














Toeternietoe feest met drie Knappe Koppen
De goede sfeer en de mooie zomeravond maakten vorige woensdag het zomerconcert van Toeternietoe en de Knappe Koppen compleet. Honderden mensen stroomden naar de speelplaats van de Blauw Nonnen en maakten er een schitterende avond van.
Danny, Kris en Gunter: drie Knappe Koppen die geen podium nodig hebben om het volk in stemming te brengen. Zingend en spelend wandelen ze tussen de mensen door. Hun genre is zo breed als het melkwegstelsel. Van Heintje tot Prince en alles wat daartussen past kunnen ze aan. Bovendien zijn ze niet vies van gekkebekkentrekkerij en moppen. Dat geheel zorgde ervoor dat ze erg geliefd waren bij Toeternietoe en hun publiek.
Voor de Toeternietoeters was het werken geblazen om al dat volk aan drank te helpen. Bovendien speelden zij tijdens de pauze van de Knappe Koppen nog eens hun eigen repertoire.
Hoofdpunten
Limburgse familieleden tussen hoop en vrees: “Hele dag tevergeefs gewacht op nieuws”
Limburgers zamelen voeding en kleding in voor slachtoffers aardbeving Turkije en Syrië: “Elke seconde groeit de stapel”
Dit weten we al over de aardbevingen in Turkije en Syrië
LIVE. Zware aardbeving treft Turkije en Syrië