© TOM GOYVAERTS/GMAX Agency

Voorlopige deelnemerslijst voor het BK wielrennen: enkele blokken, véél enkelingen

De voorlopige deelnemerslijst van het BK wielrennen op de weg van zondag in Antwerpen (de definitieve deelnemerslijst volgt na de vergadering met de sportdirecteurs op zaterdagavond):

Quick-Step Floors:

1. Philippe Gilbert; 2. Laurens De Plus; 3. Tim Declercq; 4. Dries Devenyns; 5. Iljo Keisse; 6. Yves Lampaert; 7. Pieter Serry; 8. Julien Vermote

Lotto Soudal:

10. Sander Armee; 11. Tiesj Benoot; 12. Kris Boeckmans; 13. Sean De Bie; 14. Jasper De Buyst; 16. Thomas De Gendt; 17. Jens Debusschere; 19. Nikolas Maes; 20. Remy Mertz; 21. Maxime Monfort; 22. Jürgen Roelandts; 23. Tosh Van der Sande; 24. Jelle Vanendert; 25. Louis Vervaeke; 26. Jelle Wallays; 27. Tim Wellens; 28. Enzo Wouters

BMC:

30. Ben Hermans; 31. Dylan Teuns; 32. Greg Van Avermaet; 33. Nathan Van Hooydonck

LottoNL-Jumbo:

35. Victor Campenaerts; 36. Floris De Tier; 37. Jurgen Van den Broeck; 38. Gijs Van Hoecke; 39. Maarten Wynants

Ag2r-La Mondiale:

40. Jan Bakelants; 41. Oliver Naesen

Katusha-Alpecin:

43. Jenthe Biermans; 44. Baptiste Planckaert

Team Sunweb:

45. Bert De Backer; 46. Zico Waeytens

Trek-Segafredo:

47. Jasper Stuyven; 48. Edward Theuns

Cannondale-Drapac:

49. Tom Van Asbroeck; 50. Sep Vanmarcke

Orica-Bikeexchange:

51. Jens Keukeleire

Astana:

52. Laurens De Vreese

Dimension Data:

53. Serge Pauwels

Sport Vlaanderen-Baloise:

55. Piet Allegaert; 57. Aimé De Gendt; 58. Kenny De Ketele; 59. Moreno De Pauw; 60. Lindsay De Vylder; 62. Kevin Deltombe; 64. Eliot Lietaer; 65. Christophe Noppe; 66. Edward Planckaert; 67. Ruben Pols; 68. Jonas Rickaert; 69. Jarl Salomein; 70. Thomas Sprengers; 71. Stijn Steels; 72. Dries Van Gestel; 73. Preben Van Hecke; 74. Bert Van Lerberghe; 76. Jens Wallays

Wanty-Groupe Gobert:

78. Frederik Backaert; 79. Jérôme Baugnies; 80. Thomas Degand; 81. Kenny Dehaes; 82. Tom Devriendt; 83. Xandro Meurisse; 84. Robin Stenuit; 85. Guillaume Van Keirsbulck; 86. Kevin Van Melsen; 87. Pieter Vanspeybrouck; 88. Frederik Veuchelen

Veranda’s Willems-Crelan:

90. Gaetan Bille; 91. Sander Cordeel; 93. Stijn Devolder; 94. Timothy Dupont; 95. Michael Goolaerts; 96. Jappe Jaspers; 97. Tim Merlier; 98. Christophe Premont; 99. Wout Van Aert; 100. Elias Van Breussegem; 102. Otto Vergaerde

WB-Veranclassic:

104. Ludwig De Winter; 105. Sébastien Delfosse; 106. Tom Dernies; 107. Thomas Deruette; 108. Jimmy Duquennoy; 109. Gregory Habeaux; 110. Kevyn Ista; 111. Roy Jans; 112. Lawrence Naesen; 113. Olivier Pardini; 114. Dimitri Peyskens; 115. Ludovic Robeet; 116. Julien Stassen; 117. Maxime Vantomme; 118. Antoine Warnier

Cofidis:

120. Dimitri Claeys; 121. Jonas Van Genechten; 122. Michael Van Staeyen; 123. Kenneth Vanbilsen

Fortuneo-Vital Concept:

124. Boris Vallee

Marlux-Napoleon Games:

125. Eli Iserbyt; 126. Kevin Pauwels; 127. Dieter Vanthourenhout; 128. Michael Vanthourenhout; 129. Klaas Vantornout

Pauwels Sauzen-Vastgoedservice:

130. Jens Adams; 131. Gerry Druyts; 132. Alexander Geuens; 133. Rob Leemans; 134. Rob Peeters

Cibel-Cebon:

135. Robby Cobbaert; 136. Dennis Coenen; 138. Mathias De Witte; 139. Michiel Dieleman; 140. Jimmy Janssens; 141. Brecht Ruyters

Telenet-Fidea Lions:

142. Jim Aernouts; 143. Toon Aerts; 144. Nicolas Cleppe; 145. Quinten Hermans; 146. Daan Soete

Beobank-Corendon:

147. Daan Hoeyberghs; 148. Tom Meeusen; 149. Gianni Vermeersch

Era-Circus:

150. Wietse Bosmans; 151. Diether Sweeck; 152. Laurens Sweeck

Kalas-Essers:

153. Joeri Adams; 154. Jens Vandekinderen

Roubaix-Lille Métropole:

155. Joeri Calleeuw; 156. Lander Seynaeve; 157. Nicolas Vereecken; 158. Emiel Vermeulen

Leopard:

159. Laurent Vanden Bak

# Belga context View full context on [BelgaBox]

(belga)