Carnaval in Limburg : alles over Limburgse carnavalstoeten. Foto's van Limburgse carnavalisten

© Luc Daelemans

FOTO. Alle prinsen en prinsessen op een groepsfoto

Naar goede gewoonte heeft Het Belang van Limburg alle Limburgse carnavalsprinsen en -prinsessen verzameld voor een groepsfoto. Het resultaat kan u hier bekijken, met onderaan ook de jongste generatie, de jeugdprinsen en -prinsessen.

Bekijk de foto hier op groter formaat.

Eerste rij

Prins Alex I, De Boeddhas, Alken

Prinses Wendy I, De Vrolijke Jantjes, Genk

Prins Bart III, De Vrolijke Jantjes, Genk

Prinses Kim I, De Vrolijke Jantjes, Genk

Prins Jan VII, Orde der Spasbinken, Genk

Prinses Jessica I, 8team, Hoeselt

Prins Rudi I, Jippies, Schakkebroek

Prinses Patricia I, Jippies, Schakkebroek

Prinses Liseth I, Road van Wis tot Manjel, Dilsen-Stokkem

Prins Chris I, Road van Wis tot Manjel, Dilsen-Stokkem

Tweede rij

Prins Bjorn I, De Zeiverlepkes, Neeroeteren

Prins Eddy I, Het Heilig Wammes, Maaseik

Prinses Monique I, De Hamburgers, Ham

Prins Marc I, De Hamburgers, Ham

Keizer René I, De orde van de Tutters, Tuilt

Prins Armand I, Ridders van het Everzwijn, Lummen

Prinses Nicky I, Ridders van Heco, Tongeren

Prins Patrick I, Ridders van Morepoit tot Bukeberg, Tongeren

Prins Davi II, Orde van Teutonische Ridders, Diepenbeek

Prinses Evy I, Stadsraad Bilzen, Bilzen

Prinses Monique I, De Stromannen van Künsem, Tongeren

Prins Robby I, Droom Lach Leef, Tongeren

Derde rij

Prins Yoeri I, Orde van de Kromme Elleboog, Halen

Prinses Jessika I, De Lindemannen, Tongeren

Prinses Christel I, De Kaver, Spouwen

Hofdame Patricia, De Pintevegers, Beringen

Prinses Helena I, De Pintevegers, Beringen

Prins Kurt I, De Klompenridders, Heers

Prinses Cindy II, De Stroopmennekes, Borgloon

Prins Martijn I, Ridders van de Ceuleman, Borgloon

Prins Franky I, Orde van de Bierneuzen, Tessenderlo

Prins Johan I, Kamp Karnaval, Leopoldsburg

Prinses Jolien I, Kamp Karnaval, Leopoldsburg

Prins Benny II, De Slamridders, Heusden-Zolder

Prinses Linda I, De Slamridders, Heusden-Zolder

Prins Dimitry I, Orde van de Commeduur, Sint-Truiden

Vierde rij

Prins Davy II, Teutepeuters, Hamont

Prinsses Tessa I, De Breugel Mennekes, Peer

Prins Bart I, De Breugel Mennekes, Peer

Prins Xavier I, De Boemelaire, Sint-Maartens-Voeren

Prinses Ilona I, De Waggelerre, ‘s-Gravenvoeren

Prins Nick I, Doolridders, Houthalen-Helchteren

Prins Karel I, De Dolle Schakels, Genk

Prinses Sofie I, De Zonneridders, Zonhoven

Prins Salvatore I, De Zonneridders, Zonhoven

Prins Kurt II, De Knapzèk, Val-Meer

Prinses Caroline II, De Knapzèk, Val-Meer

Prins Peter I, De Kattedawers, Millen

