Logan Bailly 6 maanden gehuurd door KRC Genk

11/01 KRC Genk Racing Genk heeft een nieuwe keeper. De Belgische landskampioen huurt Logan Bailly (26) de komende zes maanden van het Duitse Borussia Mönchengladbach, dat de doelman in 2009 overnam van Genk.

Bailly werd tijdens de eerste helft van het seizoen door zijn club uitgeleend aan het Zwitserse Neuchâtel Xamax maar de gewezen Rode Duivel speelde er geen enkele officiële wedstrijd. Vorige week mocht de keeper met Genk mee op stage naar Turkije en daar overtuigde hij de technische staf.

Bailly werd deze middag al voorgesteld door de landskampioen. Zijn komst is rechtstreeks gelinkt aan een (tijdelijk) vertrek van Grzegorz Sandomierski, die daar overigens zelf alle belang bij heeft als hij zijn kandidatuur voor het EK in eigen land kracht wil bijzetten. Wisla Krakau is één van de gegadigden om de keeper te huren van Genk.

Bekijk de reportage van TVL:

Belga/RCo
Foto JG

20 reactiesLees alle reacties | Reageer zelf