Relschopper op bus opgepakt in Luik
In Luik heeft zaterdagavond een aantal reizigers amok gemaakt op een bus van TEC, de Waalse vervoersmaatschappij. Een 20-jarige relschopper is opgepakt.
pirombouts
BR>
Enkele jongeren vielen passagiers lastig en uitten beledigingen. Er werd ook over en weer getrokken en geduwd. Een van de reizigers probeerde de jongeren te kalmeren, maar hij werd geslagen en ook zijn vriendin kreeg enkele klappen.
Achtervolging
De leider van de amokmakers, een 20-jarige inwoner van Saint-Nicolas-lez-Liège, kon eerst nog ontsnappen, maar de controleurs achtervolgden hem en overmeesterden hem ietst verder. De jongeman, die al veroordeeld werd voor feiten met slagen en verwondingen, werd aan de politie overgeleverd. Hij werd zondag ter beschikking gesteld van het Luikse parket.
Hoofdpunten
Dader bracht mama en kinderen met messteken om het leven: “Wie denkt dat hij zoiets zou doen?”
Ouders aan schoolpoort in shock: “Verschrikkelijk, dit verwacht je niet zo dicht bij huis”
Wat was zijn motief? Man (38) doodt eerst zijn kinderen en ex, daarna zichzelf
Gezinsdrama in Pelt: man vermoordt moeder en twee jonge kinderen, dader dood teruggevonden
Beste van Plus
Lees meer
Federale regering bereikt akkoord over jouw energiefactuur: hogere accijnzen, btw blijft op 6 procent en sociaal tarief wordt afgebouwd
Gent dreigt ermee 200 private krotwoningen over te nemen en zelf te renoveren
Belgen kochten in eindejaarsperiode beduidend minder in winkels dan in 2021
Speurders leggen uit waarom DNA van Stephaan Du Lion pas na kwarteeuw tot doorbraak leidde