Prinses Marita I, De Kattedawers, Millen

Prins Kris I, De Smokkeleire, Vroenhoven

Prins Ferdi I, De Teutenvrienden, Lommel

Vijfde rij

Prins Nordy I, De Matteluipers, Opitter

Prins Kristof I, De Zweitzökskes, Ophoven-Geistingen

Prinses Cheyenne I, De Gaaplepels, Kinrooi

Prins Mitchel I, De Gaaplepels, Kinrooi

Prinses Gaëlle I, De Rabbedabbers, Kinrooi

Prins Bart III, De Rabbedabbers, Kinrooi

Prins John I, De Kwaartjeslummels, Bree

Adjudant Carlo, De Kwaartjeslummels, Bree

Ceremoniemeester Jan, De Kwaartjeslummels, Bree

Adjudant Dean, De Kwaartjeslummels, Bree

Prinses Jennifer I, De Beekmennekes, Banneux

Prins Eric I, De Beekmennekes, Banneux

Prins Steve II, De Werelt, Wellen

Prinses Sanne I, De Boggeter Papbugels, Bocholt

Prins Marc II, De Boggeter Papbugels, Bocholt

Prins Raf I, Orde van het Klaeverblat, Hasselt

Zesde rij

Prins Jos IV, Gezellen van Taxandria, Neerpelt

Prinses Lieve I, Gezellen van Taxandria, Neerpelt

Prins Ben I, De Poederladers, Kaulille

Prins Danny I, Liller Meulenwiekers, St-Huibrechts-Lille

Prins Geert I, Peercarnaval, Peer

Prinses Brenda I, De Rare Vogels, Grote Heide

Prins Dante I, De Rare Vogels, Grote Heide

Prins Rob II, De Heikieseters, Meeuwen

Prins Edwin I, De Zwiebertjes, Overpelt

Prinses Christel I, De Zwiebertjes, Overpelt

Prins Jos III, Gelliker Galliaren, Gellik

Prins Stef I, Leeglaaipers, Zutendaal

Prins Patrick II, Raad van Laon tot Aoke, Lanaken

Prins Dylan I, De Brikkebekkers, Rekem

Prins Chris I, De Wottelzekskes, Lanaken

Prinses Michelle I, De Bollekes, Opglabbeek

Prins Iben I, De Bollekes, Opglabbeek

Zevende rij

Keizer Mathieu III, Eisdense Pauwen, Maasmechelen

Prinses Maria I, Eisdense Pauwen, Maasmechelen

Prins Manuel I, Van Eisder Gijs tot Bosbeir, Maasmechelen

Bart Segens, provinciaal commissaris FEN Vlaanderen

Johan Verstraeten, provinciaal commissaris FEN

Servé Moonen, provinciaal commissaris FEN Vlaanderen

Hubert Maessen, provinciaal voorzitter FEN

Luc Van Dyck, nationaal ondervoorzitter FEN Vlaanderen

Glenn Bellinkx, provinciaal commissaris FEN Vlaanderen

Herman Oosterbosch, provinciaal secretaris FEN Limburg

Gerd Wins, commissaris FEN Vlaanderen

Jeroen Bellings, secretaris FEN Vlaanderen

Freddy Corstens, voorzitter Liveke

René Vliegen, penningmeester Liveke

Thierry Germeys, ondervoorzitter Liveke

Prinses Bieke I, De Waterratten, Maasmechelen

Prins Joffrey I, De Zavelzekskes, Maasmechelen

Jonkvrouw Tom I, Orde der Asserbakken, As

Prins Bert I, Orde der Assebakken, As

Bauer Migui I, Orde der Assebakken, As

De jeugdprinsen en -prinsessen

© Luc Daelemans

Bekijk hier de foto in groter formaat.

