Eerste bestuurder dodelijke aanrijding Vosselaar opgepakt
De politie heeft een eerste verdachte gearresteerd voor het dodelijke ongeval met vluchtmisdrijf in Vosselaar van donderdagavond. Het gaat om een 38-jarige man uit Turnhout, die de eerste wagen bestuurde en ook al bekend heeft. Dat meldt het parket van Turnhout. Naar de bestuurder van een terreinwagen wordt nog gezocht.
Een 80-jarige vrouw werd donderdag rond 17.30 uur tweemaal aangereden op de Antwerpsesteenweg in Vosselaar. Het ongeval gebeurde aan het kruispunt met de Dennendreef. De vrouw overleed ter plaatse aan haar verwondingen.
De twee voertuigen stopten niet en reden voort in de richting van Turnhout. De bestuurder van de eerste auto, een klein grijs voertuig, werd inmiddels gearresteerd. Het gaat om een 38-jarige man uit Turnhout. Hij heeft bekentenissen afgelegd en wordt zaterdag voor de onderzoeksrechter geleid.
De politie is nu nog op zoek naar de tweede bestuurder, die volgens een getuige in een terreinwagen reed, vergezeld door enkele jonge meisjes. Mensen die meer informatie hebben voor de speurders, kunnen bellen naar het gratis nummer 0800/91.119.
Beeld BFM
Hoofdpunten
Beste van Plus
Lees meer
Hoe je met geheime codes, een VPN-verbinding en andere taalinstellingen meer uit je Netflixabonnement haalt
Drama in lagere school in Ekeren: kindje in kritieke toestand naar ziekenhuis na instorten muur
Geen eindtermen meer maar ‘minimumdoelen’ in het onderwijs: Ben Weyts en koepels raken het eens over hervorming
Taskforce SALKturbo krijgt 32 miljoen euro voor 11 projecten: hier gaat het geld naartoe