Alle geslaagden in Diest

Print
Alle geslaagden in Diest

Alle geslaagden in Diest

Meer dan 5.000 Limburgse jongeren studeerden dit jaar af in het secundair onderwijs. Allemaal krijgen ze hun verdiende plaats op deze website.

We wensen alle geslaagden alvast een dikke proficiat!
En ook u kunt uw oogappel via onze website een welverdiende proficiat wensen: Na de naam van elke school vindt u een code terug. Via een sms naar het nummer 3623 kan u via die code uw gelukswensen overmaken aan uw favoriete geslaagde.
Hoe u dit doet? Eenvoudigweg HOERA intikken, gevolgd door de code van de school en dan uw persoonlijke boodschap. Dit kost 0,50 euro per bericht. Alle felicitaties zullen verschijnen op deze website.
 

Koninklijk Atheneum Diest 015

 

Humane wetenschappen: Wilson Brunache Schoeters, Geetbets; Sascha Ennekens, Tessenderlo; Dorien Florquin; Cindy Landuyt, Halen; Nathalie Minten; Tina Raemaekers, Halen; Lindsy Robert; Miranda Vandenberghe; Fréderic Verhulst; Ines Vertonghen, Rotselaar.
Moderne talen-wetenschappen: Jana Broekhoven, Beringen; Hanne Jonckers, Tielt- Winge.
Economie-moderne talen: Evelyn Bens, Beringen; Stefanie Degens, Scherpenheuvel-Zichem; Kelly Jacobs, Beringen; Sally Nijns, Halen; Eno Swinnen; Lee Swinnen; Eric Van Vliet, Halen. Latijn-moderne talen: Jochen Cambré; Pauline Gacoms, Halen; Liesbeth Merckx; Elise Peeters; Cédrique Renard; Bastijn Vos.
Latijn-wiskunde: Elke Crommelinckx, Scherpenheuvel-Zichem; Glenn Vanderstukken.
Wetenschappen-wiskunde: Michael Corens, Scherpenheuvel-Zichem; Sanne Degol; Tom Gybels; Paul Koninckx; Chessa Moens; Maarten Reynders; Philippe Schaaf.

 

Koninklijk Technisch Atheneum 2 Diest 017

 

Informatica: Joris Haesevoets; Samuel Jongstra; Kay Kennes; Davy Kestens, Herk-de-Stad; Shari Noels, Ham; Koen Nolmans, Herent; Brecht Roosen, Kortenaken; Natascha Truyens, Aarschot.
Handel: Lionel Bung, Leuven; Koen Cuypers; Anouschka Gacoms, Geetbets; Nick Geyskens, Scherpenheuvel-Zichem.
Toerisme: Elien Grosemans; Priscilla Pelgrims, Scherpenheuvel-Zichem; Kris Reynders, Heusden- Zolder; Cindy Smeulders, Beringen; Laura Swinnen, Scherpenheuvel-Zichem; Chloe Szpyt, Beringen; Lisa van Hoecke, Lummen.
Sociale en technische wetenschappen: Willem-Andries Borgers, Herk-de-Stad; Hannelore Bulens, Tessenderlo; Cindy Claes, Beringen; Sofie Gijbels, Beringen; Jurgen Loddewyckx; Femke Michiels, Scherpenheuvel-Zichem; Yannick Poels; Kirsten Timmermans; Sharon Willems, Scherpenheuvel-Zichem.
Kantooradministratie en gegevensbeheer A: Mired Bouaaboud; Gwendolien Clemens, Halen; Tom Devroye, Halen; Evy Eyskens, Ham; Tatjana Leurs, Lummen; Kristof Roosen, Lummen; Sofie Schepers, Herk-de-Stad.
Haarstilist: Evelien Beyens, Meerhout; Lia Ceunen, Tessenderlo; Evy Djebali, Tessenderlo; Carlien Govarts, Veerle; Nathalie Leys, Geetbets; Dorien Leysen, Tessenderlo; Eveline Ruysen, Halen; Katja Serneels, Ham; Lore Smets, Kortenaken; Sanne Tessens, Tessenderlo; Lesley Vermeir, Meerhout.
Publiciteit en illustratie: Sissy Aerts, Scherpenheuvel-Zichem; Pasqual Baltus, Herk-de- Stad; Jeroen Boogaerts, Tienen; Heidi Boyen, Geetbets; Katrien Claeskens, Wezemaal; Goris Sabrina, Begijnendijk; Nabil Hassane, Scherpenheuvel-Zichem; Wouter Kriekels, Linter; Marijke Poelmans, Herk-de-Stad; Leen Saive, Aarschot; Claudia Vanardennen, Herk-de-Stad; Stuard Vanardennen, Bekkevoort; Shane Van Geel, Lier; Babette Verheyen; Tina Vermeyen, Beringen; Kritsanalak Wangkhuklang, Lummen.
7de jaar thuis- en bejaardenzorg: Artemis Angeloglu; Steffi Bervoets, Beringen; Stephanie Hendrix; Shana Jacobs; Sarah Langendries; Stephanie Schrijvers, Tessenderlo.
7de jaar kinderzorg: Karen Ceusters, Eindhout; Stephanie De La Haye, Scherpenheuvel-Zichem; Brenda Janssens, Scherpenheuvel-Zichem; Erika Kennes; Andy Keuninckx; Tessa Vandepoel, Riemst; Sharina Vanderhoeven, Bekkevoort; Lies Van Gelder; Katharina Winterschladen. Vrije beeldende kunst: Elien Hendrickx; Boris Luyten, Tessenderlo; Thomas Merckx, Tielt-Winge; Joke Mertens, Lummen; Barbara Tombeur; Claudia Vos, Aarschot.

