Clarence Gilyard. — © ISOPIX
Clarence Gilyard (66), bekend van ‘Walker, Texas Ranger’ en ‘Die Hard’, overleden
De Amerikaanse acteur Clarence Gilyard (66) is gisteren onverwacht overleden. Gilyard is vooral bekend door zijn rollen in Walker, Texas Ranger en Top Gun. De doodsoorzaak is niet bekengemaakt.
Het was de University of Nevada, waar Gilyard film- en theaterdocent was, die het nieuws bekendmaakte. De 66-jarige acteur is vooral bekend van actiefilms als Die Hard en Top Gun. Als Ranger James Trivette was hij ook een vast personage in de films en reeksen van Walker, Texas Ranger.
Gilyard focuste de laatste jaren vooral op zijn job als universiteitsdocent. “Zijn studenten waren diep door hem geïnspireerd. Hij had veel talenten en stond op de universiteit bekend door zijn toewijding bij het lesgeven”, luidt het in een statement van de universiteit. De acteur laat zijn vrouw Elena en zes kinderen achter.
© ISOPIX
Hoofdpunten
Waarom Limburg in de sterftestatistieken zo afwijkt van de rest van het land
Kan je enkel door stress overlijden in je slaap? “Onwaarschijnlijk”, zegt cardioloog
Zondagswandeling zet immense kloof tussen leider en rode lantaarn in de verf
Prinsenpaar trouwt voor de kerk in carnavalsoutfit, gemaakt door ontwerpster Efteling