SJOTCAST WK. “Marokko liet zien dat het ongelofelijk goed kan voetballen, maar heeft zich verloren in zijn eigen enthousiasme”
Gevochten als leeuwen, maar gestrand op een zucht van de finale. Op de redactie van het Nieuwsblad zagen Sjotcast-host Yanko en collega Pieter-Jan Calcoen hoe Frankrijk en niet Marokko naar de WK-finale mag, dat Roberto Martinez dan toch een waardig afscheid kreeg als bondscoach van de Rode Duivels én welke Argentijnse lekkernijen ze zondagavond zelf mogen verwachten. Tast toe!
Yanko Beeckman
Sjotcast op het WK
Het WK nadert haar ontknoping, zo ook onze podcast. Na het avontuur van Yanko in Qatar doet Sjotcast nu voort vanuit België. Na elke wedstrijddag neemt de cast een aflevering op die u meteen kan beluisteren.
Beluister hier alle afleveringen van Sjotcast
Lees meer
FIFA zal landen op WK 2026 indelen in clusters, om verre reizen te verhinderen
Anticorruptieorganisatie dient klacht in tegen Sarkozy voor toekenning WK voetbal Qatar
Huiszoeking in Luxemburg in onderzoek naar corruptie bij WK-toewijzing aan Qatar
Concurrentie voor kandidatuur België: Verenigde Staten en Mexico willen samen WK vrouwenvoetbal 2027 organiseren