Feyenoord Europa in na bekerwinst tegen Roda JC
Feyenoord heeft in de eigen Kuip de beker van Nederland gepakt.
pirombouts
Al na acht minuten scoorde Landzaat de 1-0 op voorzet van Bruins. Een half uur later was het De Guzman die de voorsprong verdubbelde op voorzet van Mols.
UEFA Cup
Coach Bert van Marwijk, die aan de slag gaat als bondscoach van Nederland, neemt dus met een prijs afscheid van de Rotterdamse club. Feyenoord had de bekerwinst nodig om te mogen aantreden in de UEFA Cup, want het plaatste zich in de competitie niet voor de playoffs.
Ex-Bayernspits Roy Makaay (foto) maakte in de bekerfinale zijn rentree na een enkelblessure. De spits, die met de Nederlandse nationale ploeg meegaat naar de Olympische Spelen, verving ruim een kwartier voor tijd Mols.
Hoofdpunten
Billijk gelijkspel tegen OH Leuven houdt STVV in top acht
ONZE PUNTEN. Schmidt houdt team recht met kunst- en vliegwerk, Hashioka beste Kanarie op het veld
REACTIES. Hollerbach: “Na de 0-1 stopten we met voetballen”, Brys: “We verliezen twee punten”
Shinji Kagawa verlaat STVV al na één jaar en keert terug naar Cerezo Osaka, zijn eerste club in Japanse J-League
Lees meer
Philippe Clement pakt met Monaco een punt in Marseille, maar schiet daar weinig mee op
BUNDESLIGA. Bayern München wacht nog steeds op eerste zege van 2023, pijnlijke namiddag voor de Belgen
Dries Mertens helpt Galatasaray met goal aan ruime zege en verstevigde koppositie
Absolute wereldgoal David Okereke (ex-Club Brugge) levert Cremonese geen punten op tegen Inter, Lukaku en Dessers vallen in