K.U.Leuven

Print

Godgeleerdheid

Licentiaat in de Godsdienstwetenschappen: Annemie Patyn, Tessenderlo; Valentinus Wouters, Heusden-Zolder.
B>Gediplomeerde in de Aanvullende Studies Wereldgodsdiensten, interreligieuze dialoog en religiestudie
: Godelieve Michielsen, Genk.
Bachelor in de godgeleerdheid en de godsdienstwetenschappen: Evi Freson, Velm.

Wijsbegeerte

Licentiaat in de Wijsbegeerte: Jan Raymaekers, Kortenaken. Jan Manders, Lanaken; Jimmy Geutjens, Reppel; Bram Evens, Meeuwen; Chris Bessemans, Sint-Truiden.
Bachelor in de wijsbegeerte: Helena Brouns, Rekem; Piet Goemans, Herk-de-Stad; Kevin Kuppens, Gruitrode; Liesbeth Hansen, Genk; Femmy Thewissen, Lanaken.
Bachelor of Philosophy: Ianthe Bato, Bilzen.

Kerkelijk recht

Licentiaat in het Kerkelijk Recht: Yves Stox, Diepenbeek.

Rechtsgeleerdheid

Licentiaat in de Rechten: Filip Meire, Tongeren; Liesbeth Wendrix, Beringen; Kathleen Pipeleers, Hasselt; Anne-Marie Suckers, Heusden-Zolder; Alexandra Beerten, Beverlo; Wim Nies, Maaseik; Natalia Ptaszynski, Genk; Evelyn Maes, Houthalen-Helchteren; Elke Steegen, Tongeren; Gunther Cox, Sint-Truiden; Sarah Botticelli, Genk; Sarah Geebelen, Maaseik; Anneleen Naert, Maaseik; Hans Pillards, Bree; Carl Schreurs, Hasselt; Hanne Lenskens, Genk; Caroline Knapen, Bree; Ellen Sauwens, Bilzen; Melissa Allegrezza, Houthalen-Helchteren; Anne Medaer, Bocholt; Elsbeth Loncke, Lommel; Mina Nidlahcen, Heusden-Zolder; Marijke Achten, Houthalen-Helchteren; Gerry Banken, Bilzen; Caroline Kempeneers, Sint-Truiden; Annelies Helsen, Landen; Annick Strackx, Lommel; Dieter Leroy, Alken; Loes Mispoulier, Lommel; Kristien Dejong, Lummen; Wendy Tielen, Opglabbeek; Inge Bens, Genk; Karolien Van Wanghe, Stevoort; Kirsten Koenigsmann, Koersel; Joy Moens, Houthalen-Helchteren; Peter Driesen, Peer; Eline Carlier, Sint-Truiden; Kris Pexsters, Borgloon; Elise Vanlommel, Lummen; Rob Raymaekers, Laakdal; Jan Byvoet, Diepenbeek; Maren Smeets, Neerpelt; Norina Flaviani, Velm; Isabelle Sampermans, Hasselt; Kathelijne Beckers, Sint-Truiden; Wendy Altobello, Maasmechelen; Heleen Engelen, Hasselt; Marjolein Liefsoens, Kermt; Evelien Vandeven, Heusden-Zolder; Katrien Meire, Tongeren; Liesbeth Lerut, Hasselt; Kathleen Snyders, Dilsen; Thijs Keenen, Bree; Vincent Vanhooymissen, Bilzen; Ruth Vandeboel, Dilsen-Stokkem; Bjorn Reynders, Leopoldsburg; Sofie Knuts, Kortessem; Evelien Snoeys, Tongeren; Marijke Houtman, Wijshagen; Arnout Vaninbroukx, Kuringen; Catherine Noelmans, Berg; Michiel Gevers, Hasselt; An Boutsen, Maasmechelen; Toon Vanderputte, Maasmechelen; Liselotte Schotsmans, Dilsen-Stokkem; Mieke Delahaye, Wilderen; Bart Van Hoeymissen, Hasselt; Hanna Bex, Donk; Barbara Mammarella, Genk; Jan Kindermans, Heers; Bénédicte Meesters, Bilzen; Ans Vyncke, Kerkom-bij-Sint-Truiden; Marijke Vossen, Val-Meer.
Licentiaat in de Criminologische Wetenschappen: Mathias Vaes, Houthalen-Helchteren; Jan Domen, Overpelt; Myriam Steutelings, Maasmechelen; Robrecht Geerdens, Halen; Joke Claesen, Diepenbeek; Marie Franssens, Heusden-Zolder.
Gediplomeerde in de Aanvullende Studies van Criminologische wetenschappen: Anne-Marie Christoffels, Rekem; Anneleen Baerts, Genk.
Master in de fiscaliteit: Niels Bammens, Kermt; Raf Hulsbosch, Beek; Sofie Meeus, Heppen.
Bachelor in de rechten: Véronique Falcone, Tongeren; Maarten Moonen, Zonhoven; Jan Moers, Gingelom; Sara Van Hove, Balen; Sophie Bongaerts, Genk; Pieter Vanstraelen, Stevoort; Thomas Vandersmissen, Donk; Rani Dewit, Hechtel; Sofie Souvereyns, Tongeren; Pieter-Jan Hendrickx, Stevoort; Evelyne van Wijk, Heusden-Zolder; Tiziana Marongiu, Genk; Murielle Gijbels, Beringen; Jochem Martens, Zutendaal; Julie Engelen, Hasselt; Jeroen Swijsen, Schulen; Arnoud Mol, Balen; Elisabeth Verjans, Landen; Jan Proesmans, Kermt; Jan Missoul, Koersel; Robbie Claes, Overpelt; Deborah Es, Geetbets; Sarah Van Heghe, Houthalen; Raf Schoefs, Romershoven; Milena Varga, Sint-Truiden; Lennert Bosman, Laakdal; Marlies Vlasselaer, Genk; Paul Fineau, Montenaken; Isabelle Zeeuws, Zelem; Lien Beckers, Lanaken; Frederik Brauns, Genk; Karen Strauwen, Sint-Truiden; Chiel Sempels, Geetbets; Joris Latui, Hamont-Achel; Lies Meuwissen, Munsterbilzen; Marijn Nijs, Peer; Sarah Ulrix, ''s Herenelderen; Vincent Jamaer, Kortessem; Dennis Lievens, Meerhout; Anne Eycken, Mechelen-aan-de-Maas; David Caenepeel, Genk; Katrien Champagne, Sint-Truiden; Sofie Indesteege, Bilzen; Hanne Nicolaers, Hoeselt; Eef Vandebroek, Diepenbeek.
Bachelor in de criminologische wetenschappen: Karen Bijnens, Zutendaal; Karen Volders, Heusden-Zolder; Karel Debor, Riemst; Sarah Vervoort, Tessenderlo; Jan Dingenen, Peer; Tim Francis, Beringen; Jozef Schrooten, Neeroeteren; Wendy Bormans, Beverst; Heleen Vos, Kermt; Hanne Sterk, Herk-de-Stad; Fatma Kozlarli, Zwartberg; Jan Marien, Balen; Joke Sannen, Balen; Rubby Jame, Elen; Hanne Janssen, Maaseik; Loes Slegers, Overpelt; Greet Verstrynge, Zolder; Steve Renotte, Peer.
Master in het notariaat: Marleen Verguts, Genk; Martine Coemans, Kaulille; Philippe Missoul, Mielen-boven-Aalst; Liesbeth Coenegrachts, Riemst; Liesje Bogaerts, Alken; Natascha Vandenwijngaerden, Hasselt; Nathalie Velghe, Maasmechelen.

