“Vlaanderen ontspant” Standpunt verkiezingen 2009

Vlaamse politici hacken websites

vlaamse politici hacken websites

04/06/'09 De verkiezingsstrijd woedt ook volop op het internet. De populaire website 'Zatte vrienden' werd gehackt door LDD-boegbeeld Jurgen Verstrepen. De politicus distantieert zich van de actie en overweegt klacht in te dienen tegen onbekenden.

Interesse in Sammy Braddys' Naaktkalender of de strandfoto's van Anne Vyalitsyna? Op eender welke link je ook klikt... Verstrepen komt steevast tevoorschijn. Al dan niet met de vermelding dat hij "nen tettekop" is.

Fan?

Verstrepen werd op de hoogte gebracht door de eigenaars van de website. “Ik stel vast dat elke foto op de website vervangen werd door een campagnefoto van mij. Ik heb geen idee wat de bedoeling van deze hack is."

"Ofwel gaat het om een hevige fan die mij een extra zetje wil geven bij deze verkiezing, ofwel iemand die mij in verlegenheid wil brengen. Het is nooit mijn bedoeling geweest om de populaire jongerenwebsite te misbruiken voor propagandadoeleinden.” Verstrepen overweegt nu klacht in te dienen tegen onbekenden.



Reacties

Er zijn nog geen reacties op 'Vlaamse politici hacken websites'.

U bent nog niet aangemeld.

Meld u aan om een reactie te plaatsen. Dit helpt ons de kwaliteit van de reacties te garanderen.

Sport

tom boonen wint in qatar
nog 1 miljoen tickets te koop voor wk in zuid afrika
van der sar doet er nog een jaartje bij

She

gossip girl taylor momsen nieuwe uithangbord new look
ook sonia rykiel for h m collectie niet in limburg verkrijgbaar
samen eten vermindert kans op obesitas

Autonieuws

toyota
japanse auto s niet langer het betrouwbaarst
lamborghini op maat video

Video's

  extern nieuws flash 9 02 2010 15u
  extern walter baseggio overwint kanker
  extern het vreselijke eurosonglied van nederland