© rr
IN BEELD. Hoezo crisis op het WK? Rode Duivels lachen en gieren op training, Kevin De Bruyne en Eden Hazard warmen apart op
De Rode Duivels en het WK in Qatar is voorlopig geen groot succes en dat leidde al tot wat strubbelingen. Captain Eden Hazard zei op de persconferentie deze middag dat ondanks de vele berichten in de media alle neuzen in de dezelfde richting staan. Wat de spelers tijdens de training probeerden aan te tonen. Het ging er gezellig aan toe. Nu hopen dat ze dat donderdag na de beslissende wedstrijd tegen Kroatië nog kunnen lachen.
Werner Bourlez
© BELGA
© BELGA
© BELGA
© BELGA
© BELGA
© BELGA
Hoofdpunten
Scoren bij debuut? Bij KRC Genk is het… normaal
Referee Department over strafschopfases in STVV - KV Kortrijk: “Twee juiste beslissingen”
Dit zag u niet op tv tijdens het WK: applaus van gedubbelde voor Van der Poel en Van Aert, piek van decibels in laatste ronde
Profvoetballer Christian Atsu levend teruggevonden onder het puin na aardbeving in Turkije
Lees meer
Frank Vercauteren eindelijk in België, nog altijd geen akkoord Leipzig-Tedesco
Thibaut Courtois mist halve finale WK voor clubs door dijblessure, maar ernst blessure valt mee
Mousa Dembélé blikt in eerste afscheidsinterview terug op loopbaan vol pijnstillers: “Zonder corona voetbalde ik nog in China”
Nog steeds niet officieel: voetbalbond wacht nog op akkoord tussen Domenico Tedesco en RB Leipzig