Eerste rij

Jeugdprins Seppe II, Het Heilig Wammes, Maaseik

Jeugdprins Yanno I, De Slamridders, Heusden-Zolder

Jeugdprins Milan I, De Breugelmennekes, Peer

Jeugdprinses Lyandra I, De Pintevegers, Beringen

Jeugdprins Alexander I, De Pintevegers, Beringen

Jeugdprinses Sky I, Orde van de Bierneuzen, Tessenderlo

Jeugdprins Fay I, Orde van de Bierneuzen, Tessenderlo

Jeugdprins Willem I, Orde van het Klaeverblat, Hasselt

Jeugdprins Matic I, Ridders van Moirepoit tot Bukenberg, Tongeren

Jeugdprins Milan I, Orde der Spasbinken, Genk

Tweede rij

Jeugdprinses Dorien I, De Lindemannen, Tongeren

Jeugdprinses Chloë I, De Klompenridders, Rukkelingen

Jeugdprinses Lore I, De Klompenridders, Rukkelingen

Jeugdprinses Lina I, Orde van de Commendeur, Sint-Truiden

Jeugdprinses Maite I, Orde van de Teutonische Ridders, Diepenbeek

Jeugdprinses Chiara 1, Stadsraad Bilzen, Bilzen

Jeugdprinses Amber I, Ridders van Heco, Tongeren

Jeugdprinses Luna I, Stoetcomité Uikhoven, Maasmechelen

Jeugdprins Renaat I, Stoetcomité Uikhoven, Maasmechelen

Jeugdprinses Lisa I, De Waterratten, Maasmechelen

Jeugdprinses Laïs, Ridders van de Kromme Elleboog, Halen

Jeugdprins Jaren I, De Grizzly’s, Drieslinter

Derde rij

Jeugdprinses Esi I, De Dolle Schakels, Genk

Jeugdprinses Jinthe I, Van Eisder Gijs tot Bosbeir, Maasmechelen

Jeugdprinses Ilonka I, Eisdense Pauwen, Maasmechelen

Jeugdprins Colin I, De Kezelzekskes, Rotem

Jeugdprinses Hannelore I, De Kezelzekskes, Rotem

Jeugdprins Jenthe I, Raod van Wis tot Manjel, Dilsen-Stokkem

Jonkvrouw Marjolijn, Raod van Wis tot Manjel, Dilsen-Stokkem

Jonkheer Jelle I, Raod van Wis tot Manjel, Dilsen-Stokkem

Jeugdprinses Lobke I, De Zavelzekskes, Maasmechelen

Jeugdprinses Mayra I, De Zavelzekskes, Maasmechelen

Jeugdprinses Anne-Cathérine I, De Zavelzekskes, Maasmechelen

Jeugdprins Ruben I, De Koninklijke Ridders van de Ceuleman, Borgloon

Vierde rij

Jeugdprins Bram I, De Bollekes, Opglabbeek

Jeugdprinses Ymani I, De Bollekes, Opglabbeek

Prins Yente I, De Stoepluipers, Bree

Jeugdprinses Dieuwke I, De Stoepluipers, Bree

Jeugdprinses Ann-Sofie, De Matteluipers, Opitter

Jeugdprins Axel I, De Lééglaaipers, Zutendaal

Jeugdprinses Nog I, Raod van Laon tot Aoke, Lanaken

Jeugdprins Liam I, Raod van Laon tot Aoke, Lanaken

Jeugdprins Yoran I, Nit te Geluive, Smeermaas

Jeugdprinses Anark I, Wottelzekskes, Veldwezelt

Jeugdprinses Bella I, Gelliker Galiaren, Gellik

Jeugdprins Sander I, De Waggelerre, Sint-Gravenvoeren

Vijfde rij

Jeugdprinses Tosca I, Orde der Assebakken, As

Jeugdprins Jurre I, Orde der Assebakken, As

Jeugdprinses Femke I, De Dreugstoppels, Lommel

Jeugdprins Sorry I, De Dreugstoppels, Lommel

Jeugdprins Milo I, Ridders van het Everzwijn, Lummen

Jeugdprins Beau I, Ridders van het Everzwijn, Lummen

Jeugdprinses Jana II, De Zonneridders, Zonhoven

Jeugdprins Jarno I, De Zonneridders, Zonhoven

Jeugdprinses Silke I, Raad van 11, Oostham

Jeugdprinses Janne I, Boegezekoekers, Eksel

Jeugdprins David I, Boegezekoekers, Eksel

Jeugdprins Jetze I, De Gezellen, Neerpelt

Jeugdprinses Britse I, De Gezellen, Neerpelt

Zesde rij

Jeugdprins Daan I, De Zweitzökskes, Ophoven

Jeugdprinses Lenne I, De Zweitzökskes, Ophoven

Jeugdprinses Ilani I, De Rabbedabbers, Kinrooi

Jeugdprins Mathis I, De Rabbedabbers, Kinrooi

Jeugdprins Fenne I, De Gaaplepels, Molenbeersel

Jeugdprinses Yuna I, De Gaaplepels, Molenbeersel

Jeugdprins Jannick I, De Zwiebertjes, Overpelt

Jeugdprinses Amélie I, De Zwiebertjes, Overpelt

Jeugdprins Sem I, De Poedeladers, Kaulille

Jeugdprinses Yana I, De Poederladers, Kaulille

Jeugdprinses Emilie I, Ös Groene, Riemst

Jeugdprins Bram I, Ös Groene, Riemst

Zevende rij

Bart Segens, provinciaal commissaris FEN Vlaanderen

Johan Verstraeten, provinciaal commissaris FEN

Servé Moonen, provinciaal commissaris FEN Vlaanderen

Hubert Maessen, provinciaal voorzitter FEN

Gerd Wins, commissaris FEN Vlaanderen

Jeroen Bellings, secretaris FEN Vlaanderen

Luc Van Dyck, nationaal ondervoorzitter FEN Vlaanderen

Glenn Bellinkx, provinciaal commissaris FEN Vlaanderen

Herman Oosterbosch, provinciaal secretaris FEN Limburg

Thierry Germeys, ondervoorzitter Liveke

Freddy Corstens, voorzitter Liveke

René Vliegen, penningmeester Liveke

Lees meer over carnaval in Limburg