© ISOPIX
Carlos Alcaraz verliest op Davis Cup eerste wedstrijd als nummer een van de wereld
Carlos Alcaraz heeft zijn eerste wedstrijd als nummer een van de wereld niet winnend kunnen afsluiten. In het Davis Cup-duel tegen Canada moest de 19-jarige Spanjaard vrijdag in Valencia met 6-7 (3/7), 6-4 en 6-2 de duimen leggen voor Felix Auger-Aliassime (ATP-13).
Bron: BELGA
Auger-Aliassime. bracht zijn land zo langszij. Zijn landgenoot Vasek Pospisil (ATP-141) had eerder op de dag met 3-6, 6-3, 6-3 verloren van Roberto Bautista Agut (ATP-21). Het dubbelspel moet dus de beslissing brengen.
Dinsdag startte Spanje met een 3-0 zege tegen Servië. Dat deed het zonder Alcaraz, die nog wat rust gegund werd na zijn zege op het US Open. Ook de Canadezen wonnen hun eerste wedstrijd, 2-1 tegen Zuid-Korea.
Hoofdpunten
Lees meer
Steve Darcis en Wim Fissette zijn de nieuwe kapiteins van de Belgische tennisteams: “Altijd gehoopt ooit op deze positie te zitten”
Mister Davis Cup Steve Darcis en Wim Fissette nemen het roer over van Johan Van Herck
Johan Van Herck neemt afscheid als kapitein van Belgische tennisteams : “Het was een absolute eer, maar ik zeg vaarwel met een zwaar hart”
België treft Oezbekistan in Wereldgroep I van Davis Cup