Silvy De Bie opent winkel in Antwerpen
14/09/'12
Media & Cultuur
Silvy De Bie, frontvrouw van Sylver en ooit Silvy Melodie, opende donderdagavond in de hippe Kammenstraat haar eigen boetiek: Stage by Sil. "Het moest en zou Antwerpen worden", zegt ze vastberaden.
"Een heel bewuste keuze. Ik ben van Lier en 't stad - Antwerpen dus - was voor ons altijd het van het. Het moest en zou dus Antwerpen worden, en dan nog liefst de Kammenstraat. Gewoon omdat het zo'n hippe straat is die toffe, niet-commerciële mode brengt. En dat willen mijn zus Nathalie en ikzelf ook brengen. Als kind speelden we altijd al winkeltje en verkoopstertje. Zowat een jaar geleden hebben we er werk van gemaakt en nu is het dus echt zover."
In de rekken hangt volgens Silvy en Nathalie mode voor iedereen. "We hebben heel betaalbare dingen en daarnaast de iets betere, duurdere kledij. We kiezen vooral voor Scandinavische en Franse collecties van onder andere House of Dagmar, Second Female, Black Lily, Norrback en Sylvia Rielle. "
Muziekcarrière
Silvy is ook van plan om elke dag in de winkel te staan. Tussen haar muziekcarrière door, want die wordt voor alle duidelijkheid nog niet op een lager pitje gezet. "Absoluut niet. Wout en ik werken aan een nieuw album en er is ook nog mijn solocarrière, maar deze winkel wordt ook helemaal mijn ding. Ik ga hier zo vaak ik kan zelf aanwezig zijn. Dit is ook iets wat ik later misschien aan mijn dochter Noor kan doorgeven. Eindelijk heb ik iets dat ik zal kunnen doorgeven", lacht Silvy lachend.
PATRICK POPPE
Foto: Silvy De Bie (links) en haar zus Nathalie in hun winkel Stage by Sil
Foto Evelien de Jonghe