FPF
Saudische club wil Cristiano Ronaldo lokken met monsterbod, die intussen al zijn Portugese ploegmaats trakteert
Een dag na hun zege tegen Ghana (3-2) op het WK is de Portugese nationale voetbalploeg vrijdagavond uit gaan eten in Qatar. Sterspeler Cristiano Ronaldo nam zijn ploegmaats mee naar het recent geopende Tatel de Doha, waar hij samen met onder meer tennisspeler Rafael Nadal co-investeerder van is. Ronaldo betaalde achteraf dan ook de rekening. Intussen wordt de ex-speler gelokt door een Saudische club.
Het explosieve interview van Ronaldo met Piers Morgan en zijn daaruitvloeiende afscheid bij Manchester United had de WK-voorbereiding van Portugal een beetje verstoord. De 37-jarige superster maakte dat donderdagavond goed door tegen Ghana de 1-0 te scoren op een strafschop die hij zelf had afgedwongen. Met een traktatie op vrijdagavond zorgde Ronaldo voor een extra goede groepssfeer richting het tweede groepsduel tegen Uruguay maandagavond.
Ronaldo zelf wordt ondertussen bij het Amerikaanse CBS nadrukkelijk gelinkt met Al Nassr uit Saudi-Arabië. Al Nassr zou 216 miljoen euro op tafel willen leggen om Ronaldo voor de komende drie jaar richting Riyadh te lokken. Of de eergierige Ronaldo voor zo’n monsterbod plooit of toch nog voor een Europese topclub kiest weten we allicht pas na het WK.
© EPA-EFE
Hoofdpunten
Southampton laat Onuachu (nog) niet los: spannende slotdag van wintermercato in Genk
Top van de voetbalbond in Duitsland voor nieuwe bondscoach: Domenico Tedesco is favoriet, Peter Bosz de nummer twee
Enkel de aankondiging ontbreekt nog: Dante Vanzeir met succes door medische testen bij New York Red Bulls
Jong Genk speelt thuiswedstrijd tegen SK Beveren… in Beveren én zonder fans: “Geen enkel team stelde zich flexibel op”
Lees meer
Hoe Lionel Messi na gewonnen wereldtitel verbannen werd van Instagram (en spijt heeft van gedrag na clash met Oranje)
Belastende details in verkrachtingszaak tegen Dani Alves uitgelekt, entourage kan het niet geloven: “We willen ons leven geven om hem uit deze hel te krijgen”
VIDEO. Kylian Mbappé imiteert obsceen gebaar van Argentijnse doelman Dibu Martinez
Rudi Völler wordt directeur van Duitse nationale ploeg