Definitieve deelnemerslijst GP van Wallonië

Print
Definitieve deelnemerslijst GP van Wallonië

Vorig jaar won Greg Van Avermaet de GP van Wallonië Foto: BELGA

De deelnemerslijst van de GP van Wallonië (1.1.), die woensdag wordt verreden over 192,8 km van Beaufays naar de Citadel van Namen:

Wielrennen op Sportwereld.be

BMC (VSt):

1. Damiano Caruso (Ita); 2. Kilian Frankiny (Zwi); 3. Floris Gerts (Ned); 4. Michael Schär (Zwi); 5. Manuel Senni (Ita); 7. Loïc Vliegen (Bel); 8. Rick Zabel (Dui)

AG2R La Mondiale (Fra):

11. Jan Bakelants (Bel); 12. Francois Bidard (Fra); 13. Nico Denz (Dui); 14. Samuel Dumoulin (Fra); 15. Hubert Dupont (Fra); 16. Ben Gastauer (Lux); 17. Quentin Jauregui (Fra), 18. Pierre-Roger Latour (Fra)

Etixx-Quick Step (Bel):

21. Michal Golas (Pol); 22. Petr Vakoc (Tje); 23. Mark Renshaw (Aus); 24. Fabio Sabatini (Ita); 25. David de la Cruz (Spa); 26. Pieter Serry (Bel); 27. Lukasz Wisniowski (Pol)

Lotto-Soudal (Bel):

41. Vegard Breen (Noo); 42. Sean De Bie (Bel); 43. Jens Debusschere (Bel); 44. Pim Ligthart (Ned); 45. Dries Van Gestel (Bel); 46. Jelle Vanendert (Bel); 47. Dennis Vanendert (Bel); 48. Louis Vervaeke (Bel)

Tinkoff-Saxo (Rul):

51. Eduard Beltran (Col); 52. Felix Grossschartner (Oo); 53. Jesus Hernandez (Spa); 54. Michal Kolar (Svk); 55. Robert Kiserlovski (Kro); 56. Evgeny Petrov (Rul); 57. Bruno Pires (Por); 58. Michael Gogl (Oos)

Trek Factory Racing Team (VSt):

61. Eugenio Alafici (Ita); 63. Fumiyuki Beppu (Jap); 64. Julien Bernard (Fra); 65. Laurent Didier (Lux); 66. Fabio Silvestre (Por); 67. Kristof Vandewalle (Bel); 68. Calvin Watson (Oos)

Bretagne Séché Environnement (Fra):

71. Jean-Marc Bideau (Fra); 72. Kevin Ledanois (Fra); 73. Florian Vachon (Fra); 74. Romain Feillu (Fra); 75. Arnaud Gerard (Fra); 76. Benoit Jarrier (Fra); 77. Christophe Laborie (Fra); 78. Franck Bonnamour (Fra)

Cofidis (Fra):

81. Nicolas Edet (Fra); 82. Christophe Laporte (Fra); 83. Rudy Molard (Fra); 84. Nacer Bouhanni (Fra); 85. Florian Senechal (Fra); 86. Anthony Turgis (Fra); 87. Kenneth Vanbilsen (Bel); 88. Michael Van Staeyen (Bel)

Topsport Vlaanderen - Baloise (Bel):

91. Floris De Tier (Bel); 92. Otto Vergaerde (Bel); 93. Sander Helven (Bel); 94. Jens Wallays (Bel); 95. Thomas Sprengers (Bel); 96. Tim Declercq (Bel); 97. Gijs Van Hoecke (Bel); 98. Pieter Vanspeybrouck (Bel)

Wanty - Groupe Gobert (Bel):¿ 101. Bjorn Leukemans (Bel); 102. Frederik Backaert (Bel); 103. Jerôme Baugnies (Bel); 104. Tim De Troyer (Bel); 105. Romain Barroso (Fra); 106. Tom Devriendt (Bel); 107. Kevin Van Melsen (Bel); 108. Frederik Veuchelen (Bel)

Color Code - Aquality Protect (Bel):

111. Tom Galle (Bel); 112. Julien Kaise (Bel); 113. Remy Mertz (Bel); 114. Florent Delfosse (Bel); 115. Antoine Loy (Bel); 116. Maximilien Picoux (Bel); 117. Martin Palm (Bel); 118. Jimmy Duquennoy (Bel)

Roubaix Lille Métropole (Fra):

121. Julien Antomarchi (Fra); 122. Dieter Bouvry (Bel); 123. Thomas Damuseau (Fra); 124. Rudy Kowalski (Fra); 125. Jeremy Leveau (Fra); 126. Romain Pillon (Fra); 127. Jimmy Turgis (Fra); 128. Maxime Vantomme (Bel)

T.Palm-Pôle Continental Wallon (Bel):

131. Tom Armstrong (GBr); 132. Antoine Didier (Bel); 133. Guillaume Haag (Bel); 134. Bastien Kroonen (Bel); 135. Nicolas Mertz (Bel); 136. Claudio Catania (Ita); 138. Sebastien Carabin (Bel)

Team 3M (Bel):

141. Gertjan De Vos (Bel); 142. Martijn Degreve (Bel); 143. Jimmy Janssens (Bel); 144. Dimitri Peyskens (Bel); 145. Christophe Sleurs (Bel); 146. Tim Vanspeybroeck (Bel); 147. Nicolas Vereecken (Bel); 148. Emiel Vermeulen (Bel)

Veranclassic - Ekoi (Bel):

151. Gorik Gardeyn (Bel); 152. Niels De Rooze (Bel); 153. Jelle Goderis (Bel); 154. Antoine Leleu (Bel); 156. Justin Jules (Fra); 157. Waile Kahkahy (Mar); 158. Martial Roman (Fra)

Verandas Willems Cycling Team (Bel):

161. Gaetan Bille (Bel); 162. Stef Van Zummeren (Bel); 163. Olivier Pardini (Bel); 164. Elias Van Breussegem (Bel); 165. Joeri Calleeuw (Bel); 166. Dries De Bondt (Bel); 167. Christophe Prémont (Bel); 168. Daan Myngheer (Bel)

Wallonie-Bruxelles (Bel):

171. Gregory Habeaux (Bel); 172. Kevin Ista (Bel); 173. Antoine Warnier (Bel); 174. Olivier Chevalier (Bel); 175. Antoine Demoitie (Bel); 176. Ludwig De Winter (Bel); 177. Tom Dernies (Bel); 178. Thomas Wertz (Bel)

Belgische beloftenploeg (Bel):

181. Jenthe Biermans; 182. Tom Bosmans; 183. Steff Crass; 184. Benjamin Declercq; 185. Aimé De Gendt; 186. Laurens De Plus; 187. Maxime Farazijn (Bel); 188. Emiel Planckaert (Bel)