Gerommel aan de top bij PSV: directie geliquideerd
04/01/'10
Bij PSV Eindhoven waren de nieuwjaarswensen niet van harte. Algemeen directeur Jan Reker stapt op uit onvrede. Commercieel directeur Marcel van den Bunder leest en hoort dat hij zou opstappen maar ontkent dat zelf.
Volgens het Algemeen Dagblad wil de raad van bestuur van de Brabantse voetbalclub een andere organisatie neerzetten. Er zou een economisch geschoolde algemeen directeur komen en naast trainer Fred Rutten een zwaargewicht als technisch manager.
Marcel van den Bunder, nu nog commercieel directeur, leest overal dat hij zijn op 1 mei aflopende contract niet zou willen uitdienen. "Maar daar is geen sprake van," aldus van den Bunder. Hij wil deze week nog een gesprek met Frits Schuitema (foto), de voorzitter van de raad van bestuur van PSV.
De directie van PSV werd kort voor de feestdagen op de hoogte gesteld van een wisseling van de wacht. Algemeen directeur Jan Reker, die nog een jaar had mogen blijven, is solidair met Van den Bunder en vertrekt na dit seizoen. Van den Bunder wil aan zijn vertrek geen woorden meer vuil maken. Maar Reker volgens het AD wel, hij zou vandaag tijdens de nieuwjaarsreceptie van PSV een woordje wijden aan de putsch bij 'zijn' club.