 

Vrij Technisch Instituut Mariendaal Diest 018

 

Elektriciteit-elektronica: Jochem Cuypers, Scherpenheuvel-Zichem; Sebastiaan Debroyer; Gimona Gils, Scherpenheuvel-Zichem; Hans Toetenel.
Mechanica: Dimitri Jacobs, Halen; Kevin Persoons, Halen; Johan van der Struijk, Halen.
Industriële wetenschappen: Wouter Aerts, Scherpenheuvel-Zichem; Chiel Beckers, Herkde- Stad; Stijn De Jongh; Kristof Hermans, Beringen; Jeff Isenborghs, Scherpenheuvel-Zichem; Sergeï Kolobov; Yannick Vandepaer; Sam Wendrickx, Bekkevoort; Karsten Wouters, Halen. Lassen-Constructie: Jonathan Beckers; Tim Ceusters, Bekkevoort; Steven Dekelver; Jillali Fariss; Kevin Isenborghs, Scherpenheuvel-Zichem; Bon Jans, Scherpenheuvel-Zichem; Jochen Put, Scherpenheuvel-Zichem; Stef Puttenaers, Scherpenheuvel-Zichem; Bart Simons, Bekkevoort; Benji Vanher, Kortenaken; Yoni Van Laer, Attenrode; Joris Van Oosterwyck, Scherpenheuvel- Zichem; Pieterjan Van Torre, Scherpenheuvel-Zichem; Jonas Verheyden, Bekkevoort; Steve Veulemans, Bekkevoort.
Restauratie van meubelen: Wietse Haesevoets, Bekkevoort; Lennert Joris, Bekkevoort; Sander Pypen, Tielt-Winge; Stijn Schouters, Bekkevoort.
7de jaar fotolassen: Sander Berings, Lummen; Ieven Botten, Tienen; Kristof Morales Guzman, Wilsele; Glenn Rayen, Scherpenheuvel-Zichem; Jef Rutten, Scherpenheuvel-Zichem; Nico Surinx, Lummen.
7de jaar restauratie van meubelen: Nick Brackx; Nicky Bervoets, Halen; Joris Plu; Stephan Vranken, Bekkevoort.

