Agenten juichten toen ze O.J. Simpson arresteerden
Op het proces tegen O.J. Simpson kreeg de jury deze week een geluidsopname van enkele agenten die stonden te juichen toen ze de voormalige footballster arresteerden. Op de tape valt te horen dat de arm van de wet de spot drijft met Simpson en zijn advocaat.
"De agenten wéten dat O.J. in 1995 zijn vrouw en haar minnaar om het leven heeft gebracht. Volgens hen is het een schande dat de man is vrijgesproken en daarom waren ze blij toen hij werd geklist", legt een anonieme bron uit aan Yahoo.
Dictafoontje
Een kennis van Simpson nam de uitlatingen van de agenten stiekem op. Hij liet een dictafoontje achter op het politiebureau en niemand die het merkte.
O.J. Simpson riskeert levenslang na een gewapende overval in februari dit jaar. Lees ook: O.J. Simpson in de sporen van Al Capone? (video)
Hoofdpunten
Peter Baeten (SCK): “We werken aan de nieuwe hoop voor kankerpatiënten”
Paniekdokter Koen Schruers: “Profvoetballer durfde zelfs trap niet meer op naar mijn kantoor”
300.000 euro voor alzheimeronderzoek UHasselt: “Zoeken naar manieren om ziekte tegen te houden”
Prinsenpaar viert kerkelijk huwelijk in carnavalsoutfit: “Carnaval zit echt in ons bloed”