© AFP
David Goffin gaat er in eerste voorronde in Parijs meteen uit tegen Serviër Djere
David Goffin (ATP 53) heeft zaterdagnamiddag de eerste van tweede voorrondes van het ATP-toernooi in Parijs (hard/4.415.410 euro) niet overleefd. Hij moest meteen zijn meerdere erkennen in Laslo Djere (ATP 75) met 6-3 en 7-6 (7/1). De partij duurde net geen anderhalf uur.
Het betrof hun tweede ontmoeting van de tennisjaargang. Eerder dit jaar schoot de 31-jarige Belgische nummer één ook al tekort tegen de 27-jarige Serviër in het Amerikaanse Winston Salem.
Djere moet in de tweede en laatste kwalificatieronde nog voorbij de Fransman Hugo Gaston (ATP 83) of de Zwitser Marc-Andrea Huesler (ATP 62) zien te geraken om de hoofdtabel van het negende en laatste Masters 1.000-toernooi van het seizoen te bereiken. Gaston en Huesler werken later op de dag hun eerste voorrondeduel af.
Voor Goffin was het toernooi in de Franse hoofdstad zijn laatste van het seizoen.
Hoofdpunten
Beringse zussen verliezen groot deel van familie bij ramp: “Al 19 doden en tientallen vermisten”
Dursun uit Zutendaal voelde aarde beven in Turkije: “Pure paniek”
LIVE. Zware aardbeving treft Turkije en Syrië
Hoop op overlevenden in Turkije en Syrië slinkt elk uur: “Iedereen is stil om te horen of er nog kreten vanonder het puin komen”