 

Vrij Technisch Instituut Voorzienigheid Diest 019

 

Boekhouden-informatica: Michiel Bellinckx, Bekkevoort; Pieter Desmedt, Tielt-Winge; Fabian Driessens; Yoncka Flossie; Tiffany Houben, Scherpenheuvel-Zichem; Jelmer Jacobs; Davy Paredis, Beringen; Frans Pauwels, Tessenderlo; Annemie Roelants, Linden; Elise Van de Weyer, Vorst-Laakdal.
Handel: Marjolein Baumans, Tielt-Winge; Thomas Buscemi, Scherpenheuvel-Zichem; Fatima Cetin, Halen; Liselotte Hulshagen, Scherpenheuvel-Zichem; Kirsten Jacquemyn, Tessenderlo; Hannelore Paulus, Zoutleeuw; Guy Swennen, Beringen; Jonas Timmermans.
Informaticabeheer: Dries Beerten, Tessenderlo; Kevin Bungeneers, Bekkevoort; Tom Geldermans, Scherpenheuvel-Zichem; Tim Lemmens, Beringen; Bram Vanattenhoven; Ken Van Gelder, Scherpenheuvel-Zichem; Nick van Rompaey, Ham; Laurens Volders, Bekkevoort; Timothy Vos, Scherpenheuvel-Zichem.
Secretariaat-talen: Steffi Aerden, Beringen; Celine Biesmans, Halen; Lydie Huveneers, Beringen; Sven Huysmans, Beringen; Nathalie Huysmans, Vorst-Laakdal; Jill Janssens, Scherpenheuvel- Zichem; Federica Pasqua; Nena Schonkeren, Tessenderlo; Anne-Leen Smets, Scherpenheuvel- Zichem; Lotte Stuyck, Vorst-Laakdal; Sanne Thoelen, Tessenderlo; Cindy Verhoeven.
Sociale en technische wetenschappen A: Yoram Bernaer, Scherpenheuvel-Zichem; Melissa Busschodts, Tessenderlo; Jennifer Casseau, Tienen; Lode Claes; Brecht Clerx, Lummen; Anita Costermans, Tielt-Winge; Naomi De Bruyne; Jorien Hendrickx, Bekkevoort; Doreen Huybrechts; Joke Jehaes; Deborah Mans, Tessenderlo; Shari Meeus, Halen; Valérie Smeets, Scherpenheuvel- Zichem; Hannelore Sneyers, Lummen; Kim Stiers, Geetbets; Wesley Titellion; Dorien Vandijck; Stephanie Van Dyck, Tessenderlo; Rob Van Gelder, Scherpenheuvel-Zichem; Evert Vermeylen, Scherpenheuvel-Zichem; Sanne Veulemans, Kortenaken.
Sociale en technische wetenschappen B: Jill Baens, Bekkevoort; Jolien Bekkers, Beringen; Stefanie Bullens, Kortenaken; Stef Ceustermans, Scherpenheuvel-Zichem; Laura De Coninck, Scherpenheuvel-Zichem; Sarah Degryse, Tielt-Winge; Stephanie De Reydt, Tessenderlo; Mart Exelmans, Scherpenheuvel-Zichem; Claudia Huveneers, Beringen; Eline Lenaers; Jill Mathues; Stefanie Mertens; Evi Nijs, Tielt-Winge; Evelyne Peeters, Tielt-Winge; Lise Puls; Joris Sijmons; Tina Smets; Inge Thielens, Scherpenheuvel-Zichem; Sanne Vanbrabant, Herk-de-Stad; Laura Vandeweyer; Tessa Vanschoubroek, Bekkevoort; Anke Vanstockstraeten, Glabbeek.
