Getouwtrek rond Dawid Janczyk houdt aan

getouwtrek rond dawid janczyk houdt aan

19/01/'10 Dawid Janczyk is neergestreken bij Germinal Beerschot. Gisteren trainde de Poolse spits voor het eerst mee, maar of de heisa met Lokeren daarmee van de baan is?

Terwijl de Pool al volop meetraint, wacht Germinal Beerschot op de vrijgave van Janczyk. De club hoopt de spits zo snel mogelijk speelgerechtigd te krijgen en deed gisteren de gebruikelijke aanvraag bij de Belgische voetbalbond.

Vraag is in hoeverre Lokeren dwars zal liggen. De Waaslandse club schermt ermee over een arbeidsovereenkomst met Janczyk te beschikken die loopt tot 30 juni 2010 en liet al weten dat het dossier-Janczyk wel eens een zaak voor advocaten zou kunnen worden.

Germinal Beerschot maakt zich echter sterk dat niet Lokeren maar wel CSKA Moskou Janczyk dient vrij te geven, aangezien Lokeren de speler huurde van CSKA Moskou en die huurovereenkomst afliep op 31 december 2009. De Antwerpse club richtte zich daarom tot de Russische voetbalfederatie. Die zou intussen bevestigd hebben dat de overgang van Janczyk naar Germinal Beerschot voor hen in orde is.

Vraag is of de Belgische voetbalbond zijn Russische collega’s hierin volgt. Dat het dossier-Janczyk in bondskringen tot kopzorgen leidt, is alvast duidelijk. “Misschien is het best dat alle partijen eens zouden samenzitten”, klinkt het met een zucht aan de Houba de Strooperlaan.

WVo, ST



Bekijk alle artikels binnen voetbal binnenland

ReactiesWat vind jij?

  • 2/2

    g s VREREN, 20 januari '10 om 06:09 Ongepast?

    Samenzitten???? met die BOBO'S daar in BRXL????? haha allemaal met pensioen sturen ja die oude knarren
    ID=571970 / GEBRUIKER=340503
  • 1/2

    André Rennen SINT-TRUIDEN, 19 januari '10 om 16:30 Ongepast?

    Niet plezant als men een speler afsnoept, hé. Nu weten ze dat in Lokeren ook. Verdiende loon na het achterbaks gedoe n.a.v. eventuele overgang en gevorderde onderhandelingen tussen STVV en Perbet. R.A. Sint-Truiden
    ID=571674 / GEBRUIKER=388949

U bent nog niet aangemeld.

Meld u aan om een reactie te plaatsen. Dit helpt ons de kwaliteit van de reacties te garanderen.

Naar mobiele versie van deze site

Vakantie

vergeten op hotel hamster peuter en kate middleton maskers
de wereld rond met een raar dansje video
s werelds beste hotel ligt op kreta

She

iedere vagina heeft haar eigen geur
verse kruiden enkele tips
stephane buyens schakelt moeder in voor chef in nood

Sport

herstellende bart wellens ik ga alleen gelukwensen lezen 2
club brugge stelt aanwinst carlos bacca voor
vrees voor schouderbreuk bij jurgen roelandts video

Autonieuws

volkswagen e bugster concept
rijverbod voor twintiger na skaten met hond
van roestbak tot rallywagen het begin

Video's

  extern zwaar ongeval legt antwerpen lam 2
  extern verkeer staat nog altijd stil
  extern officieel is er nog hoop