Info & Contact

Algemeen

Het Belang van Limburg
Herkenrodesingel 10
3500 Hasselt

Tel: 011/878 111
Fax: 011/878 204

Bezoek Het Belang van Limburg

Privacybeleid op het net

Redactie

Hoofdredacteur
Ivo Vandekerckhove

Redactiesecretariaat
Tel: 011/878 800
Fax: 011/878 900
E-mail: redactiesecretariaat@hbvl.be

Lezersservice

Abonnementen
Algemeen Tel: 011/878 787
Bezorging Tel: 0800/290 61
Veelgestelde vragen

Zoekertjes
Tel: 011/878 787

Redacties E-mail Fax
Hoofd- en eindredactie hbvleindredactie@concentra.be 011/878 800 011/878 900
Redactie Binnenland hbvlbinnenland@concentra.be 011/878 800 011/878 900
Redactie Buitenland hbvlbuitenland@concentra.be 011/878 800 011/878 900
Redactie Sport hbvlsport@concentra.be 011/878 800 011/878 900
Redactie Economie hbvleconomie@concentra.be 011/878 800 011/878 900
Redactie Regionaal hbvlregio@concentra.be 011/878 800 011/878 900
Redactie Achterkrant hbvlachterkrant@concentra.be 011/878 800 011/878 900
Redactie Duizendpoot hbvlduizendpoot@concentra.be

011/878 810

0800/910 00
(maandag tot en met vrijdag, 10-11 uur)
011/878 900

Onze bijlagen

Bijlage E-mail Fax
Redactie Sjiek sjiek@hbvl.be 011/878 800 011/878 900
Redactie Hallo hallo@hbvl.be 011/878 800 011/878 900
Redactie Wanatoe wanatoe@concentra.be 011/878 800 011/878 900
Redactie Plus opinie@hbvl.be 011/878 800 011/878 900
Redactie GoedNieuwsKrant goednieuwskrant@concentra.be 011/878 800 011/878 900
Redactie Het Belang van uw gemeente Overzicht van gemeenten 011/878 800 011/878 900
HBVL Jobs hbvljobs@concentra.be 011/878 364

Servicecenter Redactie

Dienst E-mail/Website Fax
Servicecenter Redactie service@hbvl.be 011/878 815
Agenda (vermelding van evenementen) agenda@hbvl.be 011/878 815
Archief en documentatie service@hbvl.be 011/878 815
Bedrijfsbezoeken service@hbvl.be 011/878 815
Journalist in de klas Reserveer hier een journalist 011/87 88 15
Lezersbrieven brieven@hbvl.be
Voorpagina nabestellen Bestel hier je voorpagina 011/87 88 15
Wachtdiensten wachtdiensten@hbvl.be 011/878 815

Lezersservice

Dienst Website Fax
Abonnementendienst We helpen je graag verder 011/878 787
(maandag - vrijdag van 8u tot 20u en zaterdag van 9u - 12u)
Krant niet ontvangen Laat het ons weten 0800/290 61
(van 8u00 tot 20u00)
Bezorgingsklacht Laat het ons weten
Login digitale krant Maak hier een login
Mijn abonnement beheren Beheer hier je abonnement
Nieuw abonnement Maak hier je abonnement aan
Vakantie onderbreking Laat het ons weten
Adreswijziging Laat het ons weten
Mijn klantnummer? Zoek hier je klantnummer

Adverteren

Dienst Website Fax
Adverteren in de krant www.concentramediaregie.be
Adverteren op de website www.concentramediaregie.be

Berichten

Dienst E-mail/Website Fax
Proficiat proficiat@concentra.be 0800/988 87
Zoekertjes Plaats je zoekertje 0800/988 87 0800/938 87
Overlijdensberichten hbvloverlijdens@concentra.be 011/878 215

Marketing

Dienst E-mail Fax
Marketing marketing@hbvl.be 011/878 709 011/878 441
Sponsoring Dien hier je aanvraag in

Partners

Dienst E-mail Fax
Hebbes.be info@hebbes.be 011/878 371
Jet Magazine contact@jetmagazine.be
Pebble Media contact@pebblemedia.be 015/275 654 015/211 892

Website

Dienst E-mail Fax
Online redactie actuanet@concentra.be
Reacties reacties@hbvl.be