©  BELGA

DEELNEMERSLIJST. Luik-Bastenaken-Luik 2021

Hier vindt u de voorlopige deelnemerslijst voor de 107e editie van de Waalse Pijl, die wordt gereden op zondag 25 april 2021. Deze lijst zal worden aangepast/aangevuld wanneer de ploegen hun officiële selecties vrijgeven. 

Deceuninck - Quick Step

ALMEIDA João

HONORÉ Mikkel Frølich

VANSEVENANT Mauri

SERRY Pieter

ALAPHILIPPE Julian

DEVENYNS Dries

Lotto Soudal

VANHOUCKE Harm

GOOSSENS Kobe

WELLENS Tim

GILBERT Philippe

MONIQUET Sylvain

Cofidis, Solutions Crédits

MARTIN Guillaume

PEREZ Anthony

Trek - Segafredo

MOLLEMA Bauke

LÓPEZ Juan Pedro

RIES Michel

Team Jumbo-Visma

HOFSTEDE Lennard

ROGLIČ Primož

OOMEN Sam

VINGEGAARD Jonas

GESINK Robert

MARTENS Paul

Team BikeExchange

MATTHEWS Michael

STANNARD Robert

CHAVES Esteban

Israel Start-Up Nation

WOODS Michael

NEILANDS Krists

MARTIN Dan

Groupama - FDJ

GAUDU David

LADAGNOUS Matthieu

MOLARD Rudy

UAE-Team Emirates

COVI Alessandro

POGAČAR Tadej

FORMOLO Davide

HIRSCHI Marc

COSTA Rui

Bahrain - Victorious

CAPECCHI Eros

HALLER Marco

PADUN Mark

HAIG Jack

POELS Wout

MOHORIČ Matej

TEUNS Dylan

Astana - Premier Tech

LUTSENKO Alexey

ARANBURU Alex

HOULE Hugo

DE BOD Stefan

FUGLSANG Jakob

FRAILE Omar

BATTISTELLA Samuele

BORA - hansgrohe

KÄMNA Lennard

KONRAD Patrick

KELDERMAN Wilco

SCHACHMANN Maximilian

BENEDETTI Cesare

SCHELLING Ide

Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux

HERMANS Quinten

VLIEGEN Loïc

Team DSM

LEKNESSUND Andreas

VERMAERKE Kevin

TUSVELD Martijn

HAMILTON Chris

DONOVAN Mark

ARNDT Nikias

BENOOT Tiesj

AG2R Citroën Team

VAN AVERMAET Greg

GALLOPIN Tony

GODON Dorian

COSNEFROY Benoît

CHEREL Mikaël

PARET-PEINTRE Aurélien

O’CONNOR Ben

INEOS Grenadiers

KWIATKOWSKI Michał

GEOGHEGAN HART Tao

ROWE Luke

YATES Adam

DUNBAR Eddie

DE PLUS Laurens

CARAPAZ Richard

Movistar Team

VERONA Carlos

MAS Lluís

JORGENSON Matteo

VALVERDE Alejandro

Team Qhubeka ASSOS

HENAO Sergio

ARU Fabio

ARMÉE Sander

Bingoal Pauwels Sauces WB

PAASSCHENS Mathijs

HUYS Laurens

VANENDERT Jelle

WIRTGEN Luc

MOLLY Kenny

MERTZ Rémy

PEYSKENS Dimitri

Team Arkéa Samsic

BARGUIL Warren

ROSA Diego

EF Education - Nippo

CAICEDO Jonathan Klever

VALGREN Michael

CARR Simon

HIGUITA Sergio

Alpecin-Fenix

MEURISSE Xandro

DE TIER Floris

JANSSENS Jimmy

VERVAEKE Louis

Gazprom - RusVelo

STRAKHOV Dmitry

Sport Vlaanderen - Baloise

VANHOOF Ward

SPRENGERS Thomas

DE PESTEL Sander

VERWILST Aaron

MERTENS Julian

HERREGODTS Rune

Team Total Direct Energie

DOUBEY Fabien

FERRON Valentin

GAILLARD Marlon

GRELLIER Fabien

LATOUR Pierre

SIMON Julien

BURGAUDEAU Mathieu

(vml)

Meer over Luik-Bastenaken-Luik