

Elke Vanelderen maakt acteerdebuut
Elke Vanelderen (37) is door de besparingen niet meer te horen op Radio 2 Limburg. Maar geen nood, want vanavond maakt ze haar acteerdebuut in Theater De Roxy in Sint-Truiden. “Als de reacties goed zijn, is dit misschien wel voor herhaling vatbaar.”
“Ik ben gehavend”, zegt Elke. “Meniscus gescheurd. Terwijl ik op de parking van de drankenhal een bak water in mijn auto wilde heffen, bleef mijn voet staan. De bak is in mijn auto geraakt, maar mijn knie is eraan.”
Waarom deze medische update? Omdat Elke vanaf vanavond tien keer op het podium van Theater De Roxy in Sint-Truiden moet staan: in het komisch stuk ‘Niet Te Geloven!’ van het Limburgs Amusementstheater maakt ze haar acteerdebuut als minnares Christel. “Laten we hopen dat het lukt”, zegt ze, “want wat ik nu doe, is meer strompelen dan stappen. Maar het moet, ik wil mijn collega’s niet in de steek laten. We hebben veel gerepeteerd en dat ging, ik heb maar één repetitie gemist.”
Lees het volledige artikel vandaag in uw krant.
‘Niet Te Geloven!’ wordt vanaf vanavond tot 31 oktober tien keer opgevoerd in Theater De Roxy in Sint-Truiden. Meer info: www.deroxy.be.
Hoofdpunten
Embargo op Russische diesel, stookolie & co van kracht: gaan we dat voelen?
Mysterieuze Chinese ballon uit de lucht geschoten, misnoegd China dreigt met “een passend antwoord”
Marleen moet verder zonder zus Hilde en broer Mathijs: “Dankbaar dat ik die prachtige mensen gekend heb”
Priesters in spe over celibaat: “Wie kiest voor huwelijk of kinderen offert daar ook iets voor op”
Beste van Plus
Lees meer
Romy uit ‘The Sky is the Limit’ opent tweede Mio Caro in discotheek Versuz
Dit Lanakens restaurant komt in prestigieus rijtje van The Jane en Hof van Cleve
Souschef neemt restaurant De Fakkels over: “Zo’n kans krijg je niet elke dag”
Waarom een brasserie in Thorn het lievelingseten van Napoleon serveert