Sociale en technische wetenschappen B: Lieze Beckers; Elien Beckers, Meerhout; Ine Duts; Kathleen Govaerts, Tessenderlo; Filip Heylen, Scherpenheuvel-Zichem; Jolien Jeanpierre, Kortenaken; Iris Laeremans, Scherpenheuvel-Zichem; Elie Ruysen; Stephanie Smolders, Lummen; Anne Sools; Sofie Thielemans, Kortenaken; Maaike Trost; Lotte Vandormael, Tessenderlo; Bert Van Goidsenoven, Bekkevoort; Stephanie Van Ingh, Halen; Deborah Vertessen.
Techniek-wetenschappen: Cedric Armand, Kortenaken; R.A.; Korneel Bemelmans, Tessenderlo; Niels Coninx; Yannick De Wolf, Scherpenheuvel- Zichem; Alexander Hulsbosch, Beringen; Sebastiaan Hulsbosch, Beringen; Seppe Jeuris; Ibran Mertens, Scherpenheuvel-Zichem; Valérie Nuyts, Tessenderlo; Robbe Pollet, Halen; Ziggy Vandemeulebroeke, Beringen; Stef Vandevelde; Iris Vanwesemael, Ham; Hayke Verdeyen, Tielt-Winge.
Kantooradministratie en gegevensbeheer: Jens Corten, Bekkevoort; Enrico Duca, Scherpenheuvel- Zichem; Sarah Renders, Beringen; Besa Shala; Tiffany Tielens, Tielt-Winge; Tamara Van Bets, Bekkevoort; Kevin Van Ham, Tielt-Winge; Jeremy Willekens, Leopoldsburg.
Kinderzorg: Evelien Broos; Sarina Claes, Geetbets; Hannelore Lambrechts, Herk-de-Stad; Elise Put, Tielt-Winge; Sarah Thijs, Halen; Katrijn Van Aken, Tielt-Winge; Kimberly Vanelven, Scherpenheuvel-Zichem; Sara Vanhoudt.
Bejaardenzorg: Kristel Govaerts, Kortenaken; Lois Helsen, Scherpenheuvel-Zichem; Sabine Orens, Lummen; Nanthanat Promwisai, Beringen; Femke Torbeyns; Dorien Vandereyken; Jessie Van Gestel; Tatjana Wouters, Tessenderlo.
Kantoor: Sam Geypens; Melissa Jennes; Lynn Moons, Beringen; Bieke Paesen, Beringen; Kadir Tasgin; Winston Vaes, Beringen; Jennifer Wauwemans; Organisatiehulp: Daisy De Bruyne, Scherpenheuvel-Zichem; Steffie Mazur, Beringen; Sandy Reniers, Scherpenheuvel-Zichem; Nancy Rutten, Scherpenheuvel-Zichem; Bart Simons; Susan Simons; Stephanie Vandeweyer, Kortenaken.
Verzorging: Bianca Boets, Scherpenheuvel-Zichem; Daan Croes, Scherpenheuvel-Zichem; Sara Luyten; An Maes; Alina Swinnen, Beringen; Esther Van Gelder, Tessenderlo; Annelies Vanthienen, Bekkevoort; Daniëlla Van Uytven, Scherpenheuvel-Zichem; Jerlien Verboven, Tessenderlo; Niels Verstreken, Scherpenheuvel-Zichem; Tim Claes; Stephanie Gaethofs, Beringen; Jennifer Gosselain, Scherpenheuvel-Zichem; Karlien Gutschoven; Jolien Janssens, Scherpenheuvel- Zichem; Tjarnke Mans, Scherpenheuvel-Zichem; Lieze Mellaerts, Tielt-Winge; Kelly Peeters, Lummen; Monica Thiery; Daisy Vanhoutvin; Anneleen Vanthienen, Kortenaken.

