Blamage voor Glasgow Rangers in eerste voorronde Europa League

Print
Blamage voor Glasgow Rangers in eerste voorronde Europa League

Foto: rr

Glasgow Rangers is er dinsdag niet in geslaagd door te stoten in de voorrondes van de Europa League. De Schotse traditieclub bleek over twee wedstrijden niet opgewassen te zijn tegen de bescheiden Luxemburgse club Progres Niederkorn.

De Rangers wonnen vorige week in eigen huis met 1-0, maar gingen in het Groothertogdom met 2-0 onderuit.

Uitslagen:

Balzan (Mlt) - Videoton (Hon) 0-2 3-3 (heen 0-2)

Progrès Niederkorn (Lux) - Rangers (Sch) 2-0 (heen: 0-1)

Later:

AEL Limassol (Cyp) - St Joseph’s (Gib) 4-0

Dacia Chisinau (Mol)- Shkëndija (Mac) 0-3

Suduva (Lit) - Shakhtyor Soligorsk (WRu) 0-0

Ordabasy (Kaz) - Siroki Brijeg (BHe) 0-2

Milsami Orhei (Mol) - Fola Esch (Lux) 1-2

Tirana (Alb) - Maccabi Tel-Aviv (Isr) 0-2

Jelgava (Let) - Ferencvaros (Hon) 0-2

Rabotnicki (Mac) - Tre Penne (SMa) 1-0

SJK Seinäjoki (Fin) - KR Reykjavik (IJs) 0-0

HJK Helsinki (Fin) - Connah’s Quay Nomads (Wal) 0-1

Trakai (Lit) - St Johnstone (Sch) 2-1

Flora Tallinn (Est) - Domzale (Sln) 0-2

Gandzasar-Kapan (Arm) - Mladost Podgorica (Mnt) 0-1

Atlantas (Lit) - Kairat Almaty (Kaz) 0-6

Liepaja (Let) - Crusaders (NIe) 1-3

AIK Stockholm (Zwe) - Klaksvik (Fae) 0-0

Vaduz (Lie) - Bala Town (Wal) 2-1

Slovan Bratislava (Slk) - Pyunik (Arm) 4-1

Botev Plovdiv (Bul) Partizani (Alb) 3-1

Dunav Ruse (Bul) - Irtysh Pavlodar (Kaz) 0-1

Ruzomberok (Slk) - Vojvodina (Ser) 1-2

Pelister (Mac) - Lech Poznan (Pol) 0-4

Differdange (Lux) - Zirä (Aze) 0-2

Torpedo Kutaisi (Geo) - Trencin (Slk) 1-5

Inter Bakou (Aze) - Mladost Lucani (Ser) 3-0

Bangor (WAL)- Lyngby (Den) 0-1

Runavik (Fae) - Dynamo Minsk (WRu) 1-2

Pristina (Kos)- IFK Norrköping (Zwe) 0-5

Torshavn (Fae) - Nomme Kalju (Est) 1-2

FK Sarajevo (BHe) - Zaria Balti (Mol) 1-2

Olimpija Ljubljana (SVN)- VPS Vaasa (Fin) 0-1

Sant Julia (And) - Skënderbeu (Alb) 0-1

Folgore (SMa) - La Valette (Mlt) 0-2

Zeta (Mnt) - Zeljeznicar (BHe) 0-1

Floriana (Mlt) - Etoile Rouge Belgrade (Ser) 0-3

Jagiellonia Bialystok (Pol) - Dinamo Batumi (Geo) 1-0

Vasas (Hon) - Beitar Jerusalem (Isr) 3-4

Sutjeska (Mnt) - Levski Sofia (Bul) 1-3

Altach (Oos)- Chikhura Sachkhere (Geo) 1-0

Gorica (Sln) - Shirak (Arm) 2-0

Cork (Ier) - Levadia Tallinn (Est) 2-0

Ballymena United (NIe) - Odd (Noo) 0-3

Coleraine (NIe) - Haugesund (Noo) 0-7

Derry City (Ier) - Midtjylland (Den) 1-6

Osijek (Kro) - UE Santa Coloma (And) 2-0

Shamrock Rovers (Ier) - Stjarnan (IJs) 1-0

Valur Reykjavik (IJs) - Ventspils (Let) 0-0

Lincoln (Gib) - AEK Larnaca (Cyp) 0-5 .