Limbolink

© Photo News

© Raymond Lemmens

© HBvL

© HBvL

thumbnail: null
thumbnail: null
thumbnail: null
thumbnail: null

Concertagenda

Op zoek naar wat muziek? Dat kan zelfs tijdens een typisch Belgische zomer geen probleem zijn. De concertagenda voor deze week.

VRIJDAG 11 JULI

•Miner Fest met More Than Life, Monuments, Napoleon, Wasted Bullet, Rondpunt 26 Genk

Riemst Leeft met Garry Hagger, Zaal ‘t Paenhuys Riemst.

•Demerrock met Monsters Of Rock, Golden Earring performed by Bloody Buccaneers, Slade performed bij Sladest, Tortuga Boulevard, Feesttent Kiezelstraat Hoeselt

•HOME met Sander Van Doorn, Otto Knows, Yves V, Firebeatz, La Fuente, Dominico, Magda, Stephan Bodzin, Gary Beck, Nic Fanciulli, Karotte, Andhim, Thomas Duca, Michael Thoelen, Borgore, Safi & Spreej live, Daddy K, TLP, Dysfunkshunal, Lady S, Frederico, Baby Bang, ND, CHAM, MC Money, Regenbooglaan Genk

•Les Ardentes met Placebo, Kid Ink, Booka Shade, Agoria, Elliphant ea, Parc Astrid de Coronmeuse Luik

•Rock Zottegem met The Subs, The Sisters of Mercy, Europe, Channel Zero, School is cool ea, festivalterrein naast Bevegemse Vijvers Zottegem

•Ostend Beach met The Oddword, Mystique, Daddy K, Dubbler ea, Klein Strand Oostende

Circo & The Subtitles, Rivierenpark Deurne

ZATERDAG 12 JULI

Demerrock met Koyle, Diablo Blvd, The Kix, Rusty Roots, Steam, Losing Grip, Feesttent Kiezelstraat Hoeselt

Miner Fest met Stick To Your Guns, Rise Of The Northstar, Being As An Ocean, Rondpunt 26 Genk

HOME met R3HAB, Dannic, Shermanology, Jack Parris, Watermät, Klangtherapeuten, Sem Thomasson, Gui Boratto, Speedy J, Ben Sims, Dominik Eulberg, Egbert & Secret Cinema, Hermanze, Matts Brouns, Kiani & His Legion, Yellow Claw, Digitalism, Green Velvet, Anthony Rother live, Gewelt, Goldfox, Koen & Pjay, Surfing Leons, Regenbooglaan Genk

•Last Word met Wildstylez, Noisecontrollers, D-Block & S-Te-Fan, B-Front, Isaac, This is Hardcore, Pat Krimson, DJ Gert Corvers, DJ Sven Lanvin, Nico Parisi, G-Roam, Raffa Ciello, DJ Gemeni, Manuccii, Frenz, Juelzz, Mitch Vice, Plan B, Jarune, DoubleDrop, Kristal Park Lommel

•Bospop (NL) met The Pheromones, Kovacs, Simple Minds, Weert

•Les Ardentes met Stromae, The Sore Losers, The Van Jets, Joan as Policewoman ea, Parc Astrid de Coronmeuse Luik

•Vijverfestival met The Sore Losers, Geppetto & The Whales, Paon, Hermanos Inglesos ea, Park Dilbeek

•Beatfarm Festival met Behind The Post, Tabizla, Black Leather Jacket, Fris ea, Huybergsebaan 245 Essen

•Rock Zottegem met White Lies, Daan, Ozark Henry, Starsailor ea, festivalterrein naast Bevegemse Vijvers Zottegem

•Ostend Beach met Gunter D, Murdock, R3hab, Yves V, Green Velvet, Roog, Sarah Main ea, Klein Strand Oostende

Cactus Festival met Selah Sue, Arsenal, Jaimy Woon, Admiral Freebee ea, Minnewaterpark Brugge

Brosella Folk met Aranis, Faeries, Peatbog ea, Groentheater Brussel

Sheila E. & The Family Stone, Rivierenhof Deurne

ZONDAG 13 JULI

Miner Fest met Obey The Brave, Heart In Hand, Carcer City, Desolated, Rondpunt 26 Genk

Bospop (NL) met Jimmie Vaughan & The Tilt-A-Whirl Band, Triggerfinger, John Fogerty, Weert

Les Ardentes met Massive Attack, Magnus, Selah Sue, Danny Brown, Parc Astrid de Coronmeuse Luik

Cactusfestival met Caribou, The Afghan Whigs, Mark Langan Band, Intergalactic Lovers, School is cool ea, Minnewaterpark Brugge

Brosella Jazz met Garret Quintet, Jef Neve & Myrdinn, DelVitagroup XL ea, Groentheater Brussel

Sjock Festival met The Bronx, Poeyelheide Gierle

DINSDAG 15 JULI

•Sergio Mendes, Rivierenhof Deurne

WOENSDAG 16 JULI

Midweekfeesten met Felix Da Housecat, Hermanze, Dandy Lenny, Heilig-Hartplein Sint-Truiden

Cactusfestival met Massive Attack, Mogwai, Banks, Austra, Minnewaterpark Brugge

DONDERDAG 17 JULI

Summercamp met Kontrast: Koen, Pjay, Bruni, Wolters, Bart, Seppe, Forty Five Hasselt

Dour Festival met Mac Miller, Détroit, Soulfly, Bonobo, Blood Red Shoes, Baauer ea, festivalterrein Dour