Economische en toegepaste economische wetenschappen

Gediplomeerde in de Aanvullende Studies van Verzekeringen: Neal Van Meeuwen, Beverlo; Stijn Moons, Tessenderlo; Piet Froyen, Herk-de-Stad; Bart Vinck, Heusden-Zolder; Carolien Bervoets, Beringen; Ralf Buntinx, Gellik.
Gediplomeerde in de Aanvullende Studies van Beleidseconomie: Katleen Vos, Laakdal.
Licentiaat in de Toegepaste Economische Wetenschappen: Kris Bloemen, Hamont-Achel; Frederik Vandereycken, Rekem; Lieve Dejong, Bocholt; Caroline Claes, Hechtel-Eksel; Koen Bastiaens, Lanaken; Carlo Plessers, Tessenderlo; Isabelle Leijssen, Hamont-Achel; Nele Zeelmaekers, Zonhoven; Annelies Martens, Sint-Truiden; Tina Put, Neerpelt; Stijn Gybels, Tessenderlo; Pieter-Jan Vrancken, Hasselt; Tim Jacobs, Diepenbeek; Anke Vanmeensel, Overpelt.
Gediplomeerde in de Aanvullende Studies van Bedrijfseconomie: Sonja Zachurzok, Genk; Stijn Houben, Zonhoven; Katja Vrijsen, Peer; Catherine Wygaerts, Hoeselt; Martine Schroyen, Maaseik; Katelijne Scheelen, Meeuwen-Gruitrode; Veerle Verguts, Genk; Julie Dekker, Riemst; Tom Buteneers, Herk-de-Stad; Geroen Joris, Borgloon; Niels Schepers, Herk-de-Stad; Joris Bracke, Hasselt; Jan Willems, Herk-de-Stad; Koen Van Meeuwen, Tessenderlo.
Gediplomeerde in de Aanvullende Studies van Accountancy en Revisoraat: Katleen Vandebos, Alken; Jan Krieken, Tongeren.
Handelsingenieur: Bart Limère, Hasselt; Sofie Poelmans, Heusden-Zolder; Stijn Smeekens, Lommel; Karen Stinckens, Zonhoven; Sara Driesen, Opglabbeek; Sofie Vanderlinden, Alken; Heleen Vijgen, Sint-Truiden; Eva Caubergs, Heusden-Zolder; Natalie Houbrechts, Alken; Stéphanie Martens, Genk; Stijn Claes, Sint-Truiden; Annelies Didden, Hasselt; Katrien Mesotten, Opglabbeek; Sofie Verbieren, Wellen; Jeroen Kusters, Rekem; Els Rutten, Bree; Simon Vaes, Houthalen-Helchteren; Ellen Max, Sint-Truiden; Nele Pieters, Maaseik; Karolien Gielen, Laakdal; Rob Lagrain, Neerpelt; Koen Moermans, Dilsen-Stokkem; Leen Vandepoel, Ransberg; Joris Lowette, Jesseren; Rafaël Baeten, Hasselt.
Handelsingenieur in de Beleidsinformatica: Geert Willems, Herk-de-Stad.
Bachelor in de toegepaste economische wetenschappen: Maxime Vandeput, Hasselt; Wendy Vankevelaer, Ophoven; Cindy Pauwels, Landen; Niels Knevels, Overpelt; Wim Van Gestel, Overpelt; Ineke Hoogmartens, Houthalen; Yannick Mesotten, Lanaken; Ianthe Terpelle, Lanklaar; Bart Coenegrachts, Zichen-Zussen-Bolder; Marlies Adamczyk, Heusden-Zolder; Frederic Crabbé, Sint-Truiden; Frederik Vanmarsenille, Sint-Truiden; Tine Jansen, Kaulille; Tom Verlinden, Overpelt; Rosy Locorotondo, Beverlo; Alexander Nulens, Velm; Kristien Raskin, Kozen; Silvie Broekx, Neerpelt; Severien Bloemen, Bocholt; Ken Vanderstraeten, Meldert; Tim Coumans, Neerpelt; Jan-Hendrik Heylen, Schulen; Niels Colémont, Kuringen; Joris Van Doorslaer, Hasselt; Miek Bellings, Lummen.
Bachelor in de economische wetenschappen: Ine Martens, Alken; Christophe Nelissen, Bree; Lorenzo Vandormael, Hasselt.
Bachelor in de toegepaste economische wetenschappen: handelsingenieur: Jessica Ruelens, Lummen; Ben Lenaers, Vliermaalroot; Esther Santermans, Stevoort; Raf Goyens, Maaseik; Ruth Evers, Zonhoven; An Froyman, Heusden-Zolder; An Beullens, Aalst; Cynthia Hadinoto, Zwartberg; Yu Yeh, Helchteren; Dries Manshoven-Bijnens, Alken; Sanne Vandebroek, Overpelt; Dries Trippas, Hasselt; Dries Dehaese, Hasselt; Tanja Magro, Heusden-Zolder; Emilie Beusen, Zonhoven; Jan-Francies Verhestraeten, Maasmechelen; Dries Belet, Sint-Lambrechts-Herk.
Master of Advanced Business Studies: Kristof Persoons, Tessenderlo; Liesbeth Vanhove, Koersel; Yves Segers, Sint-Lambrechts-Herk; Gert Vandewaerde, Bocholt.
Master of Advanced Studies in Economics: Ine Van Robays, Genk.
Master of Financial Economics: Jochen Put, Sint-Truiden; Didier Deflem, Stokkem; Filip Vanden Bussche, Opglabbeek.
Master of International Business Economics: Stefanie Lambeens, Nieuwerkerken; Stefanie Storme, Genk.

