Celebs

Gluren bij BV's: Evi Hanssen laat zien wat liefde is, Ella Leyers toont zichzelf van haar meest sensuele kant

Print
Gluren bij BV's: Evi Hanssen laat zien wat liefde is, Ella Leyers toont zichzelf van haar meest sensuele kant

Foto: IG

Van spektakel in het Sportpaleis tot een zwoele fotoshoot en kiekjes waar de liefde van afspat: de afgelopen week zijn bekende Vlamingen druk in de weer geweest met van alles en nog wat. Zij deelden hun belevenissen op Instagram - die we graag even voor je bundelen.

Hét hoogtepunt van Niels Destadsbader zijn week, en misschien wel van zijn hele carrière tot nu toe? Hij gaf twee keer het beste van zichzelf in een uitverkocht Sportpaleis. Dat leverde mooie en ontroerende beelden op. Een bijzonder moment? Koen Wauters die op het podium verscheen om 'Vonken en Vuur' mee te zingen. "Dikke merci" en "Living the dream", schrijft de zanger, acteur en presentator erbij.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Grote meneer, dikke merci! @wauters_koen #sportpaleis #niels30 #livingthedream

A post shared by Niels Destadsbader (@niels_destadsbader) on

 

'Thuis'-ster Leen Dendievel is goed bevriend met Niels Destadsbader en schrijft bij een foto van hun tweetjes: "Vré preus ip diene kèrel ier!" Daarmee bedoelt ze letterlijk: "Heel fier op deze kerel hier." West-Vlaanderen boven, dat is duidelijk.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vré preus ip diene kèrel ier! @niels_destadsbader ????

A post shared by Leen Dendievel Official (@leendendievel) on


 

'Temptation Island'-presentatrice Annelien Coorevits is ook trots. Dat schrijft ze bij een foto waarop ze van quality time geniet met haar twee kinderen: dochter Elena en zoontje Luís.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

?? #familie #alleenmaarliefde #Elena #Luís #molly #qtime #backhome #mijnkroost #trots

A post shared by Annelien Coorevits (@anneliencoorevits) on


Presentatrice Evi Hanssen is dolverliefd en laat het zien op Instagram. "Dus dit is liefde", schrijft ze bij de romantische foto.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

So this is love ??

A post shared by Evi Hanssen (@evihanssen) on


Actrice Ella Leyers is verantwoordelijk voor de zwoelste foto van de week in BV-land. Ze poseert in beha tussen de lakens en kijkt sensueel in de camera.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

?? @sophie_rata_photography

A post shared by Ella Leyers (@ella.leyers) on


Valerie De Booser heeft een boodschap voor de mensen die haar (een beetje) kennen. "Ik ben niet perfect, maar ik ben wel altijd mezelf", deelt ze met haar volgers.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

????‍????? #quoteoftheday

A post shared by Valerie De Booser (@valeriedebooser) on


Presentatrice Bieke Ilegems staat tussen haar twee dochters, al zou je denken dat dit een foto is van drie jonge zussen. De vrouw van Erik Goossens ziet er op haar 47ste nog steeds stralend uit.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

??

A post shared by Bieke Ilegems (@biekeilegems) on


Als je vlakbij Malibu woont zoals Astrid Coppens, dan is het altijd zomer. "Never ending summer", schrijft ze bij een kiekje in een sexy badpak.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Never Ending Summer ???? #malibu #beach

A post shared by ASTRID (@oneandonlyastrid) on

 

Een film maken met Will Smith en Martin Lawrence? Het is de Belgische regisseurs Adil El Arbi en Bilall Fallah nu aan het overkomen in Los Angeles. De vier 'bad boys' kunnen het duidelijk heel goed met elkaar vinden... "Onze eerste foto allemaal samen", schrijft het duo bij een selfie.

Niet te missen