 

Humaniora Voorzienigheid Diest 020

Latijn-wiskunde 8: Carmen Aerts; Helena Dens; Simon Duyver, Tessenderlo; Laura Geukens; Raya Mertens, Geetbets.
Latijn-moderne talen: Idris Boonen, Halen; Jorik Cauberghs, Bekkevoort; Dries Crabbé, Scherpenheuvel-Zichem; Selina Cristiano, Beringen; Elisabeth Julien; Julie Kennes; Silke Meulemans, Tielt-Winge; Sanne Oplichtenbergh; Lotte Philipsen; Steffi Simons, Scherpenheuvel-Zichem; Lorina Vandenbroeck, Lummen; Tessa Van Steyvoort.
Latijn-wiskunde 6: Roel Bullens, Kortenaken; Dries Gabriëls, Tessenderlo; Elien Kriegels, Bekkevoort; Frederik Leen, Bekkevoort; Arianne Lewyllie; Elke Parys; Raf Peeters; Lorenzo Simons, Bekkevoort; Koen Van Camp; Hannelore Vandael; Liesje Vanhove, Bekkevoort; Sophie Vankrunkelsven, Vorst-Laakdal; Joost Van Laer; Roxane Van Mellaert, Tessenderlo; Elke Ven, Tessenderlo.
Grieks-Latijn: Anneleen Princen; Katrien Vandebroeck, Scherpenheuvel-Zichem; Lotte Van den Eede.
Grieks-wiskunde: Charlotte Verwimp, Tessenderlo.
Economie-wiskunde: Vahagn Avetyan, Hasselt; Deborah Beckers; Joachim Demaeght; Nele Denteneer, Tessenderlo; Evelien Lintermans, Tessenderlo; Giel Van Gompel, Scherpenheuvel- Zichem.
Wetenschappen-wiskunde 8: Aurelie Basic; Céline Deschilder; Stijn Hermans, Halen; Mathias Hoornaert, Bekkevoort; Jonathan Vanginderdeuren; Koen Van Kerckhoven, Lummen.
Wetenschappen-wiskunde 6: Frederik Braem, Scherpenheuvel-Zichem; Hannelore Dumoulin Stuyck, Kortenaken; Simon Gemoets, Scherpenheuvel-Zichem; Maarten Janse, Scherpenheuvel- Zichem; Monique Jordens, Bekkevoort; Katrien Lodewijckx, Tielt-Winge; Barbara Minne, Scherpenheuvel-Zichem; Anneleen Tulpin, Bekkevoort; Ruth Van Haelst, Tessenderlo; Catherine Vercruyssen.
Latijn-wetenschappen: Liesbet Debus, Tielt-Winge; Hanne Massonet, Bekkevoort; Koen Vandenbosch; Natasja Willems, Tessenderlo; Economie-moderne talen: Cara Brems; Niels Cienszkowski; Hafsa El Khamlichi; Marlies Everaerts, Scherpenheuvel-Zichem; Melissa Jacobs; Dorien Macquoy, Tessenderlo; Senna Mertens, Scherpenheuvel-Zichem; Stéphane Renard; Natacha Reniers, Beringen; Joep Roebroek; Eslie Thielemans, Tessenderlo; Kevin Vanbaelen, Tielt-Winge; Katrien Vandeperre, Scherpenheuvel-Zichem; Heleen Vandeput; Jasper Vandevorst; Barbara Vanempten, Scherpenheuvel- Zichem; Jan Vangilbergen, Beringen; Julie Van Schoonlandt, Tessenderlo; Kirsten Wilberts.
Moderne talen-wetenschappen: Joris De Blaes, Bekkevoort; Charlotte Decloedt, Bekkevoort; Lieselot De Reydt, Tessenderlo; Tessa Janssens, Scherpenheuvel-Zichem; Ivette Kapinga, Scherpenheuvel-Zichem; Julie Kenens, Halen; Loes Lambeets; Patricia Moons, Vorst-Laakdal; Laura Peeters, Vorst-Laakdal; Maxine Schoemans, Beringen; Katrien Vankrunkelsven, Vorst- Laakdal; Charlotte Vlaeyen, Tessenderlo; Lana Volders.
Menswetenschappen: Lotte Belen; Elise Brams, Bekkevoort; Steffie Brié; Jan Didden, Scherpenheuvel- Zichem; Sam Geyskens, Scherpenheuvel-Zichem; Bart Gunst; Elise Huygens, Beringen; Melissa Laermans, Scherpenheuvel-Zichem; Jolien Nolmans, Bekkevoort; Simon Vandenbroucke, Scherpenheuvel-Zichem; Elise Vandevenne, Beringen; Aline Vande Weeghde; Francesca Vandijck; Liesbeth Vangenechten; Lynn Vanhove, Tielt-Winge; Sam Verheyen; Daisy Willems, Tielt-Winge.