Sociale wetenschappen

Licentiaat in de Politieke Wetenschappen: Philippe Lenssen, Hasselt; Wim Daelmans, Dilsen-Stokkem; Davy Plessers, Peer; Yanick Bos, Zonhoven; Chris Beenders, Maaseik; Karolien Lauwers, Hamont-Achel; Davinia Nellissen, Genk; Wim Bronckaers, Landen; Roel Heijlen, Opglabbeek; Sander Plessers, Overpelt; Kevin Mottard, Sint-Huibrechts-Hern; Kim Engelen, Genk; Bert Meesters, Hasselt; Hanne Creemers, Kuringen; Lore Vandeurzen, Opglabbeek; Hans Knapen, Brustem.
Licentiaat in de Communicatiewetenschappen: Maarten Warson, Genk; Liselotte Custers, Bree; Stijn Lebon, Houthalen-Helchteren; Kim Lenssen, Hasselt; Bart Derwael, Borgloon; Lien Aerts, Hasselt; Christine Peeters, Tessenderlo; Carolien Toelen, Velm; Dennis Haven, Sint-Truiden; Tom Knoops, Maaseik; Mathijs Braeken, Overpelt; Leen Tielemans, Meerhout; Inge Lens, Hasselt; Stéphanie Baptist, Alken; Ilka Dupont, Diepenbeek; Koen Panis, Munsterbilzen; Tom Janssen, Rekem; Marianne Boelaers, Overpelt; Astrid Dirikx, Neerpelt; Karolien Joniaux, Kaulille; Dorien Sampermans, Heusden; Elke Dreesen, Heusden-Zolder; Veerle Bergs, Leopoldsburg; Jelle Vuylsteke, Eksel; Evy Meekers, Leopoldsburg; Stan Stevens, Helchteren; Alexandra Truyers, Bree; Margaux Donckier de Donceel, Hasselt; Elien Aerts, Heusden-Zolder.
Licentiaat in de Sociologie: Greet Poelmans, Kuringen.
Master in het Overheidsmanagement en -beleid: Yves Janssen, Leopoldsburg; Erik Vander Mierde, Hasselt.
Internationale Betrekkingen en Conflictbeheersing: Julie Focquet, Maaseik; Karolien Kaisz, Genk; Joris Vandecruys, Zonhoven; Geert Zagers, Genk; Wim Neven, Hamont-Achel; Geert Swennen, Hasselt; Tijs Hermans, Houthalen-Helchteren; Heidi Vanhorebeek, Tessenderlo; Els Nysen, Bree; Carl Boden, Rutten.
Gediplomeerde in de Aanvullende Studies van Sociale en Culturele antropologie: Bieke Vandervoort, Beverlo; Ruben Nijs, Kortenaken.
complementary Studies of Master in Cultures and Development: Joke Caerts, Ham.
Master in het sociaal werk (K.U.Leuven i.s.m. hogescholen): Ine Schepers, Genk; Joeri Colson, Landen; Joris Vanderstraeten, Heusden-Zolder; Jolijn Noels, Balen; Stephanie Mertens, Peer; Catherine Klimenko, Hasselt.
Master of European Politics and Policies (interuniversity cooperation): Karl Croonenborghs, Tessenderlo.
Bachelor in de communicatiewetenschappen: Davy Jooken, Hasselt; Sofie Mellaerts, Zoutleeuw; Frederik Biesmans, Halen; Ben Geuens, Hasselt; Birgit Leen, Bocholt; Veerle Wathion, Sint-Truiden; Romina Dierickx, Beverlo; Dorien Grosemans, Wilderen; Ruud Dolmans, Mechelen-aan-de-Maas; Liesbeth Degeest, Loksbergen; Steven Vaes, Hasselt; Ellen Metten, Maasmechelen; Karolien Driesmans, Kermt; Andrea Stesmans, Herk-de-Stad; Joris Piette, Hasselt; Hanne Stappers, Eisden; Leen Bruggen, Diepenbeek; Free Coonen, Kinrooi; Roel Tilkin, Lummen; Lieve Doucé, Spalbeek; Sven Vanbrabant, Alken; Lien Imbrechts, Kwaadmechelen; Marijke Stevens, Hamont-Achel; Kim Langie, Maaseik; Dorien Buttiens, Sint-Truiden; Lien Kerff, Borgloon; Eva Boelen, Genk; Evie Marynissen, Hasselt; Cornelia Dessers, Hasselt; Ruben Steegen, Bilzen; Ine Beyens, Meerhout; Nele Peeters, Neerwinden.
Bachelor in de politieke en sociale wetenschappen: Yanick Bos, Zonhoven; Carolien Fuchs, Balen; Wim Peumans, Riemst; Veerle Weckx, Halen; Nadia N''sayi, Landen; Joris Smet, Koersel; Bert Truyen, Eksel; Bart Croes, Veldwezelt; Ward Nouwen, Wijchmaal; Annemie Valgaeren, Heusden-Zolder; Joris Raymaekers, Linkhout; Gert-Jan Put, Heusden-Zolder; Sarah Vuylsteke, Linkhout; Bert Aelter, Genk; Nele Vantilt, Nieuwerkerken; Mauro Desira, Wijer; Gitte Claeys, Laakdal; Jort Ory, Borgloon; Laure Wynants, Heusden-Zolder; Steffie Neyens, Hasselt.

Letteren

Licentiaat in de Geschiedenis: Thijs Schraepen, Maasmechelen; Pieter Kippes, Lanaken; Eva Helmer, Genk; Jorinde Singh, Alken; Edith Dumon, Zonhoven; Miet Smets, Sint-Truiden; Rien van de Wall, Zepperen; Lutgarde Raskin, Sint-Truiden; Jan Grouwels, Genk; Pieter Meuwissen, Houthalen; Gijs Noels, Balen; Miet Severyns, Lummen.
Licentiaat in de Archeologie: Dries Cnuts, Kortessem; Joris Steegmans, Genk; Noach Vander Beken, Sint-Truiden.
Licentiaat Taal- en Letterkunde: Latijn en Grieks: Ulrike Kenens, Peer.
Licentiaat Taal- en Letterkunde: Romaanse Talen: Bob Moors, Lummen; Iselle van de Konijnenburg, Bree; Esther Lambrechts, Hamont-Achel; Mariet Deneuter, Hasselt; David Mulleners, Tongeren; Stefanie Kleinen, Neeroeteren; Gerry Klompers, Tongeren.
Licentiaat Taal- en Letterkunde: Germaanse Talen: Emmilie Tits, Heusden-Zolder; Liesbeth Gavriilakis, Bree; Michael D''Aubrey, Tongeren; Nele Boes, Overpelt; Jürgen Grosemans, Alken; Dorien Van Erum, Ham; Rebekka Steurs, Riemst; Kristien Geurts, Beringen; Marjan Peters, Vlijtingen; Karen Jacobs, As; Goele Kerkhofs, Bree; Ruth Houben, Genk.
Licentiaat in de Japanologie: Ellen Houben, Maaseik; Urszula Frey, Hasselt; Hanne Knaepen, Sint-Truiden.
Gediplomeerde in de Aanvullende Studies van Culturele Studies: Sara Theuwen, Zonhoven; Maarten Vantilt, Hoeselt; Karlien Mombers, Beringen.
Gediplomeerde in de Aanvullende Studies van Taal en Bedrijf: Veronique Denis, Hasselt; Michèle Noldus, Kuringen; Katrien Geuens, Leopoldsburg; Jekatarina Jaeken, Bocholt; Ann-Sophie Theuwis, Kermt; Taissa Toune, Nieuwerkerken; Kathleen Szkudlarek, Genk; Anne Kalders, Dilsen; Bjorn Hubens, Tongeren; Mieke Michels, As; Ils Sterckx, Meerhout; Laurent Claes, Hasselt; Karolien Delnat, Tongeren; Katrien Vanderheiden, Lummen; Leentje Jorissen, Hasselt; Sofie Winnen, Ezemaal.
Bachelor in de taal- en letterkunde: Elisa Castro-Cardeña, Heusden-Zolder; Bertjan Breban, Hasselt; Tom Ruette, Lanaken; Katrien Verdonck, Bree; Katrien Vandeurzen, Hasselt; Marie Claesen, Diepenbeek; Karen De Loenen, Genk; Katrien Beuls, Genk; Evi Geypen, Balen; Maartje Busschots, Lummen; Katrien Heylesonne, Eliksem; Tine Poesen, Bilzen; Koen Vandecruys, Bree; Els Bruers, Leopoldsburg; Nora Marmenout, Sint-Truiden; Tine Meus, Bree; Jorinde Vandeput, Hasselt; Caroline Cajot, Hasselt; Eva Schreurs, Zonhoven; Karen Verachtert, Genk; Anouk Morren, Nieuwerkerken; Olena Romanenko, Sint-Truiden.
Bachelor in de archeologie: Patrick Reygel, Hasselt; Tom Coenegrachts, Rekem.
Bachelor in de kunstwetenschappen: Timmy Rodiers, Zonhoven; Leen Kelchtermans, Heusden; Annelies Thoelen, Hoeselt; Goele Kerkhof, Lommel; Jasmijn Verlinden, Zonhoven.
Master of European Studies: European Diversity and Integration: Kim Reubens, Hasselt.
Bachelor in de geschiedenis: Evelien Boonen, Hasselt; Bert Boonen, Meerhout; Sanne Gelders, Houthalen-Helchteren; Mart Moris, Schulen; Jef Jaenen, Donk; Joeri Vandormael, Diepenbeek; Stijn Knuts, Diepenbeek; Gert Goyens, Neeroeteren; Stephanie Verbruggen, Beringen; Simon Put, Beverlo; Roosmarijn Beckers, Sint-Truiden; Hanne Troosters, Heusden-Zolder.
Bachelor in de taal- en regiostudies: slavistiek en Oost-Eur.: Robby Vangeel, Paal; Urszula Delbroek, Maaseik; Pieter Stulens, Tongeren; Jessie Van Tricht, Riemst.
Master in de literatuurwetenschappen (interuniversitaire sam.): Hilde Moors, Genk.
Bachelor in de musicologie: Sabine Wynants, Hasselt.

