© Isopix
Ex-Miss België Brigitta Callens gaat trouwen
Ex-Miss België Brigitta Callens (37) gaat trouwen met een zekere Andy. Dat maakte ze zelf op Facebook bekend en dat werd door haar nu ook bevestigd aan TV Familie. Ze zou eindelijk rust gevonden hebben na een turbulent liefdesleven.
Brigitta Callens liet enkele jaren geleden de schijnwerpers achter zich en ging zich concentreren op haar carrière als yogalerares. Het is blijkbaar bij het beoefenen van die passie dat ze Andy leerde kennen. Dat gebeurde naar verluidt al in 2010 en de twee zouden sinds 2015 dan ook verloofd zijn. Ze hebben duidelijk geen haast om in het huwelijksbootje te stappen, want ondertussen zijn we alweer twee jaar later.
In een reactie aan TV Familie laat Callens weten dat ze "perfect gelukkig" is in de liefde en met haar bestaan in de luwte. Dat hoeft ook niet te verbazen, want de ex-Miss België kende een stormachtig liefdesleven en had onder meer relaties met Zillion-baas Frank Verstraeten, chef-kok Sergio Herman en tv-maker Peter Boeckx. Ze was eerder ook al getrouwd met architect Juul Vanleysen.
Hoofdpunten
Davy overleden na motorongeval in Zelem: “Vlak voor zijn 30ste verjaardag wordt hij van ons weggerukt”
Skiwi is de eerste afvaller van het nieuwe seizoen van ‘The masked singer’: ontdek hier wie er in het pak zat
ING toont in detail hoe fraudeurs je bankkaart en pincode stelen wanneer je geld afhaalt aan een bankautomaat
Afscheid van Pierre Paulussen: de man die op elk feest tafels en stoelen aan de kant kreeg
Beste van Plus
Lees meer
Linda De Win krijgt groot afscheidsfeest: Vlaamse muziek en speciale Villa Politica op 11 juli
Matthias Schoenaerts tekent voor vervolg ‘The Old Guard’
Filmfestival van Cannes gaat van start en kleurt een beetje Belgisch
Manager Britney Spears: “Soms moest ze de gsm van wildvreemden gebruiken om te kunnen bellen”