Herrada primus in Portugal, Van Avermaet vierde in proloog Tour de l'Ain

herrada primus in portugal van avermaet vierde in proloog tour de l ain

10/08/'10 De Spanjaard Jose Herrada (Caja Rural) heeft dinsdag de vijfde rit in de Ronde van Portugal gewonnen. Zijn landgenoot David Blanco blijft leider. In de Franse Tour de l'Ain heeft Haimar Zubeldia (RadioShack) de proloog op zijn naam geschreven. Greg Van Avermaet werd er vierde.

Lees ook Weylandt snelste in Heusden

In de vijfde rit van de Ronde van Portugal hield Herrada (foto boven) stand na een aanval op de slotklim. Zijn eerste achtervolgers finishten op dertien seconden. De Portugezen Sergio Ribeiro en Candido Barbosa werden tweede en derde. David Blanco (Palmeiras Resort) blijft aan de leiding, met 43 seconden voorsprong op zijn landgenoot David Bernabeu.

De proloog van de Tour de l'Ain ging naar Haimar Zubeldia (foto links). De 33-jarige Spanjaard was over 3 kilometer amper enkele honderdsten sneller dan de Nederlander Wilco Kelderman (Rabobank Continental). Greg Van Avermaet (Omega Pharma-Lotto) werd knap vierde op één seconde.



Galerij

Bekijk alle artikels binnen wielrennen

ReactiesWat vind jij?

Er zijn nog geen reacties op 'Herrada primus in Portugal, Van Avermaet vierde in proloog Tour de l'Ain'.

U bent nog niet aangemeld.

Meld u aan om een reactie te plaatsen. Dit helpt ons de kwaliteit van de reacties te garanderen.

Naar mobiele versie van deze site

Vakantie

vergeten op hotel hamster peuter en kate middleton maskers
de wereld rond met een raar dansje video
s werelds beste hotel ligt op kreta

She

iedere vagina heeft haar eigen geur
verse kruiden enkele tips
stephane buyens schakelt moeder in voor chef in nood

Sport

vrees voor schouderbreuk bij jurgen roelandts video
ronald koeman verlengt contract bij feyenoord
benoit thans technisch directeur voetbalbond

Autonieuws

volkswagen e bugster concept
rijverbod voor twintiger na skaten met hond
van roestbak tot rallywagen het begin

Video's

  extern skateboarder krijgt rijverbod
  extern bisdom brugge en gent doorzocht
  extern 400 000 jeugdspelers naar dokter