18-jarige jongen beschoten tijdens nachtelijke pot voetbal
Het mooie weer zorgde er de afgelopen dagen voor dat volk langer op straat bleef hangen. Een 18-jarige jongen ging zaterdagnacht een potje voetballen in Breda en werd daarbij... beschoten.
pirombouts
De jongen was rond half twee 's nachts met vijf anderen aan het voetballen op een plein aan de Lage Kant in Breda. Hij voelde plots hevige pijn in zijn nek en viel op de grond.
In het ziekenhuis bleek de jongen een kogel in zijn nek gekregen te hebben. Wie de tiener heeft beschoten en waarmee dat gebeurde, is nog onduidelijk.
De kogel werd in het ziekenhuis verwijderd en de voetballer hield er geen blijvend letsel over. De Nederlandse politie onderzoek het incident.
Hoofdpunten
Tongerse cafébaas (45) overleeft ongeval niet: “Hij kluste ’s nachts bij om zaak open te houden”
Videobeelden tonen hoe Amerikanen Chinese spionageballon dan toch uit de lucht schieten
Hoe publiekslieveling Niels Destadsbader na zijn overstap naar VRT in een storm belandde
Gastgezin van Oekraïense jongen na afranseling op school: “Ze overwegen terug te gaan naar Oekraïne”
Beste van Plus
Lees meer
Recept: chef Koen Verjans (Innesto) grilt kreeft met courgettes voor The Sore Losers
Brouwerij Martens lanceert Heights: trendy en caloriearm drankje met vleugje alcohol
Deze ijsjeszaken strijden om titel Lekkerste IJsje van Limburg
Anke Buckinx zoekt het lekkerste ijsje van Limburg: “IJs als ontbijt? Geen probleem”