onze livestream van het Schlagerfestival
Limburgse roedel bestaat nog minstens uit vijf wolven
Weerman Ruben Weytjens euforisch na mooiste noorderlicht ooit: “Hiervoor had ik 10 op 10 bewaard”