© EPA-EFE
Fitte Eden Hazard keert terug in selectie Real Madrid en mag hopen op speelminuten tegen Real Sociedad
Is er dan toch beterschap aan de horizon voor Eden Hazard? De intussen 32-jarige ex-Rode Duivel miste de zes laatste duels met Real Madrid, maar zou zondagavond 21 uur tegen Real Sociedad toch nog eens mogen opdraven.
Op 3 januari speelde Hazard zijn laatste wedstrijd met de Madrilenen, maar sindsdien viel hij telkens naast de boot. Eerst werd hij door coach Ancelotti op de bank gehouden, nadien viel hij zelfs uit de selectie door een enkelblessure.
© Real Madrid via Getty Images
Voor de competitiematch tegen LaLiga is de Belg nu terug in de selectie opgenomen. De Belgische vedette, die sinds de Copa del Rey-wedstrijd tegen Cacereño geen minuut heeft gespeeld, staat weer op de lijst. Of Hazard vanavond in de basis mag starten of het weer moet stellen met een invalbeurt, valt te bezien.
Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
Hoofdpunten
Vechtpartij op training bij STVV: assistent-coach op staande voet ontslagen
Bijna helft van amateurclubs wil spelers minder betalen, maar “zwart geld zal altijd blijven”
Vijf op een rij is niet genoeg voor Jumbo-Visma: “Zonder Monument is ons voorjaar niet geslaagd”
Sportarts over titelstrijd: “Puur fysiek is Genk in het voordeel, maar zolang Union blijft winnen...”
Lees meer
De toplonen van de Ligue 1: Mbappé verdient bijna het dubbele van Messi en Neymar, Clement bij de best betaalde coaches in Frankrijk
FC Keulen mag twee transferperiodes geen voetballers aantrekken
Van kwaad naar erger? “Eden Hazard maakt zelfs geen indruk in oefenmatch tegen jeugdspelers”
Sandro Tonali neemt het op voor De Ketelaere: “Het is zoals mijn eerste jaar bij Milan”