©  AP

DEELNEMERSLIJST. Olympische wegrit in Tokio

De deelnemerslijst voor de wegrit op de Olympische Spelen van Tokio, die wordt gereden op zaterdag 24 juli om 4 uur Belgische tijd:

Algerije

LAGAB Azzedine

Argentinië

SEPÚLVEDA Eduardo

Australië

PORTE Richie

DURBRIDGE Luke

DENNIS Rohan

HAMILTON Lucas

Azerbeidzjan

ASADOV Elchin

BELGIË

VAN AERT Wout

EVENEPOEL Remco

VAN AVERMAET Greg

BENOOT Tiesj

VANSEVENANT Mauri

Burkina Faso

DAUMONT Paul

Canada

BOIVIN Guillaume

HOULE Hugo

WOODS Michael

China

WANG Meiyin

Colombia

QUINTANA Nairo

URÁN Rigoberto

HIGUITA Sergio

CHAVES Esteban

Costa Rica

AMADOR Andrey

Denemarken

FUGLSANG Jakob

ASGREEN Kasper

JUUL-JENSEN Christopher

VALGREN Michael

Duitsland

SCHACHMANN Maximilian

BUCHMANN Emanuel

ARNDT Nikias

GESCHKE Simon

Ecuador

NARVÁEZ Jhonatan

CARAPAZ Richard

Eritrea

KUDUS Merhawi

GHEBREIGZABHIER Amanuel

Estland

KANGERT Tanel

PRUUS Peeter

Frankrijk

CAVAGNA Rémi

COSNEFROY Benoît

GAUDU David

MARTIN Guillaume

ELISSONDE Kenny

Griekenland

TZORTZAKIS Polychronis

Groot-Brittannië

THOMAS Geraint

YATES Adam

YATES Simon

GEOGHEGAN HART Tao

Hongarije

VALTER Attila

Hong Kong

CHOI Hiu Fung

Ierland

MARTIN Dan

ROCHE Nicolas

DUNBAR Eddie

Iran

SAFARZADEH Saeeid

Italië

CARUSO Damiano

MOSCON Gianni

BETTIOL Alberto

CICCONE Giulio

NIBALI Vincenzo

Japan

ARASHIRO Yukiya

MASUDA Nariyuki

Kazachstan

PRONSKIY Vadim

GRUZDEV Dmitriy

LUTSENKO Alexey

Kroatië

RUMAC Josip

Letland

SKUJIŅŠ Toms

NEILANDS Krists

Litouwen

ŠIŠKEVIČIUS Evaldas

Luxemburg

GENIETS Kevin

RIES Michel

Marokko

EL KOURAJI Mohcine

Mexico

FRAYRE Eder

Namibië

DE LANGE Tristan

Nederland

DUMOULIN Tom

MOLLEMA Bauke

KELDERMAN Wilco

VAN BAARLE Dylan

HAVIK Yoeri

Nieuw Zeeland

BENNETT George

BEVIN Patrick

Noorwegen

JOHANNESSEN Tobias Halland

FOSS Tobias

LEKNESSUND Andreas

HOELGAARD Markus

Oekraine

BUDYAK Anatoliy

Oostenrijk

KONRAD Patrick

MÜHLBERGER Gregor

PERNSTEINER Hermann

Panama

JURADO Christofer Robín

Peru

NAVARRO Royner

Polen

KWIATKOWSKI Michał

MAJKA Rafał

BODNAR Maciej

Portugal

ALMEIDA João

OLIVEIRA Nelson

Roemenië

GROSU Eduard-Michael

Rusland

ZAKARIN Ilnur

SIVAKOV Pavel

VLASOV Aleksandr

Rwanda

MUGISHA Moise

Slovakije

KUBIŠ Lukáš

SAGAN Juraj

Slovenië

ROGLIČ Primož

POGAČAR Tadej

TRATNIK Jan

POLANC Jan

Spanje

VALVERDE Alejandro

IZAGIRRE Gorka

IZAGIRRE Ion

HERRADA Jesús

FRAILE Omar

Tsjechië

ŠTYBAR Zdeněk

KUKRLE Michael

SCHLEGEL Michal

Turkije

BALKAN Onur

ÖRKEN Ahmet

Venezuela

AULAR Orluis

Verenigde Staten

MCNULTY Brandon

CRADDOCK Lawson

Wit-Rusland

RIABUSHENKO Alexandr

Zuid-Afrika

DE BOD Stefan

GIBBONS Ryan

DLAMINI Nic

Zwitserland

HIRSCHI Marc

KÜNG Stefan

SCHÄR Michael

MÄDER Gino (vml)