"Emile Mpenza naar Neftchi Bakoe"
Volgens verscheidene media zal de 32-jarige Rode Duivel Emile Mpenza bij de Azerbeidzjaanse eersteklasser FK Neftchi Bakoe een contract voor drie seizoenen ondertekenen, met een optie op een vierde seizoen. De spits wordt maandag in Azerbeidzjan verwacht.
wverhaert
Mpenza was afgelopen seizoen bij het Zwitserse Sion aan de slag. Voordien speelde hij voor KV Kortrijk, Moeskroen, Standard, Schalke 04, Hamburg, Al-Rayyan, Manchester City en Plymouth.
Neftchi Bakou eindigde vorig seizoen vijfde in de Azerbeidzjaanse eerste klasse.
Hoofdpunten
LIVE. Junioren begonnen aan hun WK, massa volk al op post in Hoogerheide
ONZE STERREN WK VELDRIJDEN. Twee absolute topfavorieten in Hoogerheide, maar eentje nét iets meer
Oppermachtige Fem van Empel soleert naar eerste wereldtitel bij de profs, volledig Nederlands podium in Hoogerheide
Canadese tranen van geluk, Fleur Moors (12de) huilt bittere tranen bij meisjes junioren
Lees meer
Inter is zelf mee verantwoordelijk voor het sukkelstraatje waarin Romelu Lukaku is beland: volgt in derby de ommekeer?
Kevin De Bruyne mag zijn mening geven over zijn ploegmaats: “Erling Haaland kan 800 doelpunten scoren in zijn carrière”
VIDEO. De exponent van het succes bij Everton: Rode Duivel Amadou Onana heerste op het middenveld (en daarbuiten) tegen Arsenal
Hij werd ermee vergeleken, maar Milan-legende Kaka heeft advies voor Charles De Ketelaere: “Zelfs ik had het moeilijk”