André Greipel geeft in laatste instantie forfait voor Primus Classic Impanis-Van Petegem

Print
André Greipel geeft in laatste instantie forfait voor Primus Classic Impanis-Van Petegem

Foto: Photo News

André Greipel (Lotto Soudal) laat nu ook verstek gaan voor de Primus Classic Impanis-Van Petegem van zaterdag. Vrijdag moest de Duitser al voortijdig afstappen in het Kampioenschap van Vlaanderen in Koolskamp.

De Duitser moest nog voor halfkoers de wedstrijd in Koolskamp verlaten nadat hij donderdag reeds kreeg af te rekenen met een verkoudheid. Deze zette daags nadien door waardoor Greipel opgaf. Om erger te voorkomen verschijnt de Duitser niet aan de start van de Primus Classic. Hij wordt vervangen door Enzo Wouters.

Lotto Soudal start in Brakel met Jasper De Buyst, Jens Debusschere, Stan Dewulf, Jens Keukeleire, Frederik Frison, Marcel Sieberg en Enzo Wouters.

Deelnemerslijst 

. Lotto Soudal (Bel): 1. Enzo Wouters; 2. Jasper De Buyst; 3. Jens Debusschere; 4. Stan Dewulf; 5. Frederik Frison; 6. Moreno Hofland (Ned); 7. Marcel Sieberg (Dui)

. LottoNL-Jumbo (Ned): 11. Dylan Groenewegen (Ned); 12. Jos van Emden (Ned); 13. Antwan Tolhoek (Ned); 14. Paul Martens (Dui); 15. Bram Tankink (Ned); 16. Gijs Van Hoecke; 17. Robert Wagner (Dui)

. Trek-Segafredo (VSt): 21. John Degenkolb (Dui); 22. Eugenio Alafaci (Ita); 23. Toms Skujins (Let); 24. Alex Frame (NZe); 25. Mads Pedersen (Den); 26. Niklas Eg (Den); 27. Ruben Guerreiro (Por)

. BMC (VSt): 31. Greg Van Avermaet; 32. Jean-Pierre Drucker (Lux); 33. Tom Bohli (Zwi); 34. Jürgen Roelandts; 35. Nathan Van Hooydonck; 36. Loïc Vliegen; 37. Danilo Wyss (Zwi)

. Katusha-Alpecin (Zwi): 41. Jenthe Biermans; 42. Nathan Haas (Aus); 44. Kenny Nijssen (Ned); 45. Baptiste Planckaert; 46. Willem Smit (ZAf); 47. Dmitrii Strakhov (Rus)

. Direct Energie (Fra): 51. Adrien Petit (Fra); 52. Romain Cardis (Fra); 53. Thomas Boudat (Fra); 54. Jeremy Cornu (Fra); 55. Jerome Cousin (Fra); 56. Marlon Gaillard (Fra); 57. Bryan Nauleau (Fra)

. Hagens Berman Axeon (VSt): 61. Jasper Philipsen; 62. Jonathan Brown (VSt); 63. Ian Garrison (VSt); 64. Rui Oliveira (Por); 65. Joao Almeida (Por); 66. Michael Rice (Aus); 67. Maikel Zijlaard (Ned)

. Israel CA (Isr): 71. Clément Carisey (Fra); 72. Guy Sagiv (Isr); 73. August Jensen (Noo); 74. Benjamin Perry (Can); 75. Hamish Schreurs (NZe); 76. Roy Goldstein (Isr); 77. Sondre Enger (Noo)

. Roompot-Nederlandse Loterij (Ned): 81. Martijn Budding (Ned); 82. Taco van der Hoorn (Ned); 83. Sjoerd van Ginneken (Ned); 84. Brian van Goethem (Ned); 85. Jan-Willem van Schip (Ned); 86. Coen Vermeltfoort (Ned); 87. Wouter Wippert (Ned)

. Sport Vlaanderen-Baloise (Bel): 91. Aimé De Gendt; 92. Kenny De Ketele; 93. Maxime Farazijn; 94. Benjamin Declercq; 95. Edward Planckaert; 96. Dries Van Gestel; 97. Mathias Van Gompel

. Team Fortuneo-Samsic (Fra): 101. Maxime Daniel (Fra); 102. Arnaud Gerard (Fra); 103. Benoit Jarrier (Fra); 104. Karl Lauk (Est); 105. Clement Russo (Fra); 106. Florian Vachon (Fra); 107. Bram Welten (Ned)

. Veranda's Willems-Crelan (Bel): 111. Stijn Devolder; 112. Huub Duijn (Ned); 113. Senne Leysen; 114. Stijn Steels; 115. Elias Van Breussegem; 116. Gil D'Heygere, 117. Guillaume Seye

. Vital Concept (Fra): 121. Bert De Backer; 122. Johan Le Bon (Fra); 123. Jérémy Lecrocq (Fra); 124. Lorenzo Manzin (Fra); 125. Julien Morice (Fra); 126. Kevin Reza (Fra); 127. Jonas Van Genechten

. Wanty-Groupe Gobert (Bel): 131. Frederik Backaert; 132. Andrea Pasqualon (Ita); 133. Timothy Dupont; 134. Wesley Kreder (Ned); 135. Boris Vallee; 136. Guillaume Van Keirsbulck; 137. Pieter Vanspeybroeck

. WB-Aqua Protect-Veranclassic (Bel): 141. Ludwig De Winter; 142. Sébastien Delfosse; 143. Kevyn Ista; 144. Maxime Vantomme; 145. Alex Kirsch (Lux); 146. Ludovic Robeet; 147. Julien Stassen

. Ago-Aqua Service (Bel): 151. Charlie Arimont; 152. Gordon De Winter; 153. Félix Dopchie; 154. Yann Pestiaux; 155. Marvin Tasset; 156. Tom Van Vuchelen; 157. Robin Ernst

. Cibel-Cebon (Bel): 161. Robby Cobbaert; 162. Michiel Dieleman; 163. Roy Jans; 164. Jimmy Janssens; 165. Jan Reynaerts; 166. Lennert Teugels; 167. Jan Reynaerts

. T.Palm Pole Continental Wallon (Bel): 171. Vincent De Sy; 172. Guillaume Haag; 173. Ross Lamb (GBr); 174. Adam Lewis (GBr); 175. Edward Walsh (Can); 176. Tomas Petit; 177. Yorick Slagmulders

. Tarteletto-Isorex-Superano Ham (Bel): 181. David Boucher; 182. Jelle Cant; 183. Arne De Groote; 184. Kevin De Jonghe; 185. Niels De Rooze; 186. Ylber Sefa (Alb); 187. Sergio Torres Jorro (Spa)

. Team Coop (Noo): 191. Olav Hjemsaeter (Noo); 192. Kristian Aasvold (Noo); 193. Louis Bendixen (Den); 194. Gustav Höög (Zwe); 196. Oivind Lukkedal (Noo); 197. Trond Trondsen (Noo)

. Lviv CT (Oek): 201. Timur Malieiev (Oek); 202. Bohdan Musiienko (Oek); 203. Volodymyr Dzhus (Oek); 204. Niels Willaerts; 205. Illya Klepikov (Oek); 207. Maksym Vasyliev (Oek)