Alle Belgische toeristen Thomas Cook in Tunesië geëvacueerd
Touroperator Thomas Cook heeft al zijn Belgische reizigers in Tunesië weer teruggevlogen. Dat meldt woordvoerder Baptiste Van Outryve.
kscherpenberg
Thomas Cook had zowat 540 klanten in het Noord-Afrikaanse land. Vrijdag bleef het luchtruim lange tijd dicht. Zaterdag kon er opnieuw gevlogen worden.
Volgens Van Outryve was het in de omgeving van de hotels te gevaarlijk geworden. Ook in de toeristische regio's is het onrustig.
Concurrent Jetair, met zowat duizend klanten in Tunesië, zal zondagavond alle Belgische toeristen geëvacueerd hebben.
Het ministerie van Buitenlandse Zaken raadt reizen naar Tunesië af. Belgen die toch al in het land verblijven, worden aangespoord om binnen te blijven en de actualiteit goed op te volgen.
Hoofdpunten
Beste van Plus
Lees meer
Bijzonder ijverige specht stouwt muren van huis vol met duizenden eikels: “Tot de derde verdieping”
Ook recordwinst voor Franse energiereus TotalEnergies
Meisje (16) overleden door obesitas, vader (45) veroordeeld voor doodslag
Gigantische voorraad cocaïne uit Stille Oceaan gevist: “Voorraad voor 30 jaar”