© BELGA
Standard gaat in beroep tegen schorsing van Philip Zinckernagel
Het Disciplinair Comité van het Profvoetbal had Standard-middenvelder Philip Zinckernagel een schorsing opgelegd van twee wedstrijden na zijn rode kaart tegen Eupen. De Rouches gaan in beroep tegen die straf.
De Deen kreeg in eerste aanleg een straf van twee speeldagen effectieve schorsing (plus één voorwaardelijke) opgelegd na zijn rode kaart tegen Eupen voor een late tackle op de enkel van Rune Paeshuyse. Een sanctie waar Standard zich dus niet bij neerlegt. Het beroep wordt volgende week dinsdag behandeld waardoor Zinckernagel nog speelgerechtigd is voor de laatste wedstrijd voor het WK, zondagmiddag om 16 uur thuis tegen Union.
In de zaak van Nicolas Raskin heeft het Disciplinair Comité voor het Profvoetbal nog geen uitspraak gedaan. Zijn schorsing (twee speeldagen effectief) zou pas ingaan vanaf 23 november, dus ook Raskin is er zondag nog bij tegen Union.
Lees meer over Standard Luik
Standard springt over Club Brugge tot op één punt van top vier na zege tegen Eupen
Standard blijft flirten met de Champions Play-offs. Dankzij een 3-1-overwinning tegen een zwak …
Jeuginternational Ibe Hautekiet staat op het punt Club Brugge in te ruilen voor Standard
Na een handvol vertrekkers staat Standard dicht bij zijn eerste inkomende …
Standard-coach Ronny Deila over grote kuis: “Blij dat dit niet mijn eerste job is”
Exit Selim Amallah, Denis Dragus, Aleksandar Boljevic en Nicolas Raskin. Standard houdt grote …
Done deal: Standard verkoopt Amallah voor 2 miljoen (inclusief bonussen) aan Real Valladolid
De kogel is door de kerk. Selim Amallah (26) verlaat Standard voor het Spaanse Real Valladolid. …
Deal voor overbodige Amallah dicht bij, Standard ontvangt eerste bod voor Raskin
Het heeft even geduurd, maar bij Standard zitten de uitgaande transfers van Nicolas Raskin en …