Ten Days Off met Dave Clarke, Black Asteroid, Perc, Double U Jay, Vooruit Gent

VRIJDAG 18 JULI

Celebrate the 80’s and 90’s with the Hoff met David Hasselhoff, 2 Unlimited, Rick Astley, Sabrina, Vengaboys, Turbo B / Snap!, DJ Sash!, Twenty 4 Seven, Circuit Zolder

Rock Herk met The Sore Losers, Condor Gruppe, Miss Kittin, Six Hands, Slow Magic, Warhola, Dr. Lektroluv. Bastions, Murdock + Doctrine, Double Veterans, Moments, The Sedan Vault, Your Highness, More Than A Thousand, Astroid, Sportterreinen Harlaz-Olmenhof Herk-de-Stad

Blues Peer met Elvis Costello, Nico Duportal & His Rhythm Dudes, The 45’s, Rusty Roots, Deusterstraat Peer

Dour Festival met Paul Kalkbrenner, Nas, Within Temptation, Gentleman& Evolution, Raekwon, Skip the use ea, festivalterrein Dour

Ten Days Off met H.O.S.H., Solomun, Karmon, X-ian, Joeri, Vooruit Gent

Tomorrowland met Armin Van Buren, Dimitri Vegas & Like Mike, Martin Solveig, Skrillex, Yves V, Dada Life ea, De Schorre Boom

Woosha met Status Quo, Flip Kowlier, The Kids, Klein Strand Oostende

•Polé Polé met Orchestre International du Vetex, Che Sudaka, DJ Black Frank, Gentse Feesten

ZATERDAG 19 JULI

Rock Herk met Archie Bronson Outfit, God Is An Astronaut, Gruppo Di Pawlowski, The Prospects, T. Raumschmiere. Brutality Will Prevail, Heights, Brutus, Set Things Right,Therapy ?, Feed The Rhino, M&T + Speedwagon, Sportterreinen Harlaz-Olmenhof Herk-de-Stad

•Blues Peer met Los Lobos, Sonny Landreth, Ana Popovic, The Paladins, Deitra Farr, Joanne Shaw Taylor, Stackhouse, Deusterstraat Peer

•Dour Festival met The Hives, Cypress Hill, Girls in Hawaii, Mogwai, Sick of it all, Steel Pulse, festivalterrein Peer

Ten Days Off met Richie Hawtin, Matador, Carlo Ruetz, Whyt Noyz, AMyn & Beazar, Vooruit Gent UITVERKOCHT

Tomorrowland met Hardwell, Tiesto, Alesso, Netsky, Afrojack, Kaskade, New World Punx ea, De Schorre Boom

Hype-o-dream, Yellow Claw, Yves V, Mystique ea, Hippodroom Waregem

Woosha met The Subs, Daan, School is cool, Marble Sounds ea Klein Strand Oostende

Polé Polé met New Latin Project, Radio Negra, Recruitz Band, Mucho Gusto, Dj Nadiem Shah, Gentse Feesten

ZONDAG 20 JULI

Blues Peer met Seasick Steve, Jimmie Vaughan, Chicago Blues: A Living History, Guy Forsyth, Nikki Hill, The Hightone, The Bluesbones, Deusterstraat Peer

Dour Festival met Phoenix, Kaiser Chiefs, Boys Noize, Casseur Flowters, Dub Inc, Mr. Oizo ea, festivalterrein Dour

Ten Days Off met Danny Krivit, François Kevorkian, Joe Claussell, Vooruit Gent

Tomorrowland met Steve Aoki, David Guetta, Steve Angello, Nicky Romero, W&W ea, De Schorre Boom

Polé Polé met Uberdope, La Malquerida, Soul Jazz Orchestra, A Tribute to Marvin Gaye, Dj TLP, Gentse Feesten

MAANDAG 21 JULI

Blues Peer met Arno, Admiral Freebee, Amadou et Mariam, The Johnny Cash Roadshow, Deusterstraat Peer

Ten Days Off met Matias Aguayo, Robag Wruhme, Pachanga Boys, Michael Mayer, Elekfantz, Okinawa 69, Vooruit Gent

DINSDAG 22 JULI

Boomtown met 65daysofstatic, Steak Number Eight, Id!ots, De Kouter Gent

WOENSDAG 23 JULI

Midweekfeesten met The Mixfitz , Lady S, Frederico, Heilig-Hartplein Sint-Truiden

Ten Days Off met Carl Craig, Plaid, Truss, Axel Boman, Nosedrip, Vooruit Gent

Polé Polé met Jamaican Jazz Orchestra, Baciamolemani, Meskla & Booty Carell, Gentse Feesten

Boomtown met Ef, I Will, I Swear, Sea Peoples, De Kouter Gent

•Richie Hawtin, Matador, Carlo Ruetz, Whyt Noyz, AMyn & Beazar, Vooruit Gent UITVERKOCHT

Tomorrowland met Hardwell, Tiesto, Alesso, Netsky, Afrojack, Kaskade, New World Punx ea, De Schorre Boom

Hype-o-dream, Yellow Claw, Yves V, Mystique ea, Hippodroom Waregem

Woosha met The Subs, Daan, School is cool, Marble Sounds ea Klein Strand Oostende

Polé Polé met New Latin Project, Radio Negra, Recruitz Band, Mucho Gusto, Dj Nadiem Shah, Gentse Feesten