Justine Henin wel voorbij Clijsters-killer Petrova

justine henin wel voorbij clijsters killer petrova

26/01/'10 Justine Henin heeft vannacht de kwartfinale op de Australian Open gewonnen tegen Nadia Petrova in twee sets, 7-6 (7/3) en 7-5. Henin komt donderdag in de halve finale uit tegen de Chinese Jie Zheng.

Nadia Petrova veegde enkele dagen geleden de vloer aan met Kim Clijsters in een offday. Maar dat lukte niet tegen een nochtans wisselvallig spelende Henin. De Waalse bepaalde wel het tempo van de rally's.

Weinig kansen

De Russische probeerde, zoals in de partij tegen Clijsters, om Henin met haar opslag en harde returns vanaf de achterlijn onder druk te zetten.

"Ik was de avondmatchen gewoon geraakt en nu moest ik om 11u 's ochtends spelen. Ik had veel moeite om daarmee om te gaan en de juiste energie te vinden", zei Henin op Sporza.

"Ik sloeg wat minder goed op dan in de vorige wedstrijden en zij gaf me weinig kansen op haar opslag. Maar ik heb me vastgebeten in de tweede set en heb die achterstand kunnen wegvegen."

'Henin kan winnen'

"Henin haalt een heel hoog niveau", zei Petrova achteraf. "Ze is agressief en zoekt de lijnen op. En ze gunt je geen tijd op je tweede opslag, ze zet je meteen onder druk."

"Het is helemaal anders spelen tegen Justine dan tegen Kim. Je moet veel meer variatie in je spel steken. Kim heeft niet die enkelhandige backhand en slice van Henin. Met haar slice kan ze je verrassen en anders slaat ze wel een winner. Je weet nooit wat er komt."

"Henin heeft zeker een kans om de Australian Open te winnen", aldus de Russin.



Bekijk alle artikels binnen tennis

ReactiesWat vind jij?

  • 3/3

    robert thomassen MECHELEN-AAN-DE-MAAS, 26 januari '10 om 09:41 Ongepast?

    Weer bewijst Justine,haar klasse en een ongelooflijke vechtlust.Wat bij Kim ontbreekt,als het minder gaat.In het kopje van Justine zit het heel goed,kan geweldig met de stress om.Het zal het zwarte beest van Kim blijven.Mentaal is ze (Justine Henin) de top,ook dank zij haar Trainer(Carlos),misschien een vader voor haar.Dikke proficiat.
    ID=576190 / GEBRUIKER=474600
  • 2/3

    Johannes Martens HASSELT, 26 januari '10 om 08:49 Ongepast?

    Weeral een dikke proficiat voor onze Justin! Doe zo voort!
    ID=576169 / GEBRUIKER=398778
  • 1/3

    leo fetler ALKEN, 26 januari '10 om 08:05 Ongepast?

    hip .hip .hoera , JUSTINE is de beste ,en al de rest kan haar nakijken. groetjes leo...................
    ID=576156 / GEBRUIKER=351071

U bent nog niet aangemeld.

Meld u aan om een reactie te plaatsen. Dit helpt ons de kwaliteit van de reacties te garanderen.

Naar mobiele versie van deze site

Vakantie

gezellige b b in de hoofdstad
dit zijn de amerikaanse must sees van 2012
ongewone hippe en trendy sneeuwvakanties

She

het belgacom jongetje werd gepest en bedreigd na spotjes
dochter cindy crawford nu al topmodel
viagra houdt bloemen langer recht

Sport

slechts enkele clubs in orde voor europa
freire wint vierde rit in tour down under
colsaerts met baanrecord aan de leiding in zuid afrika

Autonieuws

grapje auto doormidden gehakt video
platform mondeo wordt basis van 2 miljoen fords
een belg op de drie bereid groene auto te kopen

Video's

  extern de gelder nog niet naar assisen 2
  extern discussie tussen psychiaters
  extern onzekerheid over woonkrediet