Massaal escortedames geboekt voor Nederlandse atoomtop
Nederlandse escortbureaus verwachten handenvol geld te verdienen aan de internationale atoomtop eind deze maand in Den Haag. De eerste aanmeldingen zijn nu al binnen, zo schrijft het Nederlandse AD vrijdag.
Volgens Marike, eigenares van de exclusieve Society Service zijn tien van de veertig dames van haar bedrijf nu al geboekt. "Dat is veel. Normaal gesproken reserveren onze klanten 2 tot 8 dagen van tevoren."
8.000 bezoekers
De Nuclear Security Summit wordt op 24 en 25 maart gehouden in Den Haag. De stad verwacht 58 wereldleiders, 5.000 delegatieleden en 3.000 journalisten. Voornamelijk mannen.
De mannen moeten er wel wat voor over hebben, voor minder dan 600 euro per uur komen de 'dames' - meestal studentes - van de escortservices hun bed niet uit. De afspraakjes zijn zeer discreet. Een tussenpersoon boekt doorgaans een tweede kamer in hetzelfde hotel om argwaan te voorkomen, aldus nog de krant.
Belga, archieffoto
Hoofdpunten
“We zijn in shock”: man (45) en vrouw (55) komen om nadat keuken van appartement vuur vat
Zo vaak slapen Limburgers apart van hun partner. En is dat een goed idee?
Eveline heeft al haar hele leven slaapproblemen: “Sliep amper drie uur per nacht”
VIDEO. Help, ik kan ’s nachts niet stoppen met piekeren: onze slaapexperte weet raad