Raak voor Jumbo-Visma in Frankrijk, waar het rotseizoen van Peter Sagan een nieuw hoofdstuk kreeg

Olav Kooij heeft de tweede etappe in de Circuit Cycliste Sarthe - Pays de la Loire gewonnen. De Nederlander van Jumbo-Visma was na 174,7 kilometer de snelste in een massasprint.

Vincent Van Genechten

Mads Pedersen, de winnaar van gisteren, moest woensdag tevreden zijn met de tweede plaats in Le Lude maar blijft wel leider. Bert Van Lerbergh was de beste Belg op plek negen, een plaats beter dan zijn sprinter Mark Cavendish.

Geen Peter Sagan in de uitslag. De Slovaak van Total Direct Energie gaf woensdag op. Sagan kampt al een heel seizoen met een conditionele achterstand en fysieke klachten, waardoor hij vorige zondag nog paste voor de Ronde van Vlaanderen.

Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.

Aangeboden door onze partners

Hoofdpunten

Aangeboden door onze partners

Lees meer