© AP
Modehuis Gucci heeft nieuwe creatief directeur
Het Italiaanse modehuis Gucci heeft ontwerper Sabato De Sarno als nieuwe creatief directeur aangetrokken. De in Napels opgegroeide De Sarno wordt verantwoordelijk voor alle collecties van het luxemerk. Dat heeft het Franse modeconcern Kering, het moederbedrijf van Gucci, zaterdag bekendgemaakt.
mtmBron: BELGA
De Sarno was eerder aan de slag bij Prada, Dolce&Gabbana en sinds 2009 bij Valentino, waar hij de voorbije jaren steeds hoger in de hiërarchie klom. De 39-jarige ontwerper neemt bij Gucci het stokje over van Alessandro Michele, die in december was vertrokken.
Wanneer De Sarno precies aan het werk gaat, is nog niet duidelijk. Zijn eerste opdracht wordt het voorbereiden van de collectie voor de modeweek van Milaan in september.
Hoofdpunten
Zo vaak slapen Limburgers apart van hun partner. En is dat een goed idee?
Eveline heeft al haar hele leven slaapproblemen: “Sliep amper drie uur per nacht”
VIDEO. Help, ik kan ’s nachts niet stoppen met piekeren: onze slaapexperte weet raad
Win een boxspring van Grisar Slaapcomfort of een slaaptraining
Beste van Plus
Lees meer
Wat is Daxxify, de spierontspanner die Botox het nakijken geeft in de Verenigde Staten?
GETEST. De krulset zonder hitte: “Ik voel me net Ariel uit ‘De kleine zeemeermin’”
Frankrijk bindt de strijd aan met onrealistische schoonheidsidealen op sociale media
Gekker wordt het niet: na de rode rubberen laarzen, de dubbelzijdige sneaker