Psychologie en pedagogische wetenschappen

Licentiaat in de Psychologie: Koen Cuypers, Paal; An Millen, Zonhoven; Leen Derwael, Borgloon; Marijke Braeken, Maasmechelen; Nele Hombroux, Landen; Ellen Dehollogne, Alken; Tine Vandersanden, Bilzen; Elsbeth Kenens, Zonhoven; Ruben Vanderhoydonk, Lommel; Hilde Christiaens, Hasselt; Elke Maes, Overpelt; Nele Vandebosch, Genk; Stefanie Bruynseels, Zonhoven; Anne-Katrien Moors, Zonhoven; Nele Schreurs, Heusden-Zolder; Hanne Schoofs, Hasselt; Karolien Vanderputte, Maasmechelen; Marieke Swerts, Zonhoven; Silvie Swerts, Beringen; Ellen Meers, Riemst; Natalie Oyen, Zutendaal; Ellen Donné, Bree; Debra Van Leuven, Lommel; Tine Buteneers, Tongeren; Kim Vliegen, Peer; Evelyne Swinnen, Heusden-Zolder; Liesbeth Van de Ven, Laakdal; Christine Jans, Bilzen; Veerle Keunen, Spalbeek; Sofie Leekens, Hamont-Achel; Annemie Winters, Overpelt; Karolien Alders, Peer; Veerle Nullens, Meeuwen-Gruitrode; Sarah Luykx, Hasselt; Helene Ernotte, Sint-Truiden; Kelly Reumers, Overpelt; Karolien Meyers, Landen; Nele Naelaerts, Bilzen; Kristen Vos, Landen; Elisabeth Piccart, Hasselt; Pascale Lambrichts, Hasselt; Heidi Pellens, Houthalen-Helchteren; Samuel Franssens, Hasselt; Mieke Goos, Meerhout; Nancy Buntinx, Sint-Lambrechts-Herk; Claudia Nijs, Gellik; Sabrina Marx, Tongeren; Rita Vanderleyden, Genk.
Gedipl. in de Gesp. Studies: Psychotherapie: Nathalie Mevis, Kuringen; Miek Vandenberk, Lommel; Tamara Mascagni, Zutendaal; Veerle Feytongs, Sint-Lambrechts-Herk; Sarah Mangelschots, Lommel; Katrien Schalenbourg, Kuringen; Steven Dewulf, Nieuwerkerken; Renate van Roosmalen, Lanaken.
Licentiaat in de Pedagogische Wetenschappen: Eveline Lemmens, Meeuwen-Gruitrode; Stephanie Partoens, Riemst; Sofie Boonen, Lommel; Karen Schreurs, Nieuwerkerken; Hilde Panis, Bilzen; Ward Christens, Neerpelt; Greet Leduc, Heusden-Zolder; Kristel Gijsens, Peer; Stefanie Kerkhofs, Hasselt; Dana Vliegen, Meeuwen-Gruitrode; Liesbeth Olbrechts, Genk; Els Swijns, Paal; Leslie Lambrechts, Duras; Sofie Vanhoudt, Heusden-Zolder; Miet Bosmans, Meeuwen-Gruitrode; Kathleen Mariën, Lommel; Karen Fransen, Peer; Eline Grouwels, Duras; Katrien Sannen, Balen; Britt Dingens, Lommel; Eline Janssens, Hasselt; Mariet Jacquemyn, Peer; Dorien Macquoi, Vorst; Sofie Boesmans, Bocholt; Marijke Fraussen, Gellik.
Bachelor in de psychologie: Griet Geukens, Tongeren; Katelijne Van Lommel, Hasselt; Ine Thomassen, Donk; Leen Heselmans, Koersel; Anneleen Souwens, Sint-Lambrechts-Herk; Mattias Rommens, Balen; Lotte Clijsters, Bree; Lieve Verguts, Genk; Stéphanie Volders, Lummen; Joke Ruette, Zutendaal; Caroline Groven, Hasselt; Roland Sinnaeve, Wellen; Sarah Snoeks, Lommel; Femke Willems, Kinrooi; Sofie Engels, Sint-Lambrechts-Herk; Marijke Brants, Wijer; Eulalie Masy, Jeuk; Evelien Timmers, Houthalen-Helchteren; Kim Goovaerts, Koersel; Nele Alders, Houthalen; Karen Willems, Beringen; Anouk Peeters, Opoeteren; Ine Vandeweyers, Kuringen; Sabien Vanhoef, Neeroeteren; Inneke Corthouts, Lommel; Hanne Harings, Rekem; Joris Luts, Tessenderlo; Eline Quintens, Donk; Stefanie Kempeneers, Sint-Truiden; Leandro Garcia Barrado, Houthalen-Helchteren; Els Vuerstaek, Bilzen; Loes Stukken, Maaseik; Sanne Maasen, Bocholt; Liesbeth Hulsmans, Zonhoven; Eveline Teppers, Maaseik; An Martens, Neeroeteren; Gitte Van Brabandt, Lommel; Kim Vos, Maasmechelen; Katrien Bollen, Eksel; Lieselotte Hendrickx, Meerhout; Pieter Wetsels, Genk; Anneleen Huisman, Hasselt; Karen Jossa, Wilderen.
Bachelor in de pedagogische wetenschappen: Izabel Janssens, Landen; Nele Daenen, Zoutleeuw; Marleen Meesen, Tongeren; Katrien Brepoels, Hoelbeek; Kaat Thora, Opitter; Elke Alen, Leopoldsburg; Caroline Winters, Kleine-Brogel; Sanne Vrancken, Gerdingen; Ine Thys, Genk; Anke Caelen, Heppen; Anja Beuken, ''s Herenelderen; Hanne Hulsmans, Zonhoven; Ellen Kauffmann, Hamont; Nina Moreau, Overwinden; Marieken Menten, Nieuwerkerken; Nele Dayers, Heusden-Zolder; Ilona Boden, Sint-Truiden; Tom Smets, Bilzen; Kathleen Haesen, Riemst; Lies Goffin, Hoeselt; Goedele Degraeuwe, Gellik; Samira Castermans, Sint-Truiden; Bregt Christiaens, Genk.

