Genk wil verdergaan met Frank Vercauteren

genk wil verdergaan met frank vercauteren

09/02/'10 Racing Genk leeft weer. Niet alleen pakte de bekerhouder 9 op 9, ook de manier waarop maakt indruk. Het is dan ook niet verwonderlijk dat de club wil doorgaan met trainer Frank Vercauteren.

“We hebben sowieso de mogelijkheid om de optie op één extra seizoen in zijn contract te lichten.”, zegt AD Dirk Degraen.

“Maar wij hebben ook al één keer rond de tafel gezeten om te spreken over een nieuw contract. Er is ook al een volgend gesprek gepland en ik verwacht wel dat we er zullen uitkomen. We hadden een evaluatie gepland voor eind maart maar die evaluatie is nu al voor een deel gebeurd. Wij waarderen het werk dat Frank Vercauteren levert in Genk. Niet alleen gaan de resultaten weer in stijgende lijn, er straalt ook weer iets uit van de spelersgroep. En dat alles slaat over op ons publiek, wat wij ook belangrijk vinden.”



Bekijk alle artikels binnen voetbal binnenland

ReactiesWat vind jij?

  • 7/7

    Danny Schrooten HOUTHALEN-HELCHTEREN, 10 februari '10 om 12:47 Ongepast?

    @Sam Verslegers: Frank levert idd zeer goed werk, dat ben ik met je eens! Wat je zegt over de doorsnee Genk supporter niet. De doorsnee Genk supporter heeft en had geen problemen met de komst van Vercauteren, in tegenstelling tot de vele successuporters. Degenen die hier kritiek uitten waren ook meestal supporters van andere ploegen (vnl. Standard) ofwel mensen die in het verleden Genk hun succes niet gunden! Echte supporters staan achter hun ploeg, zoals die van Genk dat bewezen hebben de voorbije matchen! Proficiat Franky en proficiat Genk supporters (de échte wel te verstaan!).
    ID=587560 / GEBRUIKER=250469
  • 6/7

    Sam Verslegers MAASEIK, 09 februari '10 om 16:35 Ongepast?

    Waar zijn de criticasters ineens gebleven. Bij RSCA leverde Franky al prachtwerk, en wij als supporters wisten dat. Toen hij naar genk ging leerde je de doorsnee genk supporter weer kennen. Zagen en reclameren van tevoren...het weer eens beter weten. Eindelijk eens de voeten op de grond. Proficiat franky
    ID=586968 / GEBRUIKER=325301
  • 5/7

    marc boudewijn STRASBOURG, 09 februari '10 om 12:40 Ongepast?

    Een zeer goede keus om Frank te houden, maar ze mogen hem ook weer niet ontslaan als het even minder gaat iedere club kent ups en downs maar dan is het de taak van de supporters om achter de ploeg te blijven staan en niet beginnen uitfluiten. Maar laten we nu maar genieten van de resultaten dat Genk nu behaald heeft, de weg is nog lang en Genk zal nog wel matchen verliezen daar moeten we rekening mee houden zelfs Frankie heeft het nog gezegt de ploeg is nog niet op haar best maar dat heeft tijd nodig en die moeten we hem zeker geven Rome is ook niet op 1 dag gebouwd.
    ID=586696 / GEBRUIKER=452509
  • 4/7

    jean henkens OPGLABBEEK, 09 februari '10 om 11:53 Ongepast?

    kijk 9 op 9 is mooi en de 11 spelers op het veld moeten daar voor zorgen .want als je in eerste klasse voetbalt awel dan kun je voetballen .maar het is aan de trainer om iedereen in de zelfde richting te laten lopen ,denken en voetballen en daar heb je als trainer respect voor nodig !! en respect dat krijg je niet zomaar , dat moet je verdienen dus als je de spelers met de voeten op de grond kunt houden en ze regelmatig op hun plaats durft zetten dan dwing je automatisch respect af en daar is frank volgens mij in geslaagd !!! doe zo verder en dan zit het stadion weer vol !!!
    ID=586648 / GEBRUIKER=959213
  • 3/7

    Peter Linssen GENT, 09 februari '10 om 11:28 Ongepast?

    Ik was de eerste om kritisch te zijn maar ik ben nu niet bang om toe te geven dat ik verkeerd was. Ik zie een positieve evolutie bij Genk, ook in de manier waarop de groep wordt aangestuurd. Goed werk, doe zo voort.
    ID=586613 / GEBRUIKER=896729

U bent nog niet aangemeld.

Meld u aan om een reactie te plaatsen. Dit helpt ons de kwaliteit van de reacties te garanderen.

Naar mobiele versie van deze site

Vakantie

wat je zeker niet mag doen tijdens een safari
de hele wereld aan je voeten in een app
romantisch weekend in oostende

She

siegfried bracke weer even journalist veel gezelliger dan bij vrt
dochter michel daerden opent boetieks
rommel is mannelijke manier om territorium af te bakenen

Sport

gillet tekent bij in anderlecht tot 2016
kirsten flipkens opent fed cup tegen jelena jankovic
nederlandse veldritbelofte lars van der haar krijgt profcontract 2

Autonieuws

kart gratis mee met autokanaal be
nieuwe mercedes a klasse open en bloot gespot
parkeerbedrijf gebruikt gps om parkeertijd te controleren

Video's

  extern absoluut filerecord in belgie
  extern protest houdt aan in egypte
  extern 17 graden in hoge venen