Kanaries pluimen KV Mechelen: 5-2

kanaries pluimen kv mechelen 5 2 2

26/12/'09 STVV - KV Mechelen werd een leuk kijkstuk op een veld dat het nochtans niet toeliet om goed voetbal te brengen. De vele goals, met de jonge Schouterden telkens aan de basis voor de thuisploeg, hielden het publiek warm. STVV won met 5-2. Mechelen slikte twee rode kaarten.

Stayen lag er bij als gladde beton, scheidsrechter Virant besliste gisterenmiddag toch dat de wedstrijd kon doorgaan. Onverantwoord, zo bleek na vijf minuten. Een schaatsende Mununga en een glijdende Nong wisten niet wat hen overkwam, Schouterden greep meteen naar de schouder toen hij tegen het beton werd gehaakt.

Doelpuntenkermis

Diezelfde Schouterden bracht het vuur in de wedstrijd met twee perfecte hoekschoppen. Sidibe bedankte met zijn negende van het seizoen, ook Euvrard buffelde een corner binnen. Tussendoor had Gorius, in laatste instantie vervanger voor Destorme, verwoestend uitgehaald vanop vijfentwintig meter.

Mununga maakte een tweede keer gelijk met een lobbal, Mignolet kon zich niet afstoten en had geen verhaal. De doelpuntenkermis ging verder. Charaï nam Biebauw te grazen, Schouterden werkte uiteindelijk binnen: 3-2. Toen Ghomsi na de rust zijn tweede geel pakte, was het over en uit voor Malinois. Schouterden bediende Charaï: 4-2.

Ook Van Goethem mocht gaan douchen van ref Virant na een drieste tackle. Tegen negen man kwam de zege niet meer in het gedrang voor STVV, dat vanop de stip nog de 5-2 aantekende. Matchwinnaar Schouterden pakte nog rood.

GuS

STVV: Mignolet, Wagemakers, Cantaluppi, Euvrard, Odoi, Mennes, Charaï, Chimedza, Schouterden, Onana, Sidibe.
KORTRIJK: Biebauw, Van Goethem, Van Hoevelen, Van Dessel, Ghomsi, Geudens, Persoons, Buyens, Gorius, Mununga, Nong.
Vervangingen: 46' Buyens door Iddi, 58' Onana door Delorge, 70' Gorius door Moro, 78' Nong door Rossini, 83' Charaï door Wilmet, 90' Euvrard door Buysens.
Doelpunten: 14' Sidibe 1-0, 27' Gorius 1-1, 29' Euvrard 2-1, 35' Mununga 2-2, 41' Schouterden 3-2, 64' Charaï 4-2, 87' Chimedza (strafschop) 5-2.
Gele kaarten:Van Hoevelen (fout), Gorius (2x fout)Schouterden (fout), Ghomsi (fout), Persoons (fout), Rossini (fout).
Rode kaart: 62' Ghomsi (2x geel), 67' Van Goethem (tackle), 90' Schouterden (tackle).
Scheidsrechter: Virant.
Toeschouwers: 8.521.



Bekijk alle artikels binnen voetbal binnenland

Reacties

  • 1/1

    Rik Gillet ATTENHOVEN, 29 december '09 om 14:54 Ongepast?

    Nils krijgt onverdiend rood! Hij komt misschien wat driest in, maar speelt duidelijk de BAL - zijn voet glijt eraf langs ZIJN kant en de mechelaar ocharme schreeuwt als een half gekeeld speenvarken waardoor de scheidsrechter misleid wordt en dus onterecht rood geeft in plaats van geel aan de onsportieve gefrustreerde kaartennaaier!!!!! Maar ja: de man van de match mag nu niet meedoen tegen genk - je hoorde de zucht van opluchting over gans Belgë -, een bijkomend kadootje na de 10 miljoen euro van de belastingbetaler. PS: de penalty voor STVV was er duidelijk GEEN!

    ID=558717 / GEBRUIKER=876192

U bent nog niet aangemeld.

Meld u aan om een reactie te plaatsen. Dit helpt ons de kwaliteit van de reacties te garanderen.

Sport

antwerp giants gevloerd door leider luik
maaseik wint bij averbode
kortrijk gedeeld vierde na winst bij roeselare 0 2

She

angelina jolie wil weesje uit haiti adopteren
blondine beter in bed brunette beste echtgenote
huwelijk van voetballer john terry lijkt gered

Autonieuws

porsche gaat voor hybride 911 gt3
darts met auto s video
nieuwe renault kangoo express maxi en trafic

Video's

  extern chinezen vieren nieuwjaar
  extern jongeren knuffelen erop los
  extern ex man lhermitte getrouwd