Wetenschappen

Gediplomeerde in de Aanvullende Studies van Informatica: Jan Lemmens, As.
Licentiaat in de Informatica: Art Lowel, Alken; Wouter Coekaerts, Tessenderlo; Bart Lamberigts, Kinrooi; Beauregard Piccart, Hasselt; Birgen Geelen, Overpelt; Christof Derwael, Sint-Truiden; Tom Briers, Hasselt.
Gediplomeerde in de Aanvullende Studies van Medische Stralingsfysica: Tom Meylaers, Neerpelt; Joris Baken, Neerpelt; Wouter Crijns, Eksel; Rik Leyssen, Meeuwen; Kenneth Poels, Berbroek.
Licentiaat in de Wiskunde: Sara Scheunis, Tessenderlo; Daniël Linders, Hamont-Achel; Tom Hanegreefs, Houthalen-Helchteren; Dennis Dreesen, Meeuwen-Gruitrode; Aline Vanoirbeek, Zepperen; Daniel Kowalczyk, Gingelom; Leen Prenen, Bree; Kris Coolen, Kinrooi.
Licentiaat in de Natuurkunde: Annelies Jacobs, Houthalen-Helchteren; Jan Diriken, Guigoven; Tine Gysen, Reppel; Kenneth Poels, Berbroek; Janna Vandecruys, Zonhoven; Bob Rutten, Ophoven; Koen Lauwaet, Helchteren; Pieterjan Claes, Neeroeteren; Jo Cuppens, Zonhoven.
Licentiaat in de Scheikunde: Marleen Thys, Bree; Benoit Aigret, Halen; Hans Kelgtermans, Lommel; Geert Dehaen, Velm.
Licentiaat in de Biochemie: Steven Haenen, Zoutleeuw; Marlies Kimpe, Bocholt; Tim Thijs, Sint-Truiden.
Licentiaat in de Biologie: Tineke Notelaers, Neerpelt; Ine Beyen, Houthalen-Helchteren; Sarah Schouteden, Eksel; Tine Meekers, Paal; Jef Cox, Bocholt; Klara Mertens, Lommel; Jonas Tundo, Lummen; Clara Theunis, Neerpelt; Djoere Gaublomme, Genk.
Licentiaat in de Geografie: Martijn Reynders, Heusden-Zolder; Lien Lambrechts, Hoeselt; Wim Clymans, Koersel; Bert Dusar, Sint-Truiden; Katelijne Wemans, Heusden-Zolder; Pieter Konings, Guigoven.
Bachelor in de geologie: Bart Rogiers, Alken; Femke Hasendonckx, Kinrooi; Koen Vos, Balen.
Bachelor in de biochemie en de biotechnologie: Wouter Vanderlinden, Maasmechelen.
Bachelor in de biologie: Hendrik Vanhove, Houthalen-Helchteren; Stefanie Verherstraeten, Balen; Kenny Helsen, Landen; Mieke Verslegers, Opitter; Hanne Vandewaerde, Genk; Jef Caers, Balen.
Bachelor in de geografie: Heleen Kusters, Hamont; Martijn Claes, Kuringen; Evelien Janssens, Laar.
Bachelor in de informatica: Tomas Geukens, Sint-Truiden.
Bachelor in de fysica: Simon Knapen, Nieuwerkerken.
Bachelor in de wiskunde: Leen Van Langenhoven, Zoutleeuw; Sandie Broekx, Neerpelt.
Bachelor in de chemie: Peter Leemans, Gingelom; Michael Pellens, Zonhoven.
Master in het toerisme (interuniversitair en i.s.m. hogescholen): Sarah Bevitori, Maasmechelen; Charlot Pijls, Ophoven.
Master of Financial and Actuarial Engineering: Sandra Van Hoef, Bree; Stefan Szemiot, Maasmechelen; Mario Vanherle, Heusden-Zolder; Ann Carmans, Diepenbeek; Diana Oliverio, Hasselt; Annelies Stockmans, Lummen.

Ingenieurswetenschappen

Burgerlijk Mijnbouwkundig en Geotechnisch Ingenieur: Robrecht Moelans, Neerpelt.
Burgerlijk Bouwkundig Ingenieur: Leslie Etneo, Hasselt; Koen Nollet, Herk-de-Stad; Kevin Hulsmans, Zonhoven; Niels Groenen, Hamont-Achel; Nele Deckers, Eksel; Annelies Mangelschots, Ordingen; Bart Dirkx, Bree; Nicolas Decat, Landen; Marieke Meugens, Borgloon; Jan Declercq, Heusden-Zolder; Thomas Verbraken, Sint-Truiden.
Burgerlijk Ingenieur-Architect: Veerle Lauwaet, Houthalen-Helchteren; Peter Savenay, Kortessem; Marijke Pelssers, Maasmechelen; Thomas De Meester, Zonhoven; Sarah Van Praet, Sint-Truiden; An Vranken, Heers; Gretel Schreurs, Zutendaal; Brecht Gofflo, Zonhoven; Kristien Achten, Diepenbeek; Bert Vanbaelen, Meeuwen-Gruitrode; Kristel Claes, Heusden-Zolder; Jeroen Verrecht, Laakdal; Karolien Vaes, Houthalen-Helchteren; Heidi Nijs, Tongeren; Evelien Seyler, Hasselt; Karen Schuermans, Maasmechelen.
Burgerlijk Materiaalkundig Ingenieur: Kobe Thys, Bilzen; Inge Dirkx, Kinrooi.
Burgerlijk Werktuigkundig-Elektrotechnisch Ingenieur: Hendrik Nolens, Brustem; Jeroen Boosten, Kortessem; Reinout Van Meerbeek, Gorsem; Kristoff Six, Hasselt; Jochen Theelen, Maaseik; Frank Welkenhuyzen, Dilsen; Nick Temmerman, Koersel; Karolien Ramaekers, Sint-Truiden; Chris Croonenborghs, Meerhout; Tom De Troyer, Hasselt; Frank Cesar, Heusden-Zolder; David Meuws, Heusden-Zolder; Koen Peeters, Sint-Truiden; Loes Jansen, Neerpelt; Lieboud Van den Broeck, Zonhoven; Michel Vencken, Bree; Toon Wils, Balen; Laurent Segers, Hasselt; Joris Driesen, Houthalen-Helchteren.
Burgerlijk Elektrotechnisch Ingenieur: Danny Vos, Hamont-Achel; Chris Geebelen, Opitter; Jan Verboven, Lummen; Roel Maes, Lommel; Stefan Pauwen, Kleine-spouwen; Koen Mannaerts, Lommel; Brecht Machiels, Genk.
Burgerlijk Werktuigkundig-Elektrotechnisch Ingenieur: Philippe Dreesen, Bree; Rachelle Onclin, Riemst; Joachim Jacobs, Meeuwen-Gruitrode.
Burgerlijk Ingenieur in de Computerwetenschappen: Tom Van den heuvel, Hasselt.
Burgerlijk Scheikundig Ingenieur: Jeroen Frederix, Diepenbeek; Andy Distelmans, As; Imme Coolen, Maaseik; Inge Van de Weyer, Meerhout; Joris Dewit, Lommel; Jef Vanlaer, Zutendaal; Joris Hermans, Overpelt; Laura Falconieri, Houthalen-Helchteren.
Bachelor in de ingenieurswetenschappen: bouwkunde: Bart Vandersanden, Bilzen; Dimitri Strobbe, Tessenderlo.
Bachelor in de ingenieurswetenschappen: werktuigkunde: Bart Gorissen, As; Anouk Bosmans, Bree; Kristof Van Beveren, Helchteren; Dorien Jannis, Neerharen; Ruben Gielen, Peer; Wim Driessens, Lummen; Ruben Wauthlé, Geetbets; Pieter Janssens, Ordingen; Steven Vandebroeck, Alken; Stijn Clijsters, Gruitrode; Lars Verheyen, Rotem; Niels Bijnens, Genk; Niels Wouters, Nieuwerkerken; Véronique Peiffer, Sint-Truiden; Koenraad Beckers, Sint-Truiden; Bert Frees, Zonhoven.
Bachelor in de ingenieurswetenschappen: elektrotechniek: Dieter Croux, Borgloon; Hans De Clercq, Diepenbeek; Benedikt Raes, Wijshagen; Shun Frederik Leung, Nieuwerkerken; Jeroen Hoekx, Lommel; Maarten Tytgat, Lommel.
Bachelor in de ingenieurswetenschappen: geotechniek en: Andries Ferla, Heusden-Zolder; Tim Gielen, Ham.
Bachelor in de ingenieurswetenschappen: computerwetenschappen: Peter Mesotten, Lanaken; Cedric Cuypers, Paal; Jan Goos, Meerhout.
Bachelor in de ingenieurswetenschappen: chemische technologie: Peter Segers, Zutendaal; Frankie Verluyten, Laakdal; Vincent Van Thienen, Meldert; Tom Verwijlen, Bilzen; Ann Creemers, Kinrooi; Nicolas Voets, Beverst.
Bachelor in de ingenieurswetenschappen: materiaalkunde: Lore Thijs, Zonhoven.
Bachelor in de ingenieurswetenschappen: architectuur: Remy Di Pietrantonio, Genk; Bram Verstreken, Heusden-Zolder; Elfi Eerdekens, Zonhoven; Marijke Gorissen, Sint-Lambrechts-Herk; Ingrid Simon, Lummen; Lore Peeters, Opglabbeek; Eline Geurts, Beringen; Sunita Singh, Alken.
Master of Industrial Management: Sarah Snellinx, Hoeselt.
Master of Artificial Intelligence: Stijn Vandael, Zonhoven.
Master of Conservation of Monuments and Sites: Sarah Vaelen, Spalbeek.
Master in de milieuwetenschap en -technologie: Ellen Devos, Rekem.

