© BELGA
Marc Brys is zijn trouwe rechterhand kwijt: T2 van OH Leuven wordt bondscoach van Marokkaanse U23
Na tien jaar is Marc Brys zijn trouwe rechterhand kwijt. Issame Charaï stopt na een jarenlange samenwerking als T2 van de OHL-trainer en wordt bondscoach van de beloften van Marokko.
Charaï werkt nog de wedstrijd tegen Seraing af, en vertrekt dan. “Ik ben enorm trots op de kans die Issame krijgt, maar ik zal hem uiteraard heel hard missen”, zegt Brys. “We kennen elkaar al lang en werken al meer dan 10 jaar intensief samen. We hebben in die jaren lief en leed gedeeld en daar ben ik dankbaar voor. Ik heb Issame in die periode zien evolueren tot de persoon die hij vandaag is. Ik gun hem absoluut deze mooie opportuniteit. Het is een nieuwe stap is in zijn carrière en meteen op internationaal niveau.”
OHL wil de WK-break gebruiken om een nieuwe assistent te vinden.
© BELGA
Hoofdpunten
Wout van Aert spreekt klare taal voor het WK veldrijden: “Ik heb er naar mijn goesting te vaak net naast gegrepen de afgelopen jaren”
Belgische outsiders maken zich geen begoochelingen: “Wout en Mathieu steken erbovenuit, zelf wereldkampioen worden is utopie”
Julie Brouwers en co bezorgen België eerste medaille op WK veldrijden: “Opsteker met het oog op zondag”
Aanwinst Arokodare mag spelen tegen AA Gent: “Hij is erg leergierig, dat is positief”
Lees meer
Anderlecht-coach Riemer is blij met moeizame zege in Oostende: “Je moet ook lelijke matchen winnen”
Nieuwkomer Slimani krijgt zijn eerste minuten bij Anderlecht, maar laat zich nog niet opmerken
Anderlecht pakt broodnodige driepunter in Oostende, maar kan alweer niet imponeren tegen de voorlaatste in de stand
Geschorste Benito Raman volgt match in Oostende tussen Anderlecht-fans (en geniet van pintje)