“Wie praat, die gaat”, stond als boodschap naast het opgeblazen tuinhuis geschreven. — © JTH
“Wie praat, die gaat”: daders laten boodschap achter na aanslag bij huis in Eisden
In Eisden is vrijdagnacht weer een aanslag op een huis gepleegd aan de Bevrijdingslaan. De buurt werd omstreeks half één ’s nachts opgeschrikt door een enorme knal. Op een gevel van het tuinhuis lieten de daders het opschrift: “Wie praat die gaat.”
Het tuinhuis is volledig opgeblazen. “Dit is al de tweede keer op korte tijd. In wat voor een buurt wonen wij hier”, vraagt een buurman zich bezorgd af. De aanslag werd gepleegd in de buurt van het eerder misdrijf. Volgens de buren was er niemand aanwezig tijdens de ontploffing. De lokale politie heeft het pand afgezet. Binnen in het huis is momenteel een onderzoek bezig. Het zou gaan om drugsgerelateerde feiten in de richting van de 19-jarige man die verleden week in Brasschaat samen met zijn Nederlandse vriendin naar een handelspand een vuurwerkbom gooide.
De lokale politie LAMA houdt toezicht aan het huis op de Bevrijdingslaan. Het onderzoek zit voorlopig nog bij de lokale politie.
© JTh
Hoofdpunten
Anne-Sophie (19) uit Beverlo is ongeneeslijk ziek en brengt pakkend verhaal: “Ik ga dood… ik ben bang”
Marc Warson (Warsco): “Het duurt nog jaar of tien voor mensen in onze units willen wonen”
Bilzenaar fietst van Milaan naar Genk voor zoontje met autisme: “Die verwijtende blikken zijn vreselijk”
Dementie bij honden en katten: op welke signalen moet je letten?
Lees meer
Waterpeil van de Maas te hoog: fietsveerponten blijven aan de ketting dit weekend
Verloren talent wordt doelpuntenmaker en onzekere doelman ontpopt zich tot puntenpakker: “Dankzij B-ploeg”
Patro-doelman Jordi Belin is minst gepasseerde keeper van alle nationale reeksen
Phillipaerts neemt afscheid als korpschef politie LaMa: “Lokale politie krijgt te veel federale taken”