Sint-Jan Berchmanscollege Diest 021

Economie-sport: Randy Amendolara, Lummen; Thomas Corten, Scherpenheuvel-Zichem; Glenn De Jonge, Scherpenheuvel-Zichem; Willem-Jan Dryvers, Halen; Ruben Engelen, Tessenderlo; Sofie Mesens, Scherpenheuvel-Zichem.
Latijn-moderne talen: Niels Begen; Pinar Carkci; Peter Claes, Scherpenheuvel-Zichem; Selien Pasteyns, Scherpenheuvel-Zichem; Maxine Prinsen, Halen; Charlotte Saenen, Scherpenheuvel- Zichem; Ruben Seynaeve, Scherpenheuvel-Zichem; Lien Somers, Scherpenheuvel-Zichem.
Economie-wetenschappen: Dorien Mellaerts, Bekkevoort; Jonathan Neyens.
Economie-wiskunde: Jorik Cleenders, Halen; Bert Pypen, Tielt-Winge; Anne Rasschaert, Tielt-Winge; Annelore Verbeeck, Halen.
Wetenschappen-wiskunde: Jef Berghmans, Scherpenheuvel-Zichem; Glenn Croes, Scherpenheuvel- Zichem; Ward Deboutte; Wouter Delait, Geetbets; Silke Grossen, Scherpenheuvel- Zichem; Ruth Lintermans, Tessenderlo; Julie Maes, Tielt-Winge; Nick Pans; Sophie Van Aelst, Scherpenheuvel-Zichem; Alexander Vancamp; Lode Vancauwenbergh, Tielt-Winge; Matthias Vanduren; Sanne Verheyenn; Siel Wellens, Halen.
Wetenschappen-sport: Timothy Convents, Halen; Bram Stroobants, Bekkevoort; Hans Swinnen, Beringen; Marijn Timmers, Beringen; Koen Vanautgaerden, Bunsbeek; Koen Vuegen, Tessenderlo.
Economie-moderne talen: Nathalie Claes, Scherpenheuvel-Zichem; Matthias Debecker; Metse Engelen, Tessenderlo; Nelix Pex, Tielt-Winge; Ken Reniers; Nick Smeyers; William Vangossum, Scherpenheuvel-Zichem; Bram Van Lommel; Florence Varsalona, Scherpenheuvel-Zichem; Sofie Verheyden; Julie Vos, Scherpenheuvel-Zichem.
Latijn-moderne talen: Charlotte Claes; Glenn Clygnet, Scherpenheuvel-Zichem; Annelies Delmel, Halen; Kenny Janssens, Scherpenheuvel-Zichem; Marlies Laire, Scherpenheuvel- Zichem; Tom Logist, Bekkevoort; Philip Mijten, Scherpenheuvel-Zichem; Judith Van Gelder, Scherpenheuvel-Zichem, Ellen Wuyts, Scherpenheuvel-Zichem.
Latijn-wiskunde: Matthias Jonckers, Tielt-Winge; Jeroen Verheyden.
Moderne talen-wiskunde: Caroline Jacquemyn, Scherpenheuvel-Zichem; Paulien Myten, Halen; Nele Theys.
Moderne talen-wetenschappen: Alexander Vandebeek; Steven Vanherck, Tielt-Winge; Jorne Vermeiren, Bekkevoort.
Economie-moderne talen: Drie Borgers, Geetbets; Tim Cluyts; Shana Dominique; Glenn Fets; Cassandre Lemmens, Halen; Niels Moras; Andy Paulissen; Jan Sels; Jessica Sterckx, Scherpenheuvel-Zichem; Domien Toelen; Viktor Vaes, Halen; Jensie Wouters.
Industriële wetenschappen: Wouter Aerts, Scherpenheuvel-Zichem; Chiel Beckers, Herk-de- Stad; Stijn De Jongh; Kristof Hermans, Beringen; Jeff Isenborghs, Scherpenheuvel-Zichem; Segeï Koloboy; Yannick Vandepaer; Sam Wendrickx, Bekkevoort; Karsten Wouters, Halen.


Immo

Auto's in de kijker

Jobs in de regio