Bio-ingenieurswetenschappen

Bio-Ingenieur in de Scheikunde: Jessica Ceulemans, Kuringen; An Wijsmans, Beringen; Ann Follon, Eksel; Hanne Wins, Lanaken; Rob Ameloot, Diepenbeek; Jan Geboers, Zonhoven; Wim Cuypers, Kermt; Benjamin De Vis, Ham; Jasper Jammaer, Landen; Anne Goderis, Zoutleeuw.
Bio-Ingenieur in de Landbouwkunde: Annelies Ooms, Ham; Kristof Vrancken, Alken; Hanne Geenen, Alken; Leen Jolling, Tongeren; Pieter Timmermans, Riemst; Karel Lambie, Zutendaal; Christine Vos, Balen; Bram Van de Poel, Meerhout.
Bio-Ingenieur in het Land- en Bosbeheer: Katrien Laveren, Herk-de-Stad; Johanna Slaets, Nieuwerkerken; Pieter Hensen, Sint-Truiden; Maarten Ruysen, Heusden-Zolder; Els Verachtert, Genk; Kathleen Brants, Nieuwerkerken; Elisa Mertens, Lommel.
Bio-Ingenieur in de Milieutechnologie: Karolien Bers, Halen; Griet Janssen, Maaseik.
Bio-Ingenieur in de Cel- en Genbiotechnologie: Maarten Hulsmans, Zonhoven; Anneleen Cornelissen, Herk-de-Stad.
Bachelor in de bio-ingenieurswetenschappen: Arno Fraiponts, Heusden-Zolder; Noëlla Phlips, Kuringen; Victoria Nelissen, Rosmeer; Jeroen Kellers, Zoutleeuw; Daan Witters, Geetbets; Jan Camps, Tessenderlo; Sanne Hermans, Genk; Katrien Moubax, As; Koenraad Van Meerbeek, Gorsem; Elsje Parthoens, Membruggen; Koen Ryken, Herk-de-Stad; Veerle Liebens, Stevoort; Michel Poets, Gerdingen; Nils Verresen, Genk; Ward Goyens, Hasselt; Katrien Everts, Opoeteren; Anneleen Pauly, Riemst; Pieter Vandermeeren, Zonhoven; Katrien Hendrix, Engelmanshoven; Inge Geukens, Hasselt.

Geneeskunde

Licentiaat in de Logopedie en Audiologie: Winde Rerren, Bree; Kathleen Braeken, Meeuwen-Gruitrode; Lien Sampermans, As; Immig Braeken, Wijshagen; Katrien Orey, Genoelselderen; Inge Thielens, Maaseik; Rebecca Raskin, Tongeren; Ester Dewaelheyns, Landen; Lies Put, Halen; Karolien Geusens, Kortessem.
Arts: Kristien Verbruggen, Lommel; Ester Meeus, Zonhoven; Leentje Willems, As; Tine Verbeeck, Kinrooi; Nele De keersmaecker, Sint-Truiden; Sarah Sainte, Sint-Truiden; Laura Van den Bergh, Hasselt; Sarah Verherstraeten, Balen; Ilse Tack, Heers; Yasmine Hoydonckx, Heusden-Zolder; Anne-Sophie Boes, Hasselt; An Hulshagen, Kuringen; Wim Maurissen, Zutendaal; Jeroen Van de plas, Nieuwerkerken; Christoph Metalidis, Genk; Silke Swinnen, Neerpelt; Karolien Didden, Diepenbeek; Kristof Cuppens, Schulen; Sophie Neven, Sint-Truiden; Karolien Vanstraelen, Nieuwerkerken; Bart Van den Broeck, Diepenbeek; Pieter-Jan Palmers, Genk; Leen Wouters, Lommel; Leen Poelmans, Lummen; Hanne Gorissen, Leut; Nele Reynaert, Leopoldsburg; Pieter Cuypers, Genk; Peter Verbruggen, Hasselt; Sigi Nauwelaers, Wijchmaal; Vincent Schreurs, Heusden-Zolder; Elke Del Biondo, Hasselt; Inge Brans, Genk; Wim Schuermans, Maaseik; Michael Schreurs, Genk; Caroline Benats, Vechmaal.
Huisarts: Georges-Philippe Claes, Heusden-Zolder; Véronique Schraepen, Lommel; Wim Beenders, Maaseik; Wim Moors, Elen; Steven Bex, Hasselt; Peter Plessers, Overpelt; Kim Van Cappellen, Meerhout; Jessie Dighneef, Tongeren; Bieke Aerden, Bilzen; Joke Valkeneers, Kermt; Ruben Van Guyse, Heusden-Zolder; Kristien Orye, Hasselt; Michael Mariën, Hasselt; Stijn Indeherberge, Diepenbeek.
Licentiaat in de Biomedische Wetenschappen: Laura Nicolaï, Duras; Lena Rudel, Meeuwen-Gruitrode; Roy Heusschen, Lanaken; An Hendriks, Neerpelt; Bart Jacobs, Meerhout; Ilse Roebben, Zepperen; Winnie Chong, Sint-Truiden; Nathalie Volders, Ham; Claudia Carremans, Meldert.
Tandarts: Frédéric Goddeeris, Zonhoven; Jan Van Eijgen, Bree; Stephanie Spreuwers, Kinrooi; Laura Ceyssens, Heusden-Zolder; Lode Oudebrouckx, Wellen; Sofie Vanheusden, Diepenbeek.
Gediplomeerde in de Gespecialiseerde Studies van Orale Gezondheidszorg: Katrien Cleuren, Lanaken.
Gedipl. in de Gesp. Studies: Jeugdgezondheidszorg: Lisbeth Van de Broek, Neerpelt.
Gediplomeerde in de Gespecialiseerde Studies van Management: Alexandra Smet, Genk; Evelien Vranken, Heusden-Zolder; Annelore Peeters, Ham; Isabelle Coolens, Hasselt; Rebecca Hilderson, Zutendaal.
Licentiaat in de Medisch-Sociale Wetenschappen: Kathleen Geudens, Maaseik.
Gediplomeerde in de Aanvullende Studies van Ziekenhuisbeleid: Christa Gilissen, Diepenbeek; Elly Geypen, Bree; Sofie Crommen, Zutendaal; Barbara Vantroyen, Hasselt.
Bachelor in de geneeskunde: Thomas Cornelissen, Herk-de-Stad; Jonathan Eben, Genk; Line Heylen, Genk; Jasmine Naus, Overpelt; Stephanie Everaerts, Schulen; Nele Schoofs, Houthalen-Helchteren; Brecht Nickmans, Ransberg; Joke Leemans, Sint-Truiden; Annelies Requilé, Ham; Valérie Bertrand, Riksingen; Ronald Meuwissen, Nieuwerkerken; Lidewij Staessens, Zonhoven; Heidi Nijs, Ophoven; Ine Westhovens, Opoeteren; Stefan Vanden Bussche, Opglabbeek; Lotte Hendrix, Genk; Leen Nouwen, Overpelt; Julie Faes, Opglabbeek; Stephanie Vanwesemael, Meerhout; Koen Meus, Neerpelt; Stefanie Vandervelden, Sint-Truiden; Lynn Puissant, Borgloon; Pieter Jan Van Asbroeck, Zutendaal; Maike Kuppens, Helchteren; Catherine Politis, Genk; Willem Schurmans, Neerwinden; Laurens Topff, Neerpelt; Sven Bamps, Sint-Truiden; Pieter-Jan Moonen, Zonhoven; Elien Dewaele, Millen; Valerie Waelbers, Bilzen; Stijn Bex, Martenslinde; Katrien Moors, Kinrooi; Heleen Nicolaï, Sint-Truiden; Miek Smeets, Meerhout; Leen Creemers, Gerdingen; Annelies Ieven, Balen; Alix Sibylle Vandevenne, Bree; Steven Heemskerk, Lanaken.
Bachelor in de biomedische wetenschappen: Leslie Princen, Tongeren; Evy Cleeren, Kinrooi; Erwin Dreesen, Molenbeersel; Leen Kwanten, Balen; Lobke Smeets, Koersel; Kathleen Barrette, Zelem; Jeroen Verheyen, Gruitrode; Els De Smet, Lanaken; Jolien Wielockx, Hamont-Achel; Winde Vanbrabant, Sint-Truiden; Debby Thomas, Kortenaken; Nathalie Wilmans, Tongeren; Cindy Leten, Stevoort; Karen Cox, Koersel; Anneleen Lintermans, Tessenderlo.
Bachelor in de logopedische en audiologische wetenschappen: Annelies Van Genechten, Meerhout; Nele Van Coppenolle, Hasselt; Kristel Daenen, Sint-Truiden; Hanne Claesen, Bilzen; Kim Daerden, Koninksem; Nathalie De Palma, Maasmechelen; Leen Schoubs, Stevoort; Leen Heymans, Ophoven; Ingrid Castermans, Paal.
Bachelor in de tandheelkunde: Annelies Van Ende, Kinrooi; Philip Emmers, Lommel; Véronique Verstraeten, Bree; Els Geysen, Diepenbeek; Liesbet De Meulenaere, Genk; Hanne Gregoor, Beverst; Michelle Thonissen, Bree; Ellen Leunen, Borgloon.
Master in de verpleegkunde en de vroedkunde (K.U.Leuven i.s.m. hogescholen): Ilse Verdonck, Duras; Marissa Herbots, Gors-opleeuw; Karen Wauben, Alken; Ine Pellens, Hamont-Achel; Ruben Nuyttens, Sint-Truiden; Liesbeth Manette, Kerkom-bij-Sint-Truiden; Lien Hermans, Wellen; Els Vangeneugden, Overpelt; Liesbeth Gorissen, Houthalen-Helchteren; Annick Vanclooster, Opoeteren; Hannelore Verheyen, Meeuwen; Kelly Hauman, Rekem; Hanne Schuermans, Genk; An Vandervoort, Bree; Carolien Schalenbourg, Opheers; Koen Gijs, Diepenbeek; Marlies Swerts, Heusden-Zolder.
Master in de jeugdgezondheidszorg (interuniversitaire samenwerking): Rianne Terwijn, Zolder; Marleen Vanbrabant, Zoutleeuw.
Master in de verzekeringsgeneeskunde en de medische expertise: Torsten Wauters, As.

Farmaceutische wetenschappen

Apotheker: Kris De Maesschalck, Herk-de-Stad; Goele Dekkers, Bocholt; Els Truyen, Meeuwen-Gruitrode; Marianne Leyssens, Kuringen; Maarten Meermans, Bocholt; Anaïs Vandeweyer, Lummen; Lore Fagard, Tongeren; Ann Houben, Genk; Nele Gielen, Ham; Jolijn Vanmanshoven, Zonhoven; Hanne Vandebroek, Diepenbeek; Christophe Tistaert, Tongeren; Mieke Noels, Halen; Joke Duchateau, Sint-Truiden; Christine Helsen, Neerpelt; Steven Pauwels, Meerhout; Claudia Miscoria, Maasmechelen; An Martens, Genk; Evelien Ackaert, Hasselt; Hilde Braeken, Maaseik; Elsie Oben, Bilzen; Martine Suckers, Houthalen-Helchteren; Birgit Schepers, Lummen; Herbert De Bie, Heusden-Zolder; Marieke Baens, Kinrooi; Elise Willems, Lummen; Annemie Bieghs, Elen.
Bachelor in de farmaceutische wetenschappen: Nele Houbrechts, Gingelom; Tessa Mariën, Zonhoven; Ann Dillien, Laakdal; Michaël Anné, Genk; Simon Verheijden, Sint-Truiden; Christina Nailis, Hasselt; Kim Vanstraelen, Heusden-Zolder; Ineke Snoeck, Sint-Pieters-Voeren; Anne Van Cakenbergh, Paal; Daphné Ilsen, Hasselt; Deborah Steensels, Alken; Cindy Schiepers, Maaseik; Karlijn Lowel, Nieuwerkerken; Pieter Dylst, Diepenbeek; David Vandevoort, Zonhoven; Leen Peeters, Meldert; Sofie Delwiche, Sint-Truiden; Siri Bessemans, Sint-Truiden; Liesbeth Decoutere, Hasselt; Frédéric Jorissen, Hoeselt; Annelies Stevaert, Tongeren; Jan Theunissen, Vroenhoven; Anke Hendrickx, Hasselt; Kris Bouchet, Hasselt; Joëlle Geerts, Kuringen; Peter Redant, Hasselt; Astrid Bottelbergs, Balen.
Master in de ziekenhuisfarmacie (interuniversitaire: Martijn Droogmans, Kermt.
Master in de industriële farmacie (interuniversitaire: Tom Bijnens, Genk; Ruben Nijs, Peer.

Bewegings- en revalidatiewetenschappen

Licentiaat in de Lichamelijke Opvoeding: Herbert Rondags, Dilsen; Kris Vromans, Lommel; Deborah Canini, Genk; Thomas Roex, Lanaken; Niels Neveux, Bilzen; Sam Geerits, Hechtel-Eksel; Tim Bollen, Diepenbeek; Katrien Maurissen, Bilzen; Davy Lambrechts, Hamont-Achel; Kristien Van Hooydonck, Paal; Leen Rubens, Kuringen; Raf Houben, Kwaadmechelen; Bieke Schreurs, Bree; Ann Esch, Paal; Ine Esch, Paal; Joke van der Have, Neeroeteren; Mieke Gielen, Zonhoven; Joris Rayen, Leopoldsburg.
Gediplomeerde in de Gespecialiseerde Studies van Psychomotorische therapie: Hilde Roox, Veldwezelt.
Gediplomeerde in de Gespecialiseerde Studies van Sportgeneeskunde: Liesbeth Van de Voorde, Kinrooi; Johan Jespers, Genk.
Bachelor in de lichamelijke opvoeding en de bewegingswetenschappen: Sabine Pernot, Maaseik; Jeroen Jannis, Heusden-Zolder; Wim Janssen, Genk; Bart Caubergh, Bilzen; Koen Cox, Beringen; Hans Op het Eyndt, Heusden-Zolder; Nicolas Aalten, Opoeteren; Marie Vandebroek, Diepenbeek; Maarten Janssen, Bocholt; Jeroen Belmans, Tessenderlo; Kris Vanden Boer, Lommel; Robrecht Kellens, Houthalen; Maarten De Backer, Meeuwen; Inge Dedroog, Zutendaal; Dries Hollanders, Houthalen-Helchteren.
Bachelor in de revalidatiewetenschappen en de kinesitherapie: Sander Remans, Overpelt; Geert Brebels, Gerdingen; Leen Schepers, Peer; Silvy Cuyvers, Neerpelt; Maria Wynants, Eindhout; Bart Dingenen, Meeuwen; Goele Sabo, Diepenbeek; Annelies Gielen, Laakdal; Linda Stinckens, Bree; Katrijne Severi, Donk; Sofie Favoreel, Donk; Tessa Van Roy, Eksel; Liesbeth Münks, Bilzen; Katrien Severens, Diepenbeek.
Licentiaat in de Revalidatiewetenschappen en Kinesitherapie: Seppe Deckx, Dilsen; Karen Visschers, Maasmechelen; Johan Segers, Genk; Ellen Damiaans, Maaseik; Mart Janssen, Bree; Miek Hornikx, As; Katrien Brans, Lommel; Sanne Verweijen, Neerpelt; Mieke Postelmans, Houthalen-Helchteren; Goedele Cool, Halen; Kim Christiaens, Sint-Truiden; Kim Abrams, Genk; Jelle Thewissen, Hoeselt; Kristien Wouters, Sint-Truiden; Anouk Knoops, Opglabbeek; Sandra Gielissen, Meeuwen-Gruitrode; Stijn Houben, Boorsem; Katrien Olaerts, Genk.

Rechtsgeleerdheid

Acad. lerarenopl. Criminologische Wet.: Valerie de Condé, Lommel; Koen Kenis, Overpelt; Christophe Storms, Geetbets; Xenia Beerten, Heusden-Zolder.

Economische en toegepaste economische wetenschappen

Acad. lerarenopl. Econ.- Toeg. Ec. Wet.: Jeroen Beliën, Opglabbeek; Goele Meert, Hasselt; Kris Bloemen, Hamont-Achel; Annelies Didden, Hasselt; Nele Tommissen, Zonhoven; An Vanderlinden, Maaseik.

Sociale wetenschappen

Acad. lerarenopl. Sociale Wetenschappen: Stijn Brouns, Rekem; Loes Cops, Heusden-Zolder; Herman Loos, Overpelt; Lien Vandyck, Meeuwen-Gruitrode; Annelies Keyers, Genk; Katleen Vos, Laakdal; Greet Poelmans, Kuringen; Katrien Van Roelen, Hasselt; Katlijn Meers, Hoeselt.
Acad. Lerarenopl Soc. Cult. Antropologie: Leni Cellini, Kuringen.

Letteren

Acad. lerarenopl. Geschiedenis: Eva Helmer, Genk; Natasja Lammens, Neerpelt; Roeland Goorts, Sint-Truiden; Koen Leysen, Bilzen; Peter Bex, Bilzen; Wouter Claes, Zonhoven; Michael Van Tilborg, Lanaken.
Acad. lerarenopl. Kunstwet-Archeologie: Katrien Luts, Meeuwen-Gruitrode.
Acad. lerarenopl. Romaanse Talen: Kim Claes, Koersel; Eline Princen, Hasselt; Marlies De Bal, Neerpelt; Patricia Pinti, Genk; Karolien Delnat, Tongeren; Sofie Wauters, Bilzen; Linne Steyvers, Dilsen; Nel Thys, Halen; Bert Lijnen, Houthalen; David Mulleners, Tongeren.
Acad. lerarenopl. Germaanse Talen: An Vanmeert, Halen; Emmilie Tits, Heusden-Zolder; Caroline Simon, Lummen; Evy Vreven, Riemst; Mieke Boonen, Riemst; Els Greunlinx, Alken; Hans Deckers, Balen; Rosie Sampermans, Herk-de-Stad.

Psychologie en pedagogische wetenschappen

Acad. lerarenopl. Psychologie: Hilde Toelen, Ham; Gitte Vanderstraeten, Velm; Marjoleine Lambrichts, Maasmechelen; Bart Douw, Laakdal; Katalien Bollen, Zonhoven; Suzanne Maesen, Lanaken; Lies Huysmans, Lommel; Vicky Gielen, Eksel; Mieke Kunnen, Dilsen-Stokkem; Sarina Reekmans, Herk-de-Stad; Ellen Donné, Bree; Annemie Winters, Overpelt.
Acad. lerarenopl. Pedagogische Wet.: Liselot Sauwens, Bilzen; Joke Loysch, Houthalen-Helchteren; Goele Bossaert, Sint-Truiden; Mieke Ceyssens, Grote-Brogel; Eveline Lemmens, Meeuwen-Gruitrode; Nele Vandersteen, Stevoort; Stephanie Partoens, Riemst; Carolien Monard, Heers; Karen Schreurs, Nieuwerkerken; Miek Van der Looy, Eksel; Nele Hermans, Dilsen-Stokkem; Linde Janssen, Rekem; Sofie Loffens, Laakdal; Kristel Gijsens, Peer; Miet Bosmans, Meeuwen-Gruitrode; Britt Dingens, Lommel; Eline Janssens, Hasselt; Dorien Macquoi, Vorst.

Wetenschappen

Acad. lerarenopl. Natuurkunde: Valerie Vandenberk, Lommel; Pieter Giesen, Zonhoven.
Acad. lerarenopl. Scheikunde: Pascal Fias, Tongeren; Ben Thijs, Meeuwen-Gruitrode; Katleen Vandersmissen, Genk; Edith Franz, Dilsen; Carmen Stegen, Maasmechelen; Hilde Jans, Hasselt.
Acad. lerarenopl. Biochemie: Michaël Porcu, Genk.
Acad. lerarenopl. Biologie: Anne Nagels, Zoutleeuw.

Bio-ingenieurswetenschappen

Academische lerarenopl Toeg Biol Wet: Miet Boonen, Borgloon; Leen Thomassen, Meeuwen-Gruitrode; Martine Schroyen, Maaseik; Marc Kwanten, Hasselt.

Geneeskunde

Acad. lerarenopl. Logopedie-Audiologie: Lotte Knight, Meerhout; Katrien Schaekers, Maaseik; Lies Put, Halen.
Acad. lerarenopl. Biomedische Wet.: Rolinde Demeyer, Genk; Liesbet Vliegen, Hechtel-Eksel; Nele Beks, Hamont.
Acad. lerarenopl. Medisch-Soc. Wet.: Nele Nijs, As; Greet Jorissen, Tessenderlo; Liesbeth Wyers, Peer; Katrien Peeters, Meeuwen; Katleen Cuyvers, Balen.
ALO familiale en seksuologische wet: Karoline Lenaers, Hoeselt.

Bewegings- en revalidatiewetenschappen

Acad. lerarenopl. Licham. Opvoeding: Bart Goyens, Maaseik; Kris Vromans, Lommel; Leentje Hellemans, Hoeselt; Stijn Janssens, Lommel; Marijn Peters, Tongeren; Karen Van Proeyen, Hasselt; Martijn Stassen, Kuringen; Iris Evens, Maasmechelen; Steven Di Cairano, Stevoort; Katrien Vanderheiden, Lummen; Sarah Balligand, Tongeren; Roel Van Dyck, Zutendaal; Michiel Dusart, Tessenderlo; Philippe Morren, Peer.
Acad. lerarenopl. Revalidatie en Kine: Hanne Bastiaens, Zutendaal.