Dader aanslagen metro Moskou sterft bij schietpartij
Russische soldaten hebben zaterdag de man doodgeschoten die vermoedelijk achter de aanslag op de metro van Moskou zit. Dat maakte het Nationale Antiterrorismecomité bekend.
jlenaerts
Magomedali Vagabov kwam om het leven bij een schietpartij tussen rebellen en de soldaten in de Kaukasische republiek Dagestan. Drie andere rebellen kwamen om bij de vuurgevechten.
Op 29 maart vond een dubbele aanslag plaats op de metro in Moskou. Daarbij kwamen veertig mensen om het leven. Islamitische rebellen uit de Russische Kaukasus hadden de aanslag opgeëist.
Hoofdpunten
Krijgen we Vlaamse strafwet, rechtbanken en gevangenissen? Demir wil Justitie grotendeels in Vlaamse handen
Ook in Maasland huiszoeking in onderzoek naar internationale plofkraakbende
Acht jaar cel voor nachtelijke brandstichting in Hoepertingen: “Dit had fataal kunnen aflopen”
Dylan Teuns knalt vol met kin tegen betonnen brug in megacrash Ster van Bessèges: “Het was chaos alom, dit was er echt over”