Dessel wint van Heist, Hoogstraten en Geel onderuit
Zondag kwamen er nog vier Antwerpse tweedeklassers in actie. Dessel Sport versloeg KSK Heist met 1-0. Hoogstraten ging kansloos onderuit tegen Virton. De wedstrijd tussen Woluwe en Geel eindigde ten slotte op 2-1.
Dessel Sport - KSK Heist 1 - 0
Dessel Sport trapte zondagnamiddag zijn seizoen op gang tegen KSK Heist. De wedstrijd in het Armand Melisstadion eindigde op 1-0. Het enige doelpunt kwam op naam van Omar Bennassar, deze zomer overgekomen van Antwerp.
Lees ook: Geel mist kans tegen Woluwe
Hoogstraten - Virton 0 - 3
Promovendus Hoogstraten begon het seizoen tegen Virton. Voor Hoogstraten was het meteen de eerste wedstrijd ooit in tweede klasse. De Luxemburgers bleken echter een maatje te groot voor Hoogstraten. Na negentig minuten stond er dan ook een 0-3 stand op het bord.
Lees ook: Hoogstraten maatje te klein voor Virton
WS Woluwe - Geel 2-1
Verbroedering Geel begon met verlies aan het nieuwe seizoen. Op het veld van Woluwe gingen de Gelenaars met 2-1 de boot in. Geel kwam al vroeg in de wedstrijd op voorsprong via Marijn Steurs. Woluwe zette de scheve situatie nog voor de rust recht met twee doelpunten van De Carvalho en Obin.
Lees ook: Dessel wint nipt van Heist
Op de tweede speeldag staat de derby Geel - Dessel Sport op het programma. Heist ontvangt titelkandidaat Antwerp. Westerlo gaat op bezoek bij Lommel United en Hoogstraten moet aan de bak op het veld van Eendracht Aalst.
Hoofdpunten
ANALYSE. Onze chef sport over Tedesco: “Hopelijk toont hij lef, daar hebben de Duivels nood aan”
Nieuwbakken bondscoach Domenico Tedesco over een blije Kevin De Bruyne, het talent in de Jupiler Pro League en de generatiewissel: “Ik ga niet experimenteren”
Domenico Tedesco onthult hoe (en vooral waar) hij besliste om de nieuwe bondscoach te worden: “Ik nam er een screenshot van”
Frank Vercauteren zal pendelen tussen Rusland en België, en is klaar voor rol in de schaduw: “Ik ken mijn plaats, in tegenstelling tot anderen”
Lees meer
CEO Tateishi spreekt STVV-fans toe: “Club moet gezond blijven, nieuwe trainer in april”
Contract opengebroken: Antwerp-revelatie Arthur Vermeeren ligt tot 2026 vast op de Bosuil
Racing Genk start geldinzamelactie voor slachtoffers aardbevingen, houdt minuut stilte en speelt met rouwband
Volgens de VRT heeft Catherine Van Eylen niets misdaan, ondanks facturen aan Anderlecht