Kandidaatfiche

Frederik Vandeput Open Vld
 
Vandeput Frederik
Zaakvoerder Partij: Open Vld
Positie: Effectief 13
Komt op voor: Senaat
Woonplaats: Zonhoven

Wist je dat..

11/06/'10 FrederikVandeput Beste vrienden, kennissen.

Op 13 juni ben ik kandidaat voor de federale verkiezingen. Je vindt mij op de 13e plaats van de senaatslijst van Open VLD.

Jullie stem is bij deze verkiezingen meer dan ooit belangrijk. We staan voor een tweesprong. De overheidsfinancieën moeten dringend gesaneerd. We moeten durven snoeien om te groeien. Besparingen in plaats van nieuwe belastingen.

Open Vld is de enige partij met een concreet besparingsplan. Je vindt de cijfers op www.22miljard.be. Andere partijen beloven 200 euro extra pensioen (SPA) of weigeren te besparen op de lijn & vlaamse ambtenarenapparaat (NVA).
Na de verkiezingen zal duidelijk worden waarom. Een linkse belastingsregering lijkt in de maak.

Als 31-jarige ondernemer en voorzitter van Jong VLD Limburg vind ik het nu, meer dan ooit, het juiste moment om mij voor de verkiezingen te engageren. Ons land heeft dringend nood aan liberale hervormingen. Voor mij geen beloftes maar keuzes!

Hopelijk krijg ik dankzij uw stem op 13 juni de kans om uw belangen in het parlement te verdedigen. Want deze verkiezingen gaan niet over drie letters, BHV, ze gaan over 1 letter: U.

Groetjes

Frederick Vandeput
Senaatslijst Open VLD, plaats 13


Meest recente artikels in FrederikVandeput