Het Hongaarse Sopron wint Euroleague Women
Het Hongaarse Sopron heeft de Final Four in het Turkse Istanbul van de Euroleague Women gewonnen. In de finale won het van het Turkse Fenerbache Istanbul.
Na een 29-19 bonus halfweg stoomde Sopron via onder meer de Franse Gaby Williams (16 punten) en de Servische Jelena Brooks (9 punten, 11 rebounds) en na een spannende partij door naar een 60-55 overwinning. De eerste keer dat het Hongaarse Sopron de Euroleague, de belangrijkste Europese beker in het vrouwenbasketbal, wint.
Ze volgen op de erelijst het Russische Ekaterinburg op. De Russische topploeg werd na de invasie van Rusland in Oekraïne door FIBA (internationale basketbalbond) uit competitie genomen. Zo blijft de teller van Emma Meesseman op vier Euroleague titels staan. Dat is evenveel als Ann Wauters. Anke De Mondt won één keer de Euroleague Women. (cpm)
Hoofdpunten
Zoveel Limburgers nemen hun kind, hond of kat mee in bed. Maar is dat een goed idee?
Sandra slaapt al acht jaar slecht: “Ik kan maar twee uur slapen door vreselijke pijn”
Help, het lukt me maar niet om door te slapen: onze experte weet raad
Win een boxspring van Grisar Slaapcomfort of een slaaptraining
Lees meer
NBA: Boston overklast Milwaukee in topper uit Eastern Conference, Jayson Tatum maakt 40 punten
Thibault Vanderhaegen werkt na polsblessure nog steeds aan de weg terug: “Op het parket wil ik gewoon de beste versie van mezelf zijn, en daar is voorlopig nog wat werk aan”
Yasmine Vandewalle (DBC Houthalen) droomt van trainerscarrière: “Mijn ultieme doel is coachen op nationaal niveau”
Athenas Lummen klopt Brunehaut en speelt ook volgend seizoen in Top Divisie 1