Al-Qaeda dreigt met gruwelijke aanslag tijdens WK voetbal
09/04/'10
Terreurorganisatie Al-Qaeda wil honderden dodelijke slachtoffers maken met een aanslag tijdens het komende wereldkampioenschap voetbal in Zuid-Afrika. Dat beweert de Amerikaanse televisiezender CBS die een internetboodschap vond.
"Hoe fantastisch zou het zijn als tijdens de wedstrijd tussen de Verenigde Staten en Engeland, die live wordt uitgezonden vanuit een stadion vol toeschouwers, het geluid van een explosie te horen is en honderden doden vallen, zoals Allah dat wil", klinkt het.
De veiligheidsmaatregelen zullen bijzonder streng zijn tijdens het WK, maar Al-Qaeda zou over explosieven bezitten die niet op te sporen zijn. De groepering zou ook Frankrijk, Duitsland en Italië viseren.
Het voetbalfestijn gaat van start op 11 juni. De VS en Engeland zitten samen in de groep met